VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu v benešovském okrese za sportem

Benešovsko - O víkendu pokračují v benešovském okrese soutěže ve stolním tenisu, futsalu, hokeji, basketbalu, volejbalu, hrají se fotbalové přípravy a zimní turnaje ve Voticích a Vlašimi.

18.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

PÁTEK 19. ÚNORA 2010

Stolní tenis

Okresní přebor: Vlašim B – Týnec B (18), Petroupim A – Čerčany A (18), Votice A – Benešov D (17.45), Benešov C – Sázava C (18), Teplýšovice – Mrač A (18).

Soutěž neregistrovaných 1: Louňovice B – Netvořice (17), Mrač B – Vlašim C (18.30), Votice B – Smilkov (17.45), Louňovice A – Heřmaničky A (19), Pyšely – Votice C (18), Kamenný Přívoz – Petroupim B (18).

Futsal

II. liga: Arsenal Benešov – Tábor (20, v Neveklově).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Teplýšovice – Votice B (18.30).

SOBOTA 20. ÚNORA 2010

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Macháček, Šípek, Košař, delegát Macháček): United Okrouhlice – Mrač (9), Vyschlost Václavice – Best Benešov (9.50), Tisem – Žejdlík Benešov (10.40), Best Benešov – United Okrouhlice (11.30), Mrač – Vyschlost Václavice (12.20), Best Benešov – Žejdlík Benešov (13.10), United Okrouhlice – Tisem (14), Žejdlík Benešov – Mrač (14.50), Vyschlost Václavice – Tisem (15.40).

2. třída B (hala Bystřice, rozhodčí Chaloupka, Mrázek, Kohl, delegát Chaloupka): Deratizace Benešov – Bruins Benešov (9), Racek – Kobry Vlašim (9.45), Arsenal Bystřice – Tenisáci Benešov C (10.30), Dlouhé Pole – Tuleni Olbramovice B (11.15), Bruins Benešov – Racek (12), Kobry Vlašim – Deratizace Benešov (12.45), Dlouhé Pole – Arsenal Bystřice (13.30), Tuleni Olbramovice B – Tenisáci Benešov C (14.15), Bruins Benešov – Kobry Vlašim (15), Racek – Deratizace Benešov (15.45), Arsenal Bystřice – Tuleni Olbramovice B (16.30), Tenisáci Benešov C – Dlouhé Pole (17.15).

Basketbal

Liga starších dorostenek: Benešov – Kožlany–Kralovice (10).

Hokej

II. liga: Benešov – Kutná Hora (17).

Volejbal

Krajský přebor I. třídy žen: Benešov – Mladá Boleslav (9 a 13, hala Jiráskova).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Louňovice – Mezno (11), Miličín – Zaječice (13), Chotýšany – Sedlčany (15), Votice dorost – Ostředek (17), Popovice – Sokol Přestavlky (19).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Rataje nad Sázavou – Nesperská Lhota (12.30).

Přípravné zápasy: Pyšely – Struhařov (14, UMT Benešov).

NEDĚLE 21. ÚNORA 2010

Basketbal

Liga starších dorostenek: Benešov – Aritma Praha (10).

Hokej

Okresní přebor: Řendějov – Jesenice B (17, ZS Vlašim), HC Benešov – Popovice (16, ZS Benešov).

Fotbal

Zimní turnaj ve Voticích: Podlesí – Struhařov (9), Pravonín – Sedlec–Prčice (11), Chýnov – Maršovice (13), Miřetice – Borotín (15), Budenín – Blaník Načeradec (17).

Zimní turnaj ve Vlašimi: Kondrac B – Kácov (12.30), Vlašim dorost B – Tichonice (15).

Přípravné zápasy: Týnec nad Sázavou – Kondrac (16, UMT Benešov).

Futsal

1. třída (hala Neveklov, rozhodčí Sova, Chaloupka, Mláka, delegát Chaloupka): PTFA Benešov – Manchester City Benešov (9), Dragouni Benešov – Rumová Smršť Vlašim (9.50), Bukovany – Devils United Benešov (10.40), Rumová Smršť Vlašim – PTFA Benešov (11.30), Manchester City Benešov – Dragouni Benešov (12.20), Rumová Smršť Vlašim – Devils United Benešov (13.10), PTFA Benešov – Bukovany (14), Devils United Benešov – Manchester City Benešov (14.50), Dragouni Benešov – Bukovany (15.40).

2. třída A (hala Bystřice, rozhodčí J. Hocek, P. Hocek, Svobodný, delegát J. Hocek): Radioaktivní Jitrnice Benešov – Kopeček Chotýšany (9), Lalula Úročnice – Pumy Bn (9.40), Devils United Benešov B – TJ Bystřice (10.20), Kopeček Chotýšany – Lalula Úročnice (11), Pumy Benešov – Radioaktivní Jitrnice Benešov (11.40), Lalula Úročnice – TJ Bystřice (12.20), Kopeček Chotýšany – Devils United Benešov B (13), Žejdlík Benešov B – Vyschlost Václavice B (13.40), Radioaktivní Jitrnice Benešov – TJ Bystřice (14.20), Žejdlík Benešov B – Karlín (15), Devils United Benešov B – Pumy Benešov (15.40), Karlín – Vyschlost Václavice B (16.20).

Autor: Pavel Šimáček

18.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nemoc. Ilustrační foto.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Tvoření z drátků doplňovalo aktuální výstavu ve vlašimském Muzeu Podblanicka.
33

Drátenické řemeslo si vyzkoušeli malí i velcí ve vlašimském zámku

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Senioři se znovu potkali s dětmi

Benešov – Příležitost setkání se známými, konverzace i tvůrčí práce zaměřené na období Vánoc, využili v pátek 15. prosince včera ti dříve narození.

Dokonalá svatba byla dokonalá. Přijďte se přesvědčit

Vlašim - Skvělý divadelní zážitek připravili divákům vlašimští ochotníci Vznešený divoch, kteří pod vedením režisérky Andrey Smékalové nastudovali bláznivou situační komedii Dokonalá svatba britského dramatika Roberta Hawdona. Hra měla premiéru 7. prosince v kulturním domě Blaník ve Vlašimi.

10 tisíc pro dětské domovy vybrali při jógovém maratonu

Benešov – Již pátý ročník tradiční charitativní akce, Jógový maraton, se uskutečnil ve čtvrtek 14. prosince díky benešovskému spolku Fit Jóga.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT