SOBOTA 26. ZÁŘÍ

FOTBAL

Fotbalová národní liga: Vlašim – Hradec Králové (16:30, Julínek).

I. A třída: Votice – Slávia Jesenice (16:30, Sandev). Dorost: Votice – Sedlec-Prčice (13, M. Balík)

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (16:30, Burian), Teplýšovice – Zdislavice (16:30, Garaja).

Okresní přebor: Chocerady – Pravonín(16:30, Lupač – Irion), Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice (16:30 Hruška – Martin Macháček, Cigler), Postupice – Dolní Kralovice (16:30, Milan Macháček – Stibůrková), Soběhrdy – SK Načeradec (16:30, Rezek – Budil).

III. A třída: Poříčí nad Sázavou B – Votice B (16:30, Murgač), Úročnice – Teplýšovice B (16:30, Konvička), Václavice – Krhanice (16:30, Pessr), Olbramovice – Jírovice (16:30, Kocan).

III. B třída: Divišov B – Trhový Štěpánov (16:30, Hejný), Tichonice – Myslič (16:30, Rathan), Kamberk – Louňovice (16:30, Babický), Bílkovice – Miličín (16:30, Vilimovský), Libež – Ratměřice (16:30, Hocek).

IV. A třída: Jablonná – Bukovany (16, Drnec), Čerčany – Soběhrdy B (16:30, Shapoval), Neveklov B – Chocerady B (16:30, M. Šíma), Zaječice – Pecerady (16:30, J. Šíma).

IV. B třída: Drachkov – Postupice B (16:30, Mikolášek), Heřmaničky – Maršovice B (16:30, Brabenec), Budenín – Vrchotovy Janovice B (16:30, Berenda).

IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Zdislavice B (16, Černý), Dolní Kralovice B – Křivsoudov B (16:30), Čechtice B – Hulice (16:30).

NEDĚLE 27. ZÁŘÍ

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Benešov – Loko Vltavín Praha (10:15, Váňa).

I. A třída – dorost: Čerčany – Teplýšovice (10:15, Žaba). Žáci: Nespeky – Votice (10, P. Balík).

I. B třída: Divišov – Miřetice (16:30, Březnovský), Struhařov – Průhonice (15, Hron), Jankov – Kondrac (16:30, Hanák).

Okresní přebor: Popovice – Chotýšany (16:30, Kromka – Rezek, Budil), Mezno – Křivsoudov (16:30, Černý – Cigler, Stibůrková), Maršovice – Neveklov (16:30, Svoboda – Milan Macháček II., Drnec).

III. A třída: Bystřice – Nespeky B (16:30, Berenda), Týnec B – Pyšely (16:30, M. Šíma), Sedlec-Prčice B – Netvořice (16:30, Velebil).

III. B třída: SK Blaník Načeradec – Kondrac B (16:30, Irion), Čechtice – Nesperská Lhota (16:30, Malý).

IV. A třída: Sokol Přestavlky B – Ostředek (15, J. Šíma), Úročnice B – Křečovice (16:30).

IV. B třída: Olbramovice B – Struhařov B (15, Murgač), Chotýšany B – Mezno B (15, Konvička), Popovice B – Jankov B (15, Rezek).

IV. C třída: Keblov – Radošovice (15, Rathan), Vracovice – Velíš (15, Hruška), Libouň – Kladruby (16:30).

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ

BASKETBAL

Nadregionální soutěž – žáci U15: Benešov – Beroun (14).