PÁTEK 27. ZÁŘÍ

FUTSAL

II. liga: Arsenal Benešov – Písek (20, O. Černý, Kalina, v Neveklově).

SOBOTA 28. ZÁŘÍ

FOTBAL

Liga dorostu U19: Benešov – Rokycany (10, M.Vrzal).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Kunice (10 a 12:15, M. Macháček, Garaja ml., UMT Na Lukách).

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Jílové (16:30, Mansour), Votice – SK Rakovník (16:30, Glogar), Týnec nad Sázavou – Velvary (16:30, Baroch). Dorost: Teplýšovice – Jirny (11, Rybka).

I. B třída: Nespeky – Kondrac (16:30, Vosolsobě).

Okresní přebor: Neveklov – Popovice (16:30, Malíř – Murgač, Mikolášek), Dolní Kralovice – SK Načeradec (16:30, Černý – Hocek, Hejný), Sokol Přestavlky – Jírovice (16:30, Rezek – Hruška, M. Balík), Pravonín – Divišov (16:30, Švejda – Svoboda, Malý), Chotýšany – Maršovice (16:30, Kromka – Mrázek, P. Balík).

III. A třída: Václavice – Olbramovice (16:30, Vilímovský), Ostředek – Krhanice (16:30,Urban).

III. B třída: Ratměřice – Divišov B (16:30, Cígler), Tichonice – Kondrac B (16:30, Pessr).

IV. A třída: Pecerady – Jablonná (16:30, Borský), Miličín - Čerčany (16:30, Bačinský), Sokol Přestavlky B – Bystřice B (13:30, M. Balík), Zaječice – Soběhrdy B (16:30,Konvička.), Nespeky B – Bukovany (13, Urban), Poříčí B – Úročnice B (13, Tinák).

IV. B třída: Maršovice B – Vrchotovy Janovice B (16:30, Frydrychovský), Miličín B – Olbramovice B (13:30,Bačinský), SK Přestavlky – Heřmaničky (16:30, Kočí), Budenín – Sedlec-Prčice B (16:30, Rathan), Drachkov – Úročnice (16:30, Svobodný).

IV. C třída: Libež A – Nesperská Lhota (16:30, P. Špička).

IV. D třída: Kamberk – Hulice (16:30, Kratochvíl), Zdislavice B – Pravonín B (16:30, Dolejš), Dolní Kralovice B – Miřetice B (13:30,Hejný) .

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – Noem Arch Brno (18:30).

Krajský přebor mladších minižáků U11: Benešov – Brandýs nad Labem B (10 a 12, ZŠ Dukelská).

FLORBAL

Soutěž elévů: Benešov – Panthers (10:45), Benešov – Bučis Team (11:55, ZŠ Jiráskova).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Pardubice (11, Na Lukách).

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga U15 a U14: Benešov – Prachatice (10 a 11.45, UMT, Kvaček).

I. A třída: Benešov B – Slavia Jesenice (16:30, P. Kubečka). Dorost: Čechtice – Červené Pečky (10.15, Březnovský), Votice – Dobříš (13, Žaba). Žáci: Teplýšovice – Čelákovice (10, Garaja).

I. B třída: Sedlec-Prčice – Stříbrná Skalice (16:30, Ducký), Zdislavice – Teplýšovice (16:30, Salač).

Okresní přebor: Mezno – Jankov (16:30, Kočí – Rosenvald, Průcha), Vrchotovy Janovice – Struhařov (16:30, Konvička – Novák, Frydrychovský).

III. A třída: Soběhrdy – Netvořice (10:15, Martin Macháček), Týnec B – Myslič (16:30, Kohl), Teplýšovice B – Křečovice (16:30, Berenda), Bystřice – Pyšely (16:30, Tinák), Lešany – Votice B (16:30, Milan Macháček).

III. B třída: Čechtice – Postupice (16:30, Babický), Struhařov B – Mezno B (16:30, Irion), Keblov – Bílkovice (15, Rathan), Křivsoudov – Chocerady (15, Svoboda), Louňovice – Trhový Štěpánov (16:30, Krejčí).

IV. C třída: Kladruby – Popovice B (15, D. Špička), Velíš – Tichonice B (15, Hocek), Radošovice – Chotýšany B (15, Hruška), Ostředek B – Jankov B (16:30, Mikolášek), Postupice B – Trhový Štěpánov B (15, Drnec).

IV. D třída: Čechtice B – Louňovice B (13:30, Babický), Vracovice – Libež B (15, P. Špička), Blaník Načeradec – Libouň (16:30, Malý).

BASKETBAL

1. liga žen: Benešov – Tišnov (10, ZŠ Dukelská).

FLORBAL

Liga starších žákyň 3 + 1: Benešov – Mladá Boleslav (9), Benešov – Střešovice (11:20), Benešov – Královské Vinohrady (13, ZŠ Jiráskova).