PÁTEK 15. ČERVNA

FOTBAL

Krajský přebor: Poříčí nad Sázavou – Libiš (19:30, Chovanec).
I. A třída – dorost: Bílkovice – Teplýšovice (18, Nerad).
III. A třída: Votice B – Týnec nad Sázavou B (17, Rezek).
III. B třída: Struhařov B – Divišov B (18, Shapoval).
IV. A třída: Úročnice B – Netvořice (17, Černý, UMT Benešov).
IV. B třída: Mezno B – Sokol Přestavlky B (18, Kromka).

SOBOTA 16. ČERVNA

FOTBAL

Divize dorostu U19 a U17: Benešov – Třebeš (10 a 12:15, Braun), Vlašim – Trutnov (10 a 12:15, hřiště ulice Kollárova, Radina).
Krajský přebor: Nespeky – Slaný (13:30, Šmejkal).
I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Sedlec-Prčice (10:15, Konvička).
I. B třída: Teplýšovice – Průhonice (17, Ježek), Sedlec-Prčice – Sedlčany B (13:30, Dvořák).
Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice (10:15, Brýl), Pravonín – Postupice (17, Irion), Nespeky B – Soběhrdy (17, Švejda), Popovice – Chotýšany (17, Hocek), Trhový Štěpánov – Neveklov (17, Šonský).
III. A třída: Miličín – Poříčí nad Sázavou B (17, Kromka), Pyšely – Krhanice (17, Konvička), Čerčany – Chocerady (17, Tinák), Václavice – Jírovice (17, Novák).
III. B třída: Trhový Štěpánov B – Kamberk (14, Brabenec), Kondrac B – Nesperská Lhota (17, Mikolášek), Křivsoudov – Zdislavice (17, Kocan), Bílkovice – Čechtice (14, Šíma), Ratměřice – Tichonice (17, Svoboda, hřiště Tichonice), Dolní Kralovice B – Blaník Načeradec (17, Staško).
IV. A třída: Mezno B – Chotýšany B (14), Ostředek – Neveklov B (17, Žydyk), Pecerady – Drachkov (17, Rogožan), Maršovice B – Zaječice (17, Pessr).
IV. B třída: SK Přestavlky – Postupice (15, Blahůšek), Velíš – Soběhrdy B (15, Berenda), Myslič – Olbramovice B (17, Žydyk).
IV. C třída: Libouň – Kladruby (15, Černý), Miřetice B – Pravonín B (17), Hulice – Radošovice (17, Rathan), Keblov – Libež (17).

NEDĚLE 17. ČERVNA

FOTBAL

I. A třída – dorost: Čerčany – Nespeky (10:15, Nerad).
I. B třída: Kondrac – Maršovice (17, Nepovím).
Okresní přebor: Mezno – Dolní Kralovice (17, Černý), Jankov – Olbramovice (17, Žydyk).
III. A třída: Bystřice – Lešany (17, Milan Macháček), Úročnice – Teplýšovice B (17, Fillip, UMT Benešov).
IV. A třída: Bukovany – Jablonná (17, Blahůšek).
IV. B třída: Chotýšany B – Louňovice pod Blaníkem (15, Rezek), Popovice B – Budenín (15, Martin Macháček).
IV. C třída: Křivsoudov B – Čechtice B (14, Brýl), Vracovice – SK Načeradec (15, Rathan).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Zvánovice B – Divišov (14), Albatros – Pecerady (15).

Josef Laštovka při posledním zápase v dresu Benešova.
Laštovkovo krásné rozloučení