PÁTEK 28. SRPNA

Fotbal

Exibiční utkání: SK Marila Votice Stars (Beránek, Čabala, Zd. Svoboda, Horňák, Vl. Svoboda, Beran, Kuka, Knoflíček a další) – FC Kozlovna Ládi Vízka (Vízek, I. Hašek, Siegl, Klíma, Bílek, Kubík, J. Novotný, Berger, Jeslínek, a další). Zápas se hraje od 18 hodin.

Hokej

Přátelský zápas: HC Benešov – Sokolov (18, ZS Benešov).

Basketbal

Přípravný zápas: BC Benešov – TSV Vilsbiburg Basketball (Německo, 20, ZŠ Dukelská).

SOBOTA 29. SRPNA

Fotbal

Krajský přebor žáků: Benešov Lysá n. L. (9.30 a 11.10, Šípek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Kouřim (17, Zelenda). Dorost: Teplýšovice – Votice (11, Hocek). Žáci: Sedlec–Prčice – FK Kolín B (9.30 a 11.10, J. Novotný).

I. B třída: Chocerady – Říčany (17, Koleček).

Okresní přebor: Votice B – Struhařov (17, Murgač), Chotýšany – Úročnice (17, Mrázek), Divišov – Neveklov (17, Mar. Macháček).
III. A třída: Václavice – Lešany (17, Rathan), Drachkov – Bystřice (17, Konvička), Sokol Přestavlky – Chocerady B (17, Borský), Ostředek – Krhanice (17, Mikolášek), Zaječice – Soběhrdy (17, Bačinský).

III. B třída: Libež – Ratměřice (17, Pessr), Bílkovice – Louňovice (17, Kočí), Jankov – Velíš (17, Cígler), Kondrac B – SK Načeradec (17, Žarnecki), Popovice – Postupice (17, Rezek), Tichonice – Křivsoudov (17, Smitka).

IV. A třída: Neveklov B – Úročnice B (17, Grunský), Jablonná – Netvořice (17, Černý), Křečovice – Maršovice B (17, Rosenvald), Bukovany – Pecerady (17, Urban).

IV. B třída: Budenín – Sedlec–Prčice B (17, Kohl), Jankov B – Mezno B (14, Cígler), Heřmaničky – Miličín B (17, Blahůšek).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Čechtice A (17, Bartoš).

IV. D třída: Hulice – Kamberk (17, Březina), D. Kralovice B – Keblov (17, Brabenec), Zdislavice B – Pravonín B (17, Kratochvíl).

Hokej

Přípravný zápas: HC Benešov – Sokolov (11, ZS Benešov).

Nohejbal

Krajský přebor mužů: Šacung Benešov B – Mnichovo Hradiště (9).

NEDĚLE 30. SRPNA

Divize: Benešov – Tábor (17, M. Blaschke). Dorost: Vlašim – Klatovy (10 a 12.15, Jan Váňa, Na Lukách).

I. A třída žáků: Benešov B – Kunice (9.30 a 11.10, Rybka), Čerčany – Týnec nad Sázavou (9.30 a 11.10, v Nespekách, Březnovský).

I. B třída: Kondrac – Velim B (17, Tylchert), Trhový Štěpánov – Pečky (17, Kuka), Maršovice – Mníšek pod Brdy (17, Karlík), Sedlec–Prčice – Dobříš (15, Navrátilová).

Okresní přebor: Teplýšovice B – Vrchotovy Janovice (17, Novosád), Zdislavice – Čerčany (17, Černý), Pravonín – Jírovice (14, Žarnecki), Miřetice – Olbramovice (17, Novák).

III. A třída: Týnec B – Nespeky B (17, Bartoš), Mezno – Miličín (17, Milan Macháček).

III. B třída: Nesperská Lhota – Dolní Kralovice (15, Kratochvíl).

IV. A třída: Václavice B – Poříčí B (14, Borský), Soběhrdy B – Čerčany B (10.15, Pessr).

IV. B třída: Bystřice B – Velíš B (17, Bačinský), Ratměřice B – Olbramovice B (17, Malý), SK Přestavlky – Neustupov (17, Berenda).

IV. C třída: Ostředek B – Tichonice B (15, Murgač), Myslič – Kladruby (17, Grunský), Postupice B – Popovice B (15, Konvička), Radošovice – Chotýšany B (17, Brabenec), Struhařov B – Teplýšovice C (17, Mar. Macháček).

IV. D třída: Vracovice – Louňovice B (15, Dufek), Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov B (17, Rathan), Libouň – Čechtice B (17, Mrázek), Miřetice B – Křivsoudov B (14, Novák).

Nohejbal

Okresní přebor – semifinále: Šacung Benešov C – Copa del Merida (10), Albatros – Divišov (15). O 5. místo: Pecerady – Rozvázaná bota Racek (14).