PÁTEK 8. LISTOPADU

FUTSAL

II. liga západ: Arsenal Benešov – GL Litoměřice (20, Henych, Novotný, v Neveklově).

FOTBAL

III. A třída: Votice B – Olbramovice (19, Murgač, UMT).

SOBOTA 9. LISTOPADU

FOTBAL

I. liga žáků U15 a U14: Benešov – Táborsko (10 a 11:45, Fojtík, UMT).

Fotbalová národní liga:Vlašim – Ústí nad Labem (14, Bílek).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Kročehlavy (10 a 12.15, Čermoch, K. Macháček, UMT Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Zeleneč (10:15, Kovář, Sedlec-Prčice – Drozdov (10:15, Žaba).

I. B třída: Teplýšovice – Uhlířské Janovice (14, Hron), Nespeky – Průhonice (14, Bekešský).

Okresní přebor: Neveklov – Pravonín (14, Rezek – Konvička, Murgač), Chotýšany – Sokol Přestavlky (14, Mrázek – Kočí, Kratochvíl).

III. A třída: Ostředek – Václavice (14, Černý), Krhanice – Myslič (14, Martin Macháček), Pyšely – Křečovice (14, Bačinský).

III. B třída: Tichonice – Struhařov B(14, Švejda), Kondrac B – Bílkovice (14, Pessr), Chocerady – Divišov B (14, Mikolášek).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – BA Sparta (16).

Dorostenecká liga – kadetky U17: Benešov – Brandýs nad Labem (18).

Krajský přebor žen: Benešov B – Nymburk B (14).

Krajský přebor starších minižáků: Benešov – Beroun (10 a 12, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 10. LISTOPADU

FOTBAL

Divize: Benešov – Písek (14, Janoch).

Krajský přebor dorostu: Benešov B – Spartak Příbram (9 a 11.55, Garaja, Kovář, UMT).

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – SK Rakovník (12, Miroslav Vlk). Dorost: Čechtice – Říčany (10:15, Březnovský).

I. B třída: Zdislavice – Sedlec-Prčice (14, M. Macháček), Miřetice – Liblice (14, Walter), Kondrac – Stříbrná Skalice (14, Wolfram).

Okresní přebor: Mezno – Dolní Kralovice (14, Urban – Frydrychovský, Berenda), Vrchotovy Janovice – Popovice (14, Hocek – Hruška, Cígler), Struhařov – SK Načeradec (14, Konvička – Novák, Tinák), Jankov – Jírovice (14, P. Špička – Krejčí, Rathan), Maršovice – Divišov (14, Kočí – P. Balík, M. Balík).

III. A třída: Soběhrdy – Teplýšovice B (10:15, Svoboda), Bystřice – Týnec B (14, Rosenvald), Lešany – Netvořice (14, Milan Macháček).

III. B třída: Čechtice – Ratměřice (14, Malý), Křivsoudov – Keblov (14), Vilimovský, Louňovice – Postupice (14), Irion, Trhový Štěpánov – Mezno B (14), Hejný.

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Plzeň (11, Na Lukách).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – Kralupy Junior (11).

Dorostenecká liga – kadetky U17: Benešov – Jablonec nad Nisou (9).

Krajský přebor žen: Benešov B – Poděbrady B (13, ZŠ Dukelská).