PÁTEK 16. ČERVNA

FOTBAL

ČFL: Benešov – Vyšehrad (18, Kapoun).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Úročnice (17:30, Milan Macháček).

SOBOTA 17. ČERVNA

FOTBAL

I. A třída: Votice – Zavidov (14, Dohnal), Nespeky – Mníšek pd Brdy (17, Zuskin).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Průhonice (15, Tichý), Neveklov – Miřetice (17, Cílek), Teplýšovice – Jankov (17, Nejedlo).

Okresní přebor: Struhařov – Popovice (15, Fillip), Zdislavice – Chocerady (17, Konvička), Olbramovice – Postupice (17, Hejný), Pravonín – Chotýšany (17, Švejda), Kamberk – Vrchotovy Janovice (17, Staško), Trhový Štěpánov – Soběhrdy (17, Kromka), Dolní Kralovice – Sokol Přestavlky (15, Irion).

III. A třída: Nespeky B – Votice B (13:30, Novák), Krhanice – Teplýšovice B (17, Černý), Poříčí B – Lešany (17, Tinák), Pyšely – Jírovice (17, Pessr), SK Načeradec – Bystřice (17).

III. B třída: Divišov B – Libež (17, Milan Macháček), Miličín – Bílkovice (17, Mikolášek), Tichonice – Nesperská Lhota (17, M. Šíma), Čechtice – Ratměřice (17, P. Svoboda), Kondrac B – Velíš (17, Rathan), Křivsoudov – Blaník Načeradec (17, Brabenec), Mezno – Trhový Štěpánov B (17, Rezek).

IV. A třída: Neveklov B – Soběhrdy B (13:30, Martin Macháček), Pecerady – Sokol Přestavlky B (15:30, Blahůšek), Jablonná – Úročnice B (17, Frydrychovský), Heřmaničky – Křečovice (17), Václavice – Zaječice (17, Novák), Ostředek – Netvořice (17, Kotík).

IV. B třída: Olbramovice B – Louňovice (13:30, Mikolášek), Chotýšany B – Mezno B (15), Postupice B – SK Přestavlky (15), Budenín – Popovice B (17), Jankov B – Struhařov B (17), Drachkov – Myslič (17).

IV. C třída: Trhový Štěpánov C – Miřetice B (13:30, Kromka), Pravonín B – Libouň (13:30, Švejda), Zdislavice B – Kladruby (14, Šonský).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Šacung Benešov – Modřice (14).

Krajský přebor mužů: Šacung Benešov B – Osnice (9:30). Oba zápasy se hrají v areálu SK Benešov.

NEDĚLE 18. ČERVNA

FOTBAL

Krajský přebor starších a mladších žáků: Vlašim – Brandýs/Boleslav (9.30 a 11:10, Žaba, hřiště Na Lukách).

I. A třída: Divišov – Sokoleč (17, Stránský).

I. B třída: Maršovice – Kácov (17, Budil), Kondrac – Sedlec-Prčice (17, T. Drábek).

III. A třída: Týnec B – Čerčany (17, Kocan).

IV. C třída: Křivsoudov B – Dolní Kralovice B (14, Staško), Radošovice – Hulice (15, Lupač), Čechtice B – Vracovice (17, Brabenec).