PÁTEK 4. PROSINCE

Stolní tenis

Soutěž neregistrovaných 1: Louňovice B – Pyšely (17), Louňovice A – Kamenný Přívoz (19), Votice B – Petroupim B (17.45), Netvořice – Heřmaničky A (18.30), Vlašim C – Smilkov (18).

SOBOTA 5. PROSINCE

Futsal

Okresní přebor (hala Neveklov, rozhodčí Chaloupka, Mrázek, Kohl, delegát Chaloupka): Tisem – Mezihoří (9), Best Bn – Marná snaha Neveklov (9.50), Mrač – Rabbit OTS Bn (10.40), Marná snaha Neveklov – Tisem (11.30), Mezihoří – Best Bn (12.20), Marná snaha Neveklov – Mrač (13.10), Rabbit OTS Bn – Tisem (14), Mrač – Mezihoří (14.50), Best Bn – Rabbit OTS Bn (15.40).

2. třída A (hala Bystřice, rozhodčí Svobodný, Čedík, Mláka, delegát Čedík): Pumy Bn – Lalula Úročnice (9), TJ Bystřice – Devils Utd. Bn B (9.40), Kopeček Chotýšany – Radioaktivní jitrnice Bn (10.20), Devils Utd. Bn B – Pumy Bn (11), Lalula Úročnice – TJ Bystřice (11.40), Devils Utd. Bn B – Kopeček Chotýšany (12.20), radioaktivní jitrnice Bn – Pumy Bn (13), Žejdlík Bn B – Karlín (13.40), Kopeček Chotýšany – Lalula Úročnice (14.20), Žejdlík Bn B – Vyschlost Václavice B (15), TJ Bystřice – Radioaktivní jitrnice Bn (15.40), Karlín – Vyschlost Václavice B (16.20).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Frisko Sika Brno B (10.15).

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Mladá Boleslav B (17.30), Benešov C – Sadská (19.30).

Krajský přebor juniorů U 18: Benešov – Slaný (14).

Krajský přebor starších žákyň: Benešov – ŠSK Příbram (8.30), ŠSK Příbram – USK Praha B (12.15), Benešov – USK Praha B (15.45).

Florbal

Přípravky – elité: turnaj od 8 hodin v hale ZŠ Jiráskova.

NEDĚLE 6. PROSINCE

Basketbal

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Sadská (10), Benešov C – Mladá Boleslav B (13.30).

Krajský přebor juniorů U18: Benešov – Kralupy nad Vltavou (15.15).

Krajský přebor starších minižákyň: Benešov – Český Brod (8.30 a 12).

Florbal

Přípravky – naděje: turnaj od 8 hodin v hale ZŠ Jiráskova.

Hokej

Okresní přebor: Popovice – Řendějov (17, ZS Vlašim).

Futsal

1. třída (hala Neveklov, rozhodčí Sova, Novák, Šípek, delegát Sova): Bukovany – Mrač B (9), Rumová smršť Vlašim – Jokers Bn (9.50), Manchester City Bn – Ďáblové Jablonná (10.40), Jokers Bn – Bukovany (11.30), Mrač B – Rumová smršť Vlašim (12.20), Jokers Bn – Manchester City Bn (13.10), Ďáblové Jablonná – Bukovany (14), Manchester City Bn – Mrač B (14.50), Rumová smršť Vlašim – Ďáblové Jablonná (15.40).