SOBOTA 6. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U15 a U14: Benešov - Slavia Praha (10 a 11.45, UMT, Hocek).

Fotbalová národní liga: Vlašim – Zlín (16.30, Franěk).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Sedlčany (10 a 12.15, Januš, M. Macháček, UMT Na Lukách).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Sázava (16.30, Kotlár). Dorost: Chocerady – Poděbrady (10.15, Kudrjavcev), Teplýšovice – Velim (11, Rybka), Votice – Loděnice (10.15, Kovář).

I. B třída: Votice – Lety (16.30, Brejník).

Okresní přebor: Neveklov – Vrchotovy Janovice (16.30, Malíř – Pessr, Žarnecki), Popovice – Olbramovice (16.30, Rosenvald – Murgač, Průcha), Jírovice – Jankov (16.30, Milan Macháček – R. Mareš, Berenda), Sokol Přestavlky – Chocerady (16.30, Garaja ml. – Rezek, Žaba), Dolní Kralovice – Divišov (16.30, P. Špička – Irion, Brabenec).

III. A třída: Úročnice – Soběhrdy (16.30, Zd. Mrázek), Václavice – Netvořice (16.30, Švejda), Pyšely – Votice B (16.30, Konvička), Křečovice – Sedlec-Prčice B (16.30, Bačinský), Ostředek – Nespeky B (16.30, Babický).

III. B třída: SK Načeradec – Struhařov B (16.30, Malý).

IV. A třída: Bukovany – Poříčí B (16.30, P. Balík), Pecerady – Čerčany (16.30, Kohl).

IV. B třída: Neustupov – Maršovice B (16.30, Kratochvíl), SK Přestavlky – Miličín B (16.30, Frydrychovský), Heřmaničky – Jankov B (16.30, Svobodný), Budenín – Mezno B (16.30, Mikolášek), Vrchotovy Janovice B – Drachkov (16.30, Urban).

IV. C třída: Tichonice B – Kladruby (16.30, Dolejš), Libež – Chotýšany B (16.30, Černý), Sokol Přestavlky B – Popovice B (13.30, Žaba).

IV. D třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (16.30, Cacák), Hulice – Libouň (16.30, Krejčí), Kamberk – Miřetice B (16.30, Kromka), Louňovice B – Trhový Štěpánov B (16.30, D. Špička).

BASKETBAL

Krajský přebor – ženy: Benešov B – Slaný (14). Junioři U19: Benešov – Kralupy (16). Starší minižáci: Benešov – Mělník (10 a 12, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 7. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U15 a U14: Vlašim - Beroun (10 a 11.45, UMT na Lukách, Vnuk).

I. A třída: Benešov B – Velim (10, Glogar, UMT).

I. B třída: Zdislavice – Teplýšovice (16.30, Soběslav), Struhařov – Kondrac (15, Kratochvíl), Chotýšany – Uhlířské Janovice (16.30, J. Kubečka), Sedlec-Prčice – Hostomice (16.30, Tobiška), Maršovice – Žebrák (16.30, Chrastina).

Okresní přebor: Mezno – Miřetice (16.30, Platil - Bačinský, Urban), Teplýšovice B – Trhový Štěpánov (16.30, J. Hocek – Černý, M. Balík).

III. A třída: Myslič – Bystřice (16.30, Rezek), Týnec – Krhanice (16.30, Novák).

III. B třída: Blaník Načeradec – Pravonín (16.30, Vilimovský), Ratměřice – Bílkovice (16.30, R. Mareš), Velíš – Postupice (15, P. Svoboda), Čechtice – Kondrac B (16.30, Krejčí), Louňovice – Tichonice (16.30, Kromka), Nesperská Lhota – Křivsoudov (15, Berenda).

IV. A třída: Úročnice B – Zaječice (16.30, Blahůšek), Lešany – Miličín A (16.30, Frydrychovský), Bystřice B – Neveklov B (16.30, Borský), Soběhrdy B – Jablonná (10.15, Pessr).

IV. B třída: Ratměřice B – Olbramovice B (13.30, R. Mareš).

IV. C třída: Postupice B – Teplýšovice C (15, Dolejš), Vracovice – Radošovice (15, Kratochvíl), Ostředek B – Divišov B (16.30, Žarnecki).

IV. D třída: Čechtice B – Keblov (13.30, Krejčí), Pravonín B – Křivsoudov B (16.30, Malý).

BASKETBAL

Krajský přebor – ženy: Benešov B – Dobřichovice (9). Junioři U19: Benešov – Příbram 2000 (11). Žákyně U15: Benešov – Poděbrady (13 a 15, ZŠ Dukelská).