PÁTEK 16. ŘÍJNA

Fotbal

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Hostomice (19.30, Černý, umělé osvětlení). Pokud nebude hřiště v Poříčí způsobilé ke hře, hraje se ve stejný čas na umělé trávě v Benešově).

Futsal

II. liga západ: Arsenal Benešov – Kladno (20, v Neveklově).

SOBOTA 17. ŘÍJNA

Fotbal

Divize: Votice – Třeboň (15.30, Kříž). Dorost: Vlašim – Motorlet Praha B (10 a 12.15, Garaja, Na Lukách).

Krajský přebor žáků: Benešov – Spartak Příbram (9.30 a 11.10, Kaucký, UMT).

I. A třída: Pyšely – Brandýs/Boleslav B (15.30, Brejník), Týnec nad Sázavou – Jílové (15.30, Průcha). Dorost: Teplýšovice – Milín (11, Hocek).

I. B třída: Nespeky – Nečín (15.30, J. Štefan).

Okresní přebor: Úročnice – Votice B (15.30, Macháček), Čerčany – Jírovice (15.30, Irion), Chotýšany – Pravonín (15.30, Novosád).

III. A třída: Nespeky B – Václavice (12, Mrázek), Chocerady B – Miličín (15.30, Bačinský), Bystřice – Krhanice (15.30, Rezek), Drachkov – Zaječice (15.30, Kohl), Sokol Přestavlky – Ostředek (15.30, Hůlka).

III. B třída: Ratměřice – Křivsoudov (15.30, Bartoš), Bílkovice – Tichonice (15.30, Kratochvíl), Jankov – Nesperská Lhota (15.30, Grunský), Kondrac B – Popovice (15.30, Pessr).

IV. A třída: Poříčí B – Maršovice B (15.30, Žarnecki), Neveklov B – Bukovany (15.30, Hocek), Jablonná – Křečovice (15.30, Urban).

IV. B třída: Mezno B – Bystřice B (15.30, Konvička), Velíš B – Neustupov (15.30, Berenda), Budenín – Olbramovice B (15.30, Malý), Jankov B – Ratměřice B (12.30, Grunský), Heřmaničky – SK Přestavlky (15.30, Blahušek).

IV. C třída: Divišov B – Chotýšany B (15.30, Březina), Kladruby – Čechtice A (15, Rathan), Tichonice B – Teplýšovice C (15.30, Brabenec).

IV. D třída: Louňovice B – Čechtice B (15.30, Mareš), Kamberk – Křivsoudov B (15.30, Murgač), Dolní Kralovice B – Libouň (15.30, Špička), Zdislavice B – Blaník Načeradec (15.30, K. Macháček).

Hokej

II. liga: Benešov – Jindřichův Hradec (17).

Basketbal

1. liga mužů: Benešov – Ústí nad Labem (19.15).

Krajský přebor juniorů U18: Benešov – Pečky (16.15, ZŠ Dukelská).

Volejbal

Krajský přebor I. třídy žen: Benešov – Mělník (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 18. ŘÍJNA

Fotbal

I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Týnec nad Sázavou (10.15, M. Macháček), Votice – Jankov (10.15, Hejný, UMT), Benešov B – Mirošovice (10.15, K. Macháček, v Pyšelích). Žáci: Benešov B – Sázava (9.30 a 11.10, Matoušek, UMT.

I. B třída: Kondrac – Radim (15.30, Lux), Trhový Štěpánov – Chocerady (15.30, Karlík), Maršovice – Sedlec–Prčice (15.30, Kočárek).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Neveklov (15.30, Murgač), Struhařov – Olbramovice (15, Hůlka), Teplýšovice B – Miřetice (15.30, Rosenvald), Zdislavice – Divišov (15.30, Konvička).

III. A třída: Lešany – Soběhrdy (15.30, Novák), Týnec B – Mezno (15.30, Platil).

III. B třída: SK Načeradec – Libež (15.30, Babický, hřiště Blaník Načeradec), Velíš – Postupice (15, Mrázek), Louňovice – Dolní Kralovice (15.30, Rathan).

IV. A třída: Úročnice B – Václavice B (15.30, Blahůšek), Čerčany B – Netvořice (14, Borský), Soběhrdy B – Pecerady (10.15, Černý).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Miličín B (15, Černý).

IV. C třída: Popovice B – Ostředek B (15, Mareš), Myslič – Struhařov B (15.30, Brabenec), Postupice B – Radošovice (15, Cígler).

IV. D třída: Pravonín B – Hulice (15.30, Dufek), Keblov – Trhový Štěpánov B (15.30, Březina), Vracovice – Miřetice B (15, Borek).

Basketbal

1. Liga mužů: Benešov – Litoměřice (13).

Krajský přebor starších minižákyň: Benešov – Kolín (9 a 11, ZŠ Dukelská).

Florbal

Muži: Benešov – Dobříš (8), Benešov – Torza Sorry (10.20, ZŠ Jiráskova).