PÁTEK 26. BŘEZNA 2010

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Mladá Boleslav (20, Neveklov).

Stolní tenis

Soutěž neregistrovaných I.: Louňovice B – Smilkov (17), Vlašim C – Heřmaničky A (18), Netvořice – Votice C (18.30), Mrač B – Petroupim B (18), Votice B – Kamenný Přívoz (17.45), Louňovice A – Pyšely (19).

SOBOTA 27. BŘEZNA 2010

Basketbal

Mattoni NBL: Nymburk – USK Praha (18, Benešov).

I. liga žen – 3. zápas čtvrtfinále play off: Benešov – Kralupy Junior (14).

Liga mužů U20: Benešov – Šumperk (12).

Fotbal

Divize – dorost: Vlašim – Benešov (10 a 12.15, Vlasjuk, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Benešov – Kosmonosy (9.30 a 11.10, Kudrjavcev, UMT).

I. A třída: Pyšely – Zásmuky (15, Zikmunda), Týnec n. Sáz. – Kutná Hora (15, Jeník).

I. A třída - dorost: Benešov B – Votice (18, Hocek, UMT), Teplýšovice – Sedlec–Prčice (11, Švejda).

I. A třída - žáci: Votice – Sázava (9.30 a 11.10, K. Macháček, UMT), Sedlec–Prčice – Jesenice (9.30 a 11.10, M. Macháček).

I. B třída: Chocerady – Tuchoraz (15, Michal), Trhový Štěpánov – Říčany (15, Gaži st.), Poříčí n. Sáz. – Podlesí (15, Mansour).

Okresní přebor: Votice B – Miřetice (15, Bačinský, UMT), Divišov – Olbramovice (15, Macháček), Chotýšany – Jírovice (15, Kočí).

III. A třída: Václavice – Zaječice (15, Pessr), Ostředek – Soběhrdy (15, Rezek), Sokol Přestavlky – Nespeky B (15, Babický), Drachkov – Chocerady B (15, Rosenvald).

III. B třída: Libež – Tichonice (15, Bartoš), Popovice – Dolní Kralovice (15, Černý), Kondrac B – Postupice (15, Rathan), Bílkovice – Velíš (15, Hocek), Ratměřice – Louňovice (15, Mikolášek).

NEDĚLE 28. BŘEZNA 2010

Basketbal

I. liga žen – 4. zápas čtvrtfinále play off (jen pokud benešovské ženy v sobotu vyhrají): Benešov – Kralupy Junior (10).

Fotbal

Divize: Benešov – Řevnice (15, Burda, UMT).

I. A třída žáků: Čerčany – FK Kolín B (9.30 a 11.10, Velebil, v Nespekách), Benešov B – Kouřim (9.30 a 11.10, Jeništa, UMT).

I. B třída: Kondrac – Pečky (15, Klečka), Sedlec–Prčice – Hostomice (15, Hurych), Maršovice – Nespeky (15, Kinčl).

Okresní přebor: Pravonín – Neveklov (14, Novosad), Zdislavice – Úročnice (15, Míka), Struhařov – Vrchotovy Janovice (15, Žarnecki). Čerčany se odhlásily!

III. A třída: Mezno – Krhanice (15, Mrázek), Týnec nad Sázavou B – Miličín (15, Murgač), Lešany – Bystřice (15, Konvička).

III. B třída: Nesperská Lhota – Křivsoudov (15, Blahůšek), Jankov – SK Načeradec (15, Irion).

Oddíly pozor!Nezapomeňte hlásit výsledky okresních soutěží mužů na záznamník BND na nové číslo: 317 723 831 nebo na mobil 723 555 100.