PÁTEK 21. ZÁŘÍ
FOTBAL
I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Suchdol (19.30, Tobiška).
SOBOTA 22. ZÁŘÍ
FOTBAL
I. liga žáci U12 a U13: Benešov – Písek (10 a 11.45), Vlašim – Slavia Praha (10 a 11.45, Na Lukách).
I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Loděnice (10.15, K. Macháček).
I. B třída: Teplýšovice – Zruč nad Sázavou (16.30, Bekešský), Nespeky – Struhařov (16.30, Kosina).
Okresní přebor: Olbramovice – Neveklov (16.30, Kromka – Mareš, Mrázek), Chocerady – Jírovice (16.30, Hocek – Černý, P. Balík), Divišov – Teplýšovice B (16.30, Bačinský – Urban, M. Balík), Dolní Kralovice – Sokol Přestavlky (16.30, Svoboda – Rathan, Benda).
III. A třída: Netvořice – Soběhrdy (16.30, Berenda), Votice B – Myslič (16.30, Mikolášek), Krhanice – Václavice (16.30, Dolejš), Ostředek – Křečovice (16.30, Babický).
III. B třída: Bílkovice – Blaník Načeradec (16.30, Irion), Postupice – Ratměřice (16.30, Murgač), Kondrac B – SK Načeradec (16.30, Vilímovský), Tichonice – Velíš (16.30, Cígler).
IV. A třída: Poříčí B – Úročnice B (16.30, Konvička), Miličín A – Zaječice (16.30, Garaja ml.), Čerčany – Bukovany (16.30, Netolický), Jablonná – Pecerady (16.30, Žaba).
IV. B třída: Miličín B – Maršovice B (13.30, Garaja ml.), Mezno B – SK Přestavlky (16.30, Kratochvíl), Drachkov – Heřmaničky (16.30, Frydrychovský), Vrchotovy Janovice B – Budenín (16.30, Svobodný).
IV. C třída: Chotýšany B – Tichonice B (16.30, Kocan), Divišov B – Vracovice (10.15, Murgač).
IV. D třída: Miřetice B – Dolní Kralovice B (16.30), Trhový Štěpánov B – Kamberk (16.30, Březina).
Okresní přebor dorostu: Lukavec – Divišov (10.15, Vilímovský).
NOHEJBAL
Extraliga – O 3. místo: Šacung Benešov – Čelákovice (14, v areálu fotbalového stadionu).
Okresní přebor: Divišov A – Šacung D (10), Zvánovice A – Pecerady (15), Copa del Merida – Zvánovice B (15).
STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Vlašim – Hluk (15, Sportovní hala).
NEDĚLE 23.ZÁŘÍ
FOTBAL
Divize: Benešov – Rokycany (16.30, Tereba).
Krajský přebor – dorost: Benešov – Beroun (10 a 12.15, Březnovský, Rybka, v Pyšelích).
I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou(10, K. Macháček), Votice – Český Brod (M. Macháček).
I. B třída: Kondrac – Zdislavice (16.30, Kovář), Maršovice – Podlesí (16.30, P. Sandev).
Okresní přebor: Miřetice – Vrchotovy Janovice (16.30, Konvička – Platil, D. Špička), Jankov – Popovice (16.30, Milan Macháček – Rosenvald, Berenda), Trhový Štěpánov – Mezno (16.30, Mareš – Novák, Irion).
III. A třída: Bystřice – Úročnice (16.30, Pessr), Sedlec-Prčice B – Pyšely (16.30, Rezek), Nespeky B – Týnec B (14, Martin Macháček).
III. B třída: Struhařov B – Pravonín (16.30, Mrázek), Křivsoudov – Čechtice (16.30, Malý), Nesperská Lhota – Louňovice (15, Urban).
IV. A třída: Neveklov B – Lešany (16.30, Kohl), Soběhrdy B – Bystřice B (10.15, Černý).
IV. B třída: Olbramovice B – Neustupov (15, Kocan), Jankov B – Ratměřice B (13.30, Rosenvald).
IV. C třída: Teplýšovice C – Kladruby (15, Dolejš), Radošovice – Libež (15, Cacák), Popovice B – Postupice B (15, Kromka), Ostředek B – Sokol Přestavlky B (16.30, Blahůšek).
IV. D třída: Libouň – Zdislavice B (16.30, Kratochvíl), Keblov – Hulice (15, Rathan), Křivsoudov B – Čechtice B (13.30, Malý), Pravonín B – Louňovice B (14, Filip).
Okresní přebor dorostu: Neveklov – Blaník Načeradec (10.15, Kohl), Čechtice – Mezno (10.15, Cacák), Čerčany – Tichonice (10.15, Borský), Sedlec-Prčice – Lešany (10.15, Svobodný), Bystřice – Poříčí (10.15, Garaja ml.).
NOHEJBAL
Okresní přebor: Albatros – Divišov A (15).
BASKETBAL
Krajský přebor žákyň U15: Benešov – SŠK Příbram (13 a 15, ZŠ Dukelská).
FLORBAL
Pohár České pojišťovny žen: Benešov – Mladá Boleslav (16).
PH + SČ liga mužů, divize B: Wizards Praha – Benešov (8), Benešov – Poison (12.40, ZŠ Jiráskova).
STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Vlašim – Břeclav (10, Sportovní hala).