PÁTEK 11. PROSINCE

Stolní tenis

Soutěž neregistrovaných 1: Smilkov – Louňovice B (18), Heřmaničky A – Vlašim C (18), Votice C – Netvořice (17.45), Kamenný Přívoz – Votice B (18), Pyšely – Louňovice A (18).

SOBOTA 12. PROSINCE

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Chaloupka, J. Hocek, P. Hocek, delegát Chaloupka): Tempo Benešov – Vyschlost Václavice (9), Gogo Benešov – Žejdlík Benešov (9.50), Tuleni Olbramovice – United Okrouhlice (10.40), Vyschlost Václavice – Gogo Benešov (11.30), Žejdlík Benešov – Tempo Benešov (12.20), United Okrouhlice – Gogo Benešov (13.10), Tuleni Olbramovice – Vyschlost Václavice (14), United Okrouhlice – Tempo Benešov (14.50), Žejdlík Benešov – Tuleni Olbramovice (15.40).

2. třída B (hala Bystřice, rozhodčí Svobodný, Macháček, Šípek, delegát Kohoutek): Tenisáci Benešov C – Racek (9), Arsenal Bystřice – Bruins Benešov (9.45), Deratizace Benešov – Dlouhé Pole (10.30), Kobry Vlašim – Tuleni Olbramovice B (11.15), Tenisáci Benešov C – Arsenal Bystřice (12), Racek – Bruins Benešov (12.45), Kobry Vlašim – Deratizace Benešov (13.30), Tuleni Olbramovice B – Dlouhé Pole (14.15), Bruins Benešov – Tenisáci Benešov C (15), Arsenal Bystřice – Racek (15.45), Tuleni Olbramovice B – Deratizace Benešov (16.30), Dlouhé Pole – Kobry Vlašim (17.15).

Basketbal

Krajský přebor žen: Benešov B – Brandýs nad Labem B (17).

Krajský přebor starších minižáků: Benešov – Poděbrady (11), Poděbrady – Kladno (13), Benešov – Kladno (15).

Hokej

II. liga: Benešov – Písek (17).

Volejbal

Krajský přebor I. třídy žen: Benešov – Benátky nad Jizerou (9 a 13, hala Jiráskova).

NEDĚLE 13. PROSINCE

Basketbal

Krajský přebor žen: Benešov B – Junior Kralupy nad Vltavou (10).

Hokej

Okresní přebor: Řendějov – Jesenice B (17, ZS Vlašim), HC Benešov – Popovice (16, ZS Benešov).

Futsal

1. třída (hala Neveklov, rozhodčí Chaloupka, Mrázek, Kohl, delegát Chaloupka): Eltsen Benešov – Dragouni Benešov (9), Tenisáci Benešov B – Devils United Benešov (9.50), Buldoci Benešov – PTFA Benešov (10.40), Dragouni Benešov – Tenisáci Benešov B (11.30), Devils United Benešov – Eltsen Benešov (12.20), PTFA Benešov – Tenisáci Benešov B (13.10), Buldoci Benešov – Dragouni Benešov (14), PTFA Benešov – Eltsen Benešov (14.50), Devils United Benešov – Buldoci Benešov (15.40).