PÁTEK 13. ČERVNA

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Cerhovice (20, Garaja).

SOBOTA 14. ČERVNA

Krajský přebor: Vlašim – Nymburk (10 a 12:15, Polák, Cichra, hřiště u nádraží).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Liblice (10:15, Kovář), Čechtice – Kouřim (10:15, Kudrjavcev), Sedlec-Prčice – Dobříš (11, Kaucký).

I. B třída: Nespeky – Sedlec-Prčice (17, M. Macháček), Teplýšovice – Stříbrná Skalice (17, Tvaroh).

Okresní přebor: Neveklov – Divišov (17, Pessr – Bačinský, Mareš), Maršovice – Jírovice (17, P. Balík – Martin Macháček, Žaba), Mezno – Sokol Přestavlky (16, Hocek – Černý, Berenda), Chotýšany – Pravonín (17, Rathan – Malý).

III. A třída: Soběhrdy – Křečovice (17, Tinák), Pyšely – Myslič (17, Kočí), Krhanice – Olbramovice (17, Urban), Votice B – Netvořice (17, Konvička), Ostředek – Týnec B (17, Kocan), Bystřice – Teplýšovice B (17, Novák).

III. B třída: Chocerady – Bílkovice (17, Rezek), Kondrac B – Mezno B (17, Hruška), Louňovice – Struhařov B (14, Mrázek), Tichonice – Keblov (17, Brabenec), Křivsoudov – Ratměřice (17, Irion).

IV. A třída: Bystřice B – Pecerady (14, Novák), Bukovany – Jablonná (17, Žarnecki), Poříčí B – Sokol Přestavlky B (16:30, Frydrychovský), Nespeky B – Zaječice (13:30, Borský).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B – Vrchovy Janovice B (16, Kratochvíl), Úročnice – Miličín B (17, Mikolášek), Budenín – SK Přestavlky (17, Kromka).
IV. C třída: Trhový Štěpánov B – Velíš (15, Cígler).

IV. D třída: Libež B – Čechtice B (17, Průcha), Pravonín B – Hulice (17), Libouň – Louňovice B (16), Miřetice B – Kamberk (17, Lupač), Dolní Kralovice B – Vracovice (17, P. Špička).

Ondrášovka cup U8 (Benešov): od 9 hodin, 27 týmů – základní část.

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov – Čelákovice (14, u fotbalového stadionu).

NEDĚLE 15. ČERVNA

I. B třída: Zdislavice – Zvole (17, Müller), Kondrac – Liblice (17, Kabyl), Miřetice – Kunice B (17, Kudrna).

Okresní přebor: Jankov – SK Načeradec (17, Kočí – Kromka, Kratochvíl), Struhařov – Popovice (15, Babický – P. Špička, Vilímovský), Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice (17, Milan Macháček – Průcha, Shapoval).

III. A třída: Lešany – Václavice (17, Mikolášek).

III. B třída: Čechtice – Divišov B (17, Malý), Trhový Štěpánov – Postupice (17, Hejný).

IV. A třída: Soběhrdy B – Čerčany (10:15, Černý), Úročnice B – Miličín (17, Malíř).

IV. B třída: Neustupov – Maršovice B (17, Svobodný), Heřmaničky – Olbramovice B (17, Mareš).

IV. C třída: Chotýšany B – Kladruby (15, Novák), Nesperská Lhota – Tichonice B (15, Tinák), Jankov B – Popovice B (14, Kromka), Postupice B – Radošovice (15, Borský), Ostředek B – Libež (17, Urban).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Zdislavice B (17, Bačinský – Frydrychovský, Žarnecki).

Ondrášovka cup U8 (Benešov): od 9 hodin, 27 týmů – nadstavbová část, play off.