SOBOTA 2. ZÁŘÍ

FOTBAL

Česká  liga žáků U13 a U12: Benešov –  Braník (10, P. Balík, Kulhavý).

Divize žáků U15 a U14: Benešov –  RMSK klub „Cidlina“ (10 a 11:45, Štuk).

I. A třída: Divišov – Mělník (15, Miroslav Vlk). Dorost: Týnec nad Sázavou –  Slavia Jesenice (10:15, Rybka), Teplýšovice – Sedlec-Prčice (11, Kaucký).

Okresní přebor: Sokol Přestavlky – Postupice (17, Kromka), Olbramovice  – Vrchotovy Janovice (17, Staško),  Soběhrdy – Pravonín (17, Milan Macháček), Chotýšany – Jankov (17,  Murgač), Neveklov – Nespeky B (17,  Švejda), Dolní Kralovice – Popovice (17, Irion). 

III. A třída: Poříčí B – Bystřice (17,  Konvička), Krhanice – Úročnice (17,  Černý), Miličín – Chocerady (17, Novák), Jírovice – Pyšely (17, M. Babický), Václavice – Čerčany (17, Pessr), Votice B – Lešany (17, Hocek).

III. B třída: Čechtice – Struhařov B (14, Kocan), Kamberk – Křivsoudov (17, Lupač), Ratměřice – Blaník Načeradec (17, Malý), Kondrac B – Trhový Štěpánov B (17, Brabenec), Zdislavice – Dolní Kralovice B (17, Tinák).

IV. A třída: Drachkov – Pecerady (17, M. Šíma), Jablonná – Bukovany (17),  Křečovice – Heřmaničky (17, Fillip). 

IV. B třída: Budenín – Popovice B (17).

IV. C třída: Libež – Keblov (17).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava: Benešov – Černošice (18).

NEDĚLE 3. ZÁŘÍ

FOTBAL

Liga dorostu U19 a U17: Benešov – Viktoria Plzeň B (10 a 12:15, Vnuk).

Divize žáků U15 a U14: Vlašim – Jablonec (10 a 11:45, Hocek).

I. A třída – dorost: Nespeky –  Zeleneč (10:15, Velebil).

I. B třída: Sedlec-Prčice – SK Petrovice (17, Blatný), Struhařov –  Kácov (15, Stehlík), Maršovice – Teplýšovice (17, M. Jarolímek), Kondrac – Slavia Jesenice (17, Zdeněk).

Okresní přebor: Mezno – Trhový Štěpánov  (17, Fillip). 

III. A třída: Teplýšovice B – Týnec B (17, Irion). 

III. B třída: Divišov B – Tichonice (15, M. Šíma), Nesperská Lhota – Bílkovice (15, Rathan).

IV. A třída: Neveklov B – Ostředek (17, Murgač), Zaječice – Maršovice B (17, Tinák), Netvořice – Úročnice B (17,  Blahůšek).

IV. B třída: Soběhrdy B – Velíš (10:15,  Mikolášek), Sokol Přestavlky B – Mezno B (15, Konvička), Olbramovice B – Myslič (15, Novák), Postupice B – SK Přestavlky (15, Černý), Louňovice – Chotýšany B (17, Kromka). 

IV. C třída: Čechtice B – Křivsoudov B (15, Šonský), Radošovice – Hulice (15, Malý), Pravonín B – Miřetice B (17,  Staško), Kladruby – Libouň (17, Kocan), SK Načeradec – Vracovice (17,  Brabenec).