Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku fotbalové, basketbalové a hokejové soutěže.

1.11.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

SOBOTA 2. LISTOPADU

FOTBAL

Dorostenecká liga: Benešov – Karlovy Vary (10, Vnuk).

I. liga žáků U15 a U14: Vlašim – Benešov (10 a 11:45, Kouba, UMT, Na Lukách). U13 a U12: Benešov – Bohemians 1905 (10, UMT), Vlašim – Rokycany (14, Na Lukách).

I. A třída: Votice – Černolice (14,Tobiška), Týnec nad Sázavou – Slaný (14, Hanák), Benešov B – Velim (14, Globar). Dorost: Votice – Loděnice (10:15, Kaucký).

I. B třída: Teplýšovice – Tuchoraz (14, Hlavnička).

Okresní přebor: Divišov – Jankov (14, Švejda – Malý, Hejný), Jírovice – Struhařov (14, Dolejš – Frydrychovský), Popovice – Mezno (14, Pessr – Brabenec), Dolní Kralovice – Chotýšany (14, Tinák – Irion), Sokol Přestavlky – Pravonín (14, Bačinský – Berenda).

III. A třída: Pyšely – Soběhrdy (Konvička), Křečovice – Krhanice (14, Mrázek), Olbramovice – Lešany (14, Černý), Netvořice – Ostředek (14, Rezek), Václavice – Bystřice (14, Novák).

III. B třída: Chocerady – Čechtice (14, Kočí), Divišov B – Kondrac B (10:15, Malý), Bílkovice – Trhový Štěpánov (14, Hocek), Mezno B – Louňovice (14, Drnec), Postupice – Tichonice (14, Svoboda).

IV. A třída: Bystřice B – Bukovany (14, Průcha), Čerčany – Úročnice B (14, Hruška), Jablonná –Poříčí B (14), Miličín – Nespeky B (14, Mikolášek), Sokol Přestavlky B – Zaječice (11, Berenda).

IV. B třída: Neustupov – Sedlec-Prčice B (14), Vrchotovy Janovice B – Drachkov (14, Urban), Miličín B – Budenín (11, Mikolášek).

IV. C třída: Tichonice B – Trhový Štěpánov B (14, Rathan), Radošovice – Libež A (14).

IV. D třída: Libež B – Libouň (14), Hulice – Miřetice B (14, Kratochvíl), Kamberk – Blaník Načeradec (14, Svobodný).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – Juniorky U19: Benešov – Kladno (15).

2. liga mužů: Benešov – Žižkov (19).

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Kolín B (13).

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – BSS Sparta (17, ZŠ Dukelská).

HOKEJ

Krajská liga: Vlašim –Černošice (17), Benešov – Poděbrady (17).

NEDĚLE 3. LISTOPADU

FOTBAL

I. B třída: Sedlec-Prčice – Zvole (14, Divílek).

Okresní přebor: Maršovice – Neveklov (14, Rosenvald – Martin Macháček, M. Balík), SK Načeradec – Vrchotovy Janovice (14, Černý – Murgač, Vilímovský).

III. A třída: Myslič – Votice B (14, Cígler), Týnec B – Teplýšovice B (14, Cacák).

III. B třída: Struhařov B – Křivsoudov (14, Urban), Keblov – Ratměřice (14, Rathan).

IV. A třída: Miličín B – Budenín (11, Mikolášek).

IV. B třída: Heřmaničky – Maršovice B (14, Kromka), Olbramovice B – Úročnice A (14, Milan Macháček).

IV. C třída: Nesperská Lhota – Kladruby (14, Babický), Chotýšany B – Jankov B (14, Novák), Popovice B – Postupice B (14, Pessr), Velíš – Ostředek B (14, Krejčí).

IV. D třída: Pravonín B – Čechtice B (14, Švejda), Louňovice B – Dolní Kralovice B (14, Berenda), Vracovice – Zdislavice B (14, P. Špička).

BASKETBAL

Dorostenecká liga – Juniorky U19: Benešov – DBAK Plzeň (9:30).

2. liga mužů: Benešov – Horní Počernice (13:30).

Krajský přebor mužů I.: Benešov B – Kutná Hora (11:30).

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – BK Kladno B (15:30, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

1.11.2013
SDÍLEJ:
V rámci oslav vlašimské Farní charity vystoupil ve Vlašimi Spirituál Kvintet.
18

OBRAZEM: Spirituál Kvintet vystoupil ve Vlašimi k poctě Farní charity

Ilustrační foto

S Deníkem za zábavou. Kam vyrazíte?

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

Benešovsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení