SOBOTA 8. DUBNA

FOTBAL

Fortuna národní liga: Vlašim – Opava (16:30, Nenadál).

Liga mladšího dorostu U17 a U16: Benešov – Sokolov (10 a 12:15, Hurych).

Liga mladších žáků U12 a U13: Benešov – Bohemians 1905 (10, v Pyšelích, Budil).

Krajský přebor mladšího a staršího dorostu: Votice – Hořovicko (10:15 a 12:30, Kovář, Kaucký), Vlašim – Kosmonosy (10:15 a 12:30, Velebil, Mrázek, Na Lukách).

I. A třída: Nespeky – Slavia Jesenice (16:30, Nejedlo). Dorost: Týnec nad Sázavou – Bílkovice (10:15), Jankov – FK Radošovice (10:15, Filip).

Okresní přebor: Kamberk – Olbramovice (Hejný), Pravonín – Zdislavice (16:30, Hocek), Chotýšany – Struhařov (16:30, Milan Macháček), Postupice – Dolní Kralovice (16:30, Irion), Chocerady – Trhový Štěpánov (16:30, Malý), Popovice – Vrchotovy Janovice Popovice (16:30, Murgač), Sokol Přestavlky – Soběhrdy (16:30, Rezek).

III. A třída: Poříčí B – Týnec B (16:30, Kromka), Votice B – Sedlec-Prčice B (16:30, Staško), Čerčany – SK Načeradec (16:30, Novák), Úročnice – Lešany (16:30, Mikolášek).

III. B třída: Trhový Štěpánov B – Čechtice (16, Brabenec), Divišov B – Křivsoudov (16:30, Konvička), Ratměřice – Libež (16:30, Fillip).

IV. A třída: Ostředek – Heřmaničky (16:30), Netvořice – Jablonná nad Vltavou (16:30, Pessr), Křečovice – Neveklov B (16:30, Kocan).

IV. B třída: Drachkov – Jankov B (16:30, Tinák), SK Přestavlky – Mezno B (16:30, Kotík).

IV. C třída: Hulice – Miřetice B (16:30).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – Jablonec nad Nisou (17).

Krajský přebor minižákyň U11: Benešov – AŠ Mladá Boleslav (11), Čelákovice – AŠ Mladá Boleslav (13), Benešov – Jablonec nad Nisou (17).

NEDĚLE 9. DUBNA

FOTBAL

Liga U19: Benešov – Chrudim (10, Pekař).

Liga žáků U14 a U15: Benešov – Karlovy Vary (13:15 a 15, Pekař).

I. A třída: Divišov – Říčany (16:30, Zdeněk). Dorost: Čerčany – Lety (10:15, Žaba).

I. B třída: Maršovice – Týnec nad Sázavou (16:30, Mucha), Jankov – Kácov (16:30, Prosr), Sedlec-Prčice – Neveklov (16:30, Jarolímek).

III. A třída: Nespeky B – Krhanice (14, Tinák), Teplýšovice B – Pyšely (16:30, Pessr), Bystřice – Jírovice (16:30, Kotík).

III. B třída: Nesperská Lhota – Bílkovice (15, T. Babický), Velíš – Miličín (15, Kocan), Mezno – Kondrac (16:30, M. Babický), Blaník Načeradec – Tichonice (16:30, Černý).

IV. A třída: Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B (15, Balata), Úročnice B – Bukovany (16:30, Martin Macháček), Zaječice – Pecerady (16:30, Drnec).

IV. B třída: Popovice B – Maršovice B (15, Berenda), Myslič – Budenín (16:30, Novák), Louňovice pod Blaníkem – Postupice B (16:30, Fillip), Struhařov B – Chotýšany B (16:30, Rezek).

IV. C třída: Kladruby – Trhový Štěpánov C (15, Rathan), Vracovice – Keblov (15, Murgač), Pravonín B – Zdislavice B (16:30, Kromka), Libouň – Čechtice B (16:30, Staško), Dolní Kralovice B – Radošovice (16:30, Šonský).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov – Sparta Praha (11:30).

Krajský přebor minižákyň U13: Benešov – Prosek (8:30 a 10).