VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu jsou na Benešovsku na pořadu fotbalové, basketbalové, futsalové a sobotní hokejové derby Benešov versus Vlašim v krajské lize.

24.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Luděk Rublič

PÁTEK 24. ŘÍJNA

FUTSAL

II. liga západ: Arsenal Benešov – GL Litoměřice (20, Smreček, Cílek, v Neveklově).

SOBOTA 25. ŘÍJNA

FOTBAL

Žákovská liga U15 a U14: Benešov – Tempo Praha (10 a 11:45, Brda, UMT).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Dobříš (10 a 12:15, K. Macháček, M. Macháček, hřiště Na Lukách).

I. A třída: Votice – Jílové (14:30,T. Pejša), Nespeky – Cerhovice (14:30, J. Svoboda), Benešov B – Lhota (14:30, Šefara, UMT). Dorost: Sedlec-Prčice – Týnec nad Sázavou (10:15, Mrázek).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Sedlec-Prčice (14:30, Čechmánek), Teplýšovice – Sedlec-Prčice (14:30, Hamřík).

Okresní přebor Ferdinand: Chocerady – Mezno (14:30, Mrázek – Kočí, Novák), Neveklov – Dolní Kralovice (14:30, Garaja ml. – Rezek, Hruška), Jírovice – Sokol Přestavlky (14:30, Babický – Pessr, Šapoval).

III. A třída: Úročnice – Krhanice (14:30, Berenda), Soběhrdy – Bystřice (14:30, Kromka), Olbramovice – Václavice (14:30, Konvička), Křečovice – Votice B (14:30, Cígler).

III. B třída: Divišov B – Teplýšovice B (14:30, Černý), Bílkovice – Chotýšany (14:30, Mikolášek), Tichonice – Postupice (14:30, Rathan), Ratměřice – Blaník Načeradec (14:30, Hejný).

IV. A třída: Jablonná – Ostředek (14:30, Hocek), Čerčany – Neveklov B (14:30, Tinák), Pecerady – Bukovany (14:30,Frydrychovský).

IV. B třída: Miličín – Struhařov B (14:30, Bačinský), Zaječice – Budenín (14:30, Mareš), Mezno B – Vrchotovy Janovice B (14:30, Brabenec).

IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Popovice B (14:30, Lupač).

IV. D třída: Kamberk – Miřetice B (14:30, Svobodný), Dolní Kralovice B – Libouň (14:30, Krejčí), Hulice – Zdislavice B (14:30, P. Špička).

HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Vlašim (17).

BASKETBAL

Krajský přebor I. – muži: Benešov B – Pečky (12). Minižákyně: Benešov B – Český Brod (8:30 a 10:30, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 26. ŘÍJNA

FOTBAL

Žákovská liga U13 a U12: Benešov – Písek (10 a 11:45, ve Vlašimi, hřiště Na Lukách).

Česká fotbalová liga: Benešov – Slavia Louňovice (14:30, Drábek).

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Lety (14, Kinčl). Dorost: Votice – Milín (10:15, Čermoch).

I. B třída: Divišov – Průhonice (14:30, Benák), Kácov – Kondrac (14:30, Lafek, ve Vlašimi Na Lukách).

Okresní přebor Ferdinand: SK Načeradec – Popovice (14:30, Rosenvald, Martin Macháček, Frydrychovský), Jankov – Křivsoudov (14:30, P. Špička – Rathan, Černý), Struhařov – Vrchotovy Janovice (14:30, Švejda – Lupač, Průcha), Maršovice – Pravonín (14:30, Kočí – Berenda, Mareš).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Pyšely (14:30, Bačinský), Týnec B – Netvořice (14:30, Rezek).

III. B třída: Louňovice – Keblov (14:30, Hruška), Trhový Štěpánov – Myslič (14:30, Tinák), Čechtice – Kondrac B (14:30, Irion).

IV. A třída: Úročnice B – Drachkov (14:30, Borský), Bystřice B – Sokol Přestavlky B (14:30, Platil).

IV. B třída: Neustupov – Maršovice B (14:30, Mrázek), Jankov B – SK Přestavlky (11:30, Černý), Olbramovice B – Heřmaničky (14:30, Novák).

IV. C třída: Postupice B – Louňovice B (14:30, Kocan), Chotýšany B – Tichonice B (14:30, Konvička), Kladruby – Libež (14:30, Hejný), Velíš – Radošovice (14:30, Garaja ml.).

IV. D třída: Vracovice – Nesperská Lhota (14:30, Malý), Čechtice B – Křivsoudov B (11:30, Irion).

BASKETBAL

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Real Réma (10, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

24.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Veronika Vrecionová.

Veronika Vrecionová: Vesnickým obchodům a hospodám velmi ublížilo zavedení EET

První akce s názvem Recyklošití v Pyšelích.
40

Staré oděvy se v Pyšelích proměnily v pomůcky pro postižené děti

Zaječický masopust neurčuje církevní kalendář, ale ten muzikantský

Zaječice /FOTOGALERIE/ – I když se už opět tradiční zaječický masopust i letos konal takříkajíc s křížkem po funusu, tedy po Popeleční středě, což je začátek postního období před Velikonocemi vycházející tentokrát na 14. února, jeden z jeho iniciátorů, Martin Láska, má pro tuhle zvláštnost logické vysvětlení.

Velvarským návštěvníkům zazpíval v Benešově kanár

Benešov /FOTOGALERIE/ – Třetiligoví fotbalisté Benešova ani v šestém přípravném zápase neprohráli, tentokrát na své umělé trávě rozstříleli divizní Velvary tenisovým kanárem, když se dvakrát trefil střelec posledních dvou zápasů Michal Rataj (čtyři góly), po jedné brance přidali Engelmann, Turek, Filip a Esomba. „Je to krásný výsledek, ale stále je ve hře spousta nepřesností,“ dodal po vysoké výhře trenér Benešova Roman Veselý. 

Maturitní ples studentů oktávy Gymnázia Benešov

Benešov – Až k maturitnímu plesu se po dlouhém, osmiletém studiu propracovali studenti Gymnázia Benešov. Studentský bál se konal v pátek 16. února v Kulturním domě Karlov a všem při něm zahrála kapela Unisono.

OBRAZEM: Sázavští fotbalisté vyměnili dresy za obleky

Sázava - Fotbalový Klub Kavalier Sázava uspořádal v pátek 16. února tradiční Fotbalový ples. Jako místo konání zvolil místní Společenský dům. O hudební stránku večera se postarala skupina TaHiMel, která svůj úkol zvládla opravdu na výbornou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT