Pátek 26. srpna

Fotbal

Krajský přebor: Poříčí nad Sázavou – Nové Strašecí (20, Benák).

Sobota 27. srpna

Fotbal

Liga U15 a U14: Benešov – Litvínov (15:15 a 17, Hádek).

FNL: Vlašim – Olomouc (17, Houdek).

ČFL: Benešov – Litoměřicko (10:30, Váňa).

I. A třída: Votice – Všenorský SK (17, R. Svoboda).

I. B třída: Týnec – Uhlířské Janovice (17, Zuzka), Neveklov – Zruč (17, Meščan), Teplýšovice – Sedlec-Prčice (17, Kovář).

Okresní přebor: Olbramovice – Chotýšany (17, Švejda), Trhový Štěpánov – Sokol Přestavlky (17, Mrázek), Dolní Kralovice – Popovice (17, Murgač), Pravonín – Kamberk (17, Hocek).

III. A třída: Krhanice – Čerčany (17, Pessr), Lešany – Jírovice (17, Konvička), Pyšely – Bystřice (17, Černý).

III. B třída: Čechtice – Velíš (17, Kotík), Křivsoudov – Trhový Štěpánov B (17, Lupač), Kondrac B – Blaník Načeradec (17, Kromka), Miličín – Nesperská Lhota (17, Novák), Tichonice – Ratměřice (17, Tinák), Libež – Bílkovice (17, Milan Macháček).

IV. A třída: Heřmaničky – Zaječice (17, Fillip), Pecerady – Úročnice B (17, Kocan), Václavice – Netvořice (17, Rogožan), Bukovany – Soběhrdy B (17, Drnec), Jablonná – Křečovice (17, Mikolášek).

IV. B třída: Jankov B – Louňovice (17, Rathan), Budenín – Struhařov B (17, Brabenec).

IV. C třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (17, Malý).

Nohejbal

Extraliga: Šacung Benešov - Žatec (14).

II. liga: Šacung Benešov B - Dalečín (9:30). 

Neděle 28. srpna

Krajský přebor žáků: Vlašim – Poděbrady (9:30 a 11:10, M. Balík).

I. B třída: Kondrac – Průhonice (Pudil), Kácov – Miřetice (17, ve Vlašimi na Lukách).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Soběhrdy (15, Rezek), Struhařov – Chocerady (15, M. Babický), Zdislavice – Postupice (17, P. Svoboda).

III. A třída: Nespeky B – Poříčí (14, Konvička), Týnec B – Votice B (17, Kocan), Sedlec-Prčice B – Teplýšovice B (17, Mikolášek), SK Načeradec – Úročnice (17, Malý).

III. B třída: Mezno – Divišov B (17, Berenda).

IV. A třída: Neveklov B – Sokol Přestavlky B (17, Rogožan).

IV. B třída: Maršovice B – Mezno B (14, Kromka), Olbramovice B – Myslič (14, Fillip), Chotýšany B – SK Přestavlky (15, M. Šíma), Postupice B – Popovice B (15, Frydrychovský).

IV. C třída: Křivsoudov B – Libouň (14, Šonský), Radošovice – Vracovice (15, Tinák), Keblov – Miřetice B (15, Irion), Trhový Štěpánov C – Hulice (16, T. Babický), Čechtice B – Kladruby (17, Lupač).