SOBOTA 20. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Benešov – České Budějovice (10 a 11.45, Zadinová, UMT).

FNL: Vlašim – Bohemians 1905 (17, Mikel).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Hořovicko (10 a 12.15, Kaucký, Matoušek, UMT Na Lukách).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Říčany (17, Hron). Dorost: Chocerady – Záboří (10, K. Macháček), Teplýšovice – Pečky (11, Bartůšek), Votice – Podlesí (10.15, M. Macháček, UMT).

I. B třída: Votice – Rožmitál (17, Horváth).

Okresní přebor: Neveklov – Olbramovice (17, Garaja ml. – Kohl, Žaba), Popovice – Jankov (17, Platil – Konvička, Drnec), Jírovice – Chocerady (17, Černý - Frydrychovský, Průcha), Sokol Přestavlky – Dolní Kralovice (17, Mrázek – Kočí, M. Balík).

III. A třída: Úročnice – Bystřice (17, Žarnecki), Václavice – Krhanice (17, Malý), Pyšely – Sedlec-Prčice B (17, Rosenvald), Křečovice – Ostředek (17, Rezek).

III. B třída: Pravonín – Struhařov B (17, Svoboda), SK Načeradec – Kondrac B (17, Pessr).

IV. A třída: Zaječice – Miličín (17, Urban), Bukovany – Čerčany (17, Netolický), Pecerady – Jablonná (17).

IV. B třída: Neustupov – Olbramovice B (17, Berenda), Maršovice B – Miličín B (17, Bačinský), SK Přestavlky – Mezno B (17, Kratochvíl), Heřmaničky – Drachkov (17, Svobodný), Budenín – Vrchotovy Janovice (17, Mareš).

IV. C třída: Tichonice B – Chotýšany B (17, D. Špička), Libež – Radošovice (17, Murgač), Sokol Přestavlky B – Ostředek B (14, M. Balík).

IV. D třída: Zdislavice B – Libouň (17, Dolejš), Dolní Kralovice B – Miřetice B (17), Hulice – Keblov (17, Švejda), Kamberk – Trhový Štěpánov B (17, Cacák), Louňovice B – Pravonín B (17).

BASKETBAL

Krajský přebor starších minižaček: Benešov – ŠSK Příbram (10), Benešov – Slaný (14, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 21. DUBNA

FOTBAL

Liga žáků U15 a U14: Vlašim – Sparta Praha (10 a 11.45, Hocek, UMT Na Lukách).

I. A třída: Benešov B – Zeleneč (10, P. Kubečka).

I. B třída: Zdislavice – Kondrac (17, Šnýdr), Struhařov – Nespeky (15, Holý), Chotýšany – Kunice (17, Hlavnička), Sedlec-Prčice – Dobříš B (17, Zikmunda).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Miřetice (17, Murgač – Martin Macháček, P. Balík), Mezno – Trhový Štěpánov (17, Babický – Dolejš, Berenda), Teplýšovice B – Divišov (17, Švejda – Irion, Vilímovský).

III. A třída: Soběhrdy – Netvořice (10.15, Martin Macháček), Myslič – Votice B (17, Novák), Týnec B – Nespeky B (17, Milan Macháček).

III. B třída: Blaník Načeradec – Bílkovice (17, Černý), Ratměřice – Postupice (17, Mikolášek), Velíš – Tichonice (15, P. Špička), Čechtice – Křivsoudov(17, Kočí), Louňovice – Nesperská Lhota (17, Kromka).

IV. A třída: Úročnice B – Poříčí B (17, Cígler), Lešany – Neveklov B (17, Mareš), Bystřice B – Soběhrdy B (17, Brabenec).

IV. B třída: Ratměřice B – Jankov B (14, Mikolášek).

IV. C třída: Kladruby – Teplýšovice C (15, Hocek), Postupice B – Popovice B (15, Malý), Vracovice – Divišov B (15, Kratochvíl).

IV. D třída: Čechtice B – Křivsoudov B (14, Kočí).

BASKETBAL

Krajský přebor – junioři U19: Benešov – Kutná Hora (10, ZŠ Dukelská).