PÁTEK 13. DUBNA

FOTBAL

IV. A třída: Úročnice B – Neveklov B (16:30, UMT Benešov).

SOBOTA 14. DUBNA

FOTBAL

Krajský přebor: Nespeky – Tuchlovice (16:30, Tvaroh).
I. A třída: Votice – Zavidov (16:30, Filip), Divišov – Pěčice (16:30, Hes). Dorost: Votice – Nespeky (10:15).
I. B třída: Týnec nad Sázavou – Průhonice (16:30, Boček), Teplýšovice – Slavia Jesenice (16:30, Stehlík).
Okresní přebor: Pravonín – Neveklov (16:30, Milan Macháček), Olbramovice – Sokol Přestavlky (16:30, Rezek), Postupice – Soběhrdy (16:30, Konvička), Popovice – Trhový Štěpánov (16:30, Hocek).
III. A třída: Úročnice – Jírovice (16:30, Kotík), Miličín – Václavice (16:30, Brabenec), Pyšely – Čerčany (16:30, Mikolášek), Lešany – Poříčí nad Sázavou B (16:30, Šíma).
III. B třída: Tichonice – Čechtice (16:30, Irion), Dolní Kralovice B – Kamberk (16:30, Brýl), Kondrac B – Křivsoudov (16:30, Švejda), Bílkovice – Trhový Štěpánov B (16:30, Žydyk).
IV. A třída: Pecerady – Netvořice (16:30, Černý), Maršovice B – Jablonná (16:30, M. Babický), Ostředek – Heřmaničky (16:30, Kocan).
IV. B třída: Mezno B – Soběhrdy B (16:30, Tinák).
IV. C třída: Radošovice – Pravonín B (16:30, Malý), Miřetice B – Libež (16:30, Staško), Hulice – Čechtice B (16:30, Šonský).
Liga žáků U13 a U12: Vlašim – Čáslav (10, UMT Na Lukách).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – HB Basket Praha (18:30, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Šacung Benešov - Modřice (14, v areálu fotbalového hřiště). 

NEDĚLE 15. DUBNA

FOTBAL

ČFL: Benešov – Chrudim (15, Martínek).
I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Kunice (10), Bílkovice – Čerčany (10:15).
I. B třída: Miřetice – Říčany (16:30, Benák), Kácov – Kondrac (16:30, Prosr, ve Vlašimi Na Lukách).
Okresní přebor: Nespeky B – Mezno (14, Kocan), Vrchotovy Janovice – Chotýšany (15, Pessr), Jankov – Dolní Kralovice (16:30, Černý).
III. A třída: Týnec nad Sázavou B – Krhanice (16:30, Fillip), Bystřice – Chocerady (16:30, Tinák), Teplýšovice B – Votice B (16:30, Rezek).
III. B třída: Divišov B – Ratměřice (15, Malý), Blaník Načeradec – Zdislavice (16:30, Irion), Struhařov B – Nesperská Lhota (16:30, Murgač).
IV. A třída: Zaječice – Drachkov (16:30, Shapoval).
IV. B třída: Olbramovice B – Sokol Přestavlky B (15, Novák), Velíš – Budenín (15, Rathan), Chotýšany B – Postupice B (15, Mikolášek), Popovice B – SK Přestavlky (15, Kromka), Myslič – Louňovice pod Blaníkem (16:30, Konvička).
IV. C třída: Křivsoudov B – SK Načeradec (14, Staško), Keblov – Kladruby (15, Brabenec), Libouň – Vracovice (16:30, Šíma).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – Litoměřice (10, ZŠ Dukelská).