SOBOTA 30. ZÁŘÍ

FOTBAL

Divize dorostu U18 a U16: Vlašim – Benešov B (10 a 12:15, Makovička, Na Lukách).

Liga žáků U15 a U14: Benešov – Třebeš (10 a 11:45, Kvaček). U13 a U12: Benešov – Varnsdorf (10, v Pyšelích).

I. A třída dorost: Týnec nad Sázavou – Teplýšovice (10:15). 

I. B třída: Teplýšovice – Kácov (16, Kaucký).

Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Soběhrdy (16, Pessr), Chotýšany – Olbramovice (16, Svoboda), Neveklov – Postupice (16, Hocek), Dolní Kralovice – Vrchotovy Janovice (16, Černý), Trhový Štěpánov – Jankov (16, Lupač), Popovice – Nespeky B (16, Milan Macháček).
III. A třída: Krhanice – Teplýšovice B (16, Fillip), Chocerady – Lešany (16, Kocan), Jírovice – Týnec B (16, Novák), Václavice – Bystřice (16, Kromka), Čerčany – Úročnice (16, Rezek), Pyšely – Miličín (16, Mikolášek).

III. B třída: Trhový Štěpánov B – Struhařov B (13:45, Staško), Čechtice – Divišov B (14, Malý), Kamberk – Blaník Načeradec (16, Murgač), Ratměřice – Zdislavice (16, Švejda), Kondrac B – Dolní Kralovice B (16, Tinák), Bílkovice – Křivsoudov (16, Konvička).

IV. A třída: Křečovice – Maršovice B (16, M. Šíma), Heřmaničky – Úročnice B (16, Blahůšek), Ostředek – Bukovany (16, Drnec), Drachkov – Netvořice (16), Jablonná – Zaječice (16).

IV. B třída: Budenín – Mezno B (16, Brabenec), SK Přestavlky – Velíš (16).

BASKETBAL

Krajský přebor žen: Benešov B – Česká Lípa (13).

Krajský přebor I. mužů: Benešov – Český Brod (17).

Nadregionální soutěž žáků U15: Benešov B – Strakonice (15).

Krajský přebor minižáků U11: Benešov – Brandýs nad Labem (9 a 11).

NEDĚLE 1. ŘÍJNA

FOTBAL

Fortuna národní liga: Vlašim – Ústí nad Labem (16, Ginzel).

Liga žáků U13 a U12: Vlašim – Pardubice (10, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Čerčany – Kostelec u Křížků (10:15), Bílkovice – Úvaly (10:15), Nespeky – Jílové (10:15).

I. B třída: Struhařov – Miřetice (15, Velebil), Maršovice – Týnec nad Sázavou (16, P. Balík), Kondrac – Zruč nad Sázavou (16, Meščan), Sedlec-Prčice – Rudná (16, R. Jarolímek).

Okresní přebor: Mezno – Pravonín (16, M. Šíma).

III. A třída: Votice B - Poříčí B (13, Brabenec).

III. B třída: Nesperská Lhota – Tichonice (15, Irion).

IV. A třída: Neveklov B – Pecerady (16, Rezek).

IV. B třída: Popovice B – Chotýšany B (15, Kocan), Postupice B – Myslič (15, Černý), Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B (15, Fillip), Louňovice – Olbramovice B (16, Murgač).

IV. C třída: Vracovice – Keblov (15, Malý), Čechtice B – Radošovice (15, Šonský), Kladruby – Miřetice B (16, Tinák), SK Načeradec – Hulice (16, Lupač), Libouň – Křivsoudov B (16, Rathan), Pravonín B – Libež (16, Kotík).

BASKETBAL

Krajský přebor I. mužů: Benešov – Pečky (12).

Krajský přebor žáků: Benešov – Tigers České Budějovice (10).