PÁTEK 19. ÚNORA 2010

Stolní tenis

Okresní přebor: Vlašim B – Týnec B (18), Petroupim A – Čerčany A (18), Votice A – Benešov D (17.45), Benešov C – Sázava C (18), Teplýšovice – Mrač A (18).

Soutěž neregistrovaných 1: Louňovice B – Netvořice (17), Mrač B – Vlašim C (18.30), Votice B – Smilkov (17.45), Louňovice A – Heřmaničky A (19), Pyšely – Votice C (18), Kamenný Přívoz – Petroupim B (18).

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Tábor (20, v Neveklově).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Teplýšovice – Votice B (18.30).

SOBOTA 20. ÚNORA 2010

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Macháček, Šípek, Košař, delegát Macháček): United Okrouhlice – Mrač (9), Vyschlost Václavice – Best Benešov (9.50), Tisem – Žejdlík Benešov (10.40), Best Benešov – United Okrouhlice (11.30), Mrač – Vyschlost Václavice (12.20), Best Benešov – Žejdlík Benešov (13.10), United Okrouhlice – Tisem (14), Žejdlík Benešov – Mrač (14.50), Vyschlost Václavice – Tisem (15.40).

2. třída B (hala Bystřice, rozhodčí Chaloupka, Mrázek, Kohl, delegát Chaloupka): Deratizace Benešov – Bruins Benešov (9), Racek – Kobry Vlašim (9.45), Arsenal Bystřice – Tenisáci Benešov C (10.30), Dlouhé Pole – Tuleni Olbramovice B (11.15), Bruins Benešov – Racek (12), Kobry Vlašim – Deratizace Benešov (12.45), Dlouhé Pole – Arsenal Bystřice (13.30), Tuleni Olbramovice B – Tenisáci Benešov C (14.15), Bruins Benešov – Kobry Vlašim (15), Racek – Deratizace Benešov (15.45), Arsenal Bystřice – Tuleni Olbramovice B (16.30), Tenisáci Benešov C – Dlouhé Pole (17.15).

Basketbal

Liga starších dorostenek: Benešov – Kožlany–Kralovice (10).

Hokej

II. liga: Benešov – Kutná Hora (17).

Volejbal

Krajský přebor I. třídy žen: Benešov – Mladá Boleslav (9 a 13, hala Jiráskova).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Louňovice – Mezno (11), Miličín – Zaječice (13), Chotýšany – Sedlčany (15), Votice dorost – Ostředek (17), Popovice – Sokol Přestavlky (19).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Rataje nad Sázavou – Nesperská Lhota (12.30).

Přípravné zápasy: Pyšely – Struhařov (14, UMT Benešov).

NEDĚLE 21. ÚNORA 2010

Basketbal

Liga starších dorostenek: Benešov – Aritma Praha (10).

Hokej

Okresní přebor: Řendějov – Jesenice B (17, ZS Vlašim), HC Benešov – Popovice (16, ZS Benešov).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Podlesí – Struhařov (9), Pravonín – Sedlec–Prčice (11), Chýnov – Maršovice (13), Miřetice – Borotín (15), Budenín – Blaník Načeradec (17).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Kondrac B – Kácov (12.30), Vlašim dorost B – Tichonice (15).

Přípravné zápasy: Týnec nad Sázavou – Kondrac (16, UMT Benešov).

Futsal

1. třída (hala Neveklov, rozhodčí Sova, Chaloupka, Mláka, delegát Chaloupka): PTFA Benešov – Manchester City Benešov (9), Dragouni Benešov – Rumová Smršť Vlašim (9.50), Bukovany – Devils United Benešov (10.40), Rumová Smršť Vlašim – PTFA Benešov (11.30), Manchester City Benešov – Dragouni Benešov (12.20), Rumová Smršť Vlašim – Devils United Benešov (13.10), PTFA Benešov – Bukovany (14), Devils United Benešov – Manchester City Benešov (14.50), Dragouni Benešov – Bukovany (15.40).

2. třída A (hala Bystřice, rozhodčí J. Hocek, P. Hocek, Svobodný, delegát J. Hocek): Radioaktivní Jitrnice Benešov – Kopeček Chotýšany (9), Lalula Úročnice – Pumy Bn (9.40), Devils United Benešov B – TJ Bystřice (10.20), Kopeček Chotýšany – Lalula Úročnice (11), Pumy Benešov – Radioaktivní Jitrnice Benešov (11.40), Lalula Úročnice – TJ Bystřice (12.20), Kopeček Chotýšany – Devils United Benešov B (13), Žejdlík Benešov B – Vyschlost Václavice B (13.40), Radioaktivní Jitrnice Benešov – TJ Bystřice (14.20), Žejdlík Benešov B – Karlín (15), Devils United Benešov B – Pumy Benešov (15.40), Karlín – Vyschlost Václavice B (16.20).