SOBOTA 1. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga žáci U14 a U15: Benešov – Beroun (10 a 11.45, Zadinová).

II. liga: Vlašim – Sokolov (17, Kalenda).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Neratovice (10 a 12.15, Borek, Januš, v Kácově).

I. A třída: Týnec nad Sázavou –  Velim (17, Malý). Dorost: Teplýšovice –  Záboří (11, Jeništa), Chocerady – Mnichovice (10.15,  Tobiška), Votice – Březnice (10.15, Mrázek).  Žáci: Votice – Slavia Jesenice (15.15, Hamřík).

I. B třída: Zdislavice – Poříčí nad Sázavou (14, Kovář), Votice – Tochovice (17, Petýrek).

Okresní přebor: Divišov – Neveklov  (17, Svoboda – Malý, M. Balík), Dolní Kralovice –  Chocerady (17, Babický – D. Špička, Filip), Sokol Přestavlky –  Trhový Štěpánov (17, Mrázek – Bačinský, Žaba), Jírovice – Miřetice (17, Malíř – Frydrychovský, P. Balík).

III. A třída: Úročnice –  Nespeky B (17, Pessr), Ostředek –  Sedlec-Prčice B (17, Mikolášek), Křečovice – Krhanice (17, Rezek), Pyšely – Netvořice (17, Hocek), Václavice – Bystřice (17, Urban).

III. B třída: SK Načeradec – Bílkovice  (17, Švejda).

IV. A třída: Pecerady –  Miličín (17, Garaja ml.), Bukovany – Zaječice (17, Cigler).

IV. B třída: Neustupov – Drachkov (17, Černý), Vrchotovy Janovice – Mezno B (17, Kohl), Budenín – Jankov B (17, Kocan), Heřmaničky – Miličín B (17, Kratochvíl), SK Přestavlky – Olbramovice B (10.30, Berenda).

IV. C třída: Libež – Kladruby (17, Dolejš), Tichonice B –  Divišov (17), Sokol Přestavlky B – Radošovice (14, Bačinský).

IV. D třída: Zdislavice B – Křivsoudov B (17, Irion), Louňovice B – Keblov (17, Murgač), Kamberk –  Libouň (17, Brabenec), Hulice – Dolní Kralovice B (17, P. Špička).

Okresní přebor dorostu: Poříčí – Čerčany (11.15, Holoubek), Lukavec – Čechtice (10.15, Švejda).

BASKETBAL

Příprava: Benešov – Vilsbiburg (18, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 2.ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga žáci U14 a U15: Vlašim – Bohemians 1905 (10 a 11.45, Myška, Na Lukách).

I. A třída: Benešov B – Mnichovo Hradiště (10, Pudil).

I. B třída: Struhařov – Stříbrná Skalice (15, Glogar), Chotýšany – Kondrac (17, Jeništa), Sedlec-Prčice – Žebrák (17, Vočka),  Maršovice – Rožmitál (17, Radina).

Okresní přebor: Teplýšovice B – Jankov (17, Hůlka – Cigler, Urban), Mezno –  Olbramovice (17, Murgač – Garaja ml. Žaba), Popovice –  Vrchotovy Janovice (17, P. Špička – Irion, Cacák).

III. A třída: Týnec B – Votice B (17, Vilímovský), Myslič – Soběhrdy (17, Novák).

III. B třída: Blaník Načeradec – Křivsoudov (17, Brabenec), Nesperská Lhota  –  Tichonice (15, Černý), Louňovice – Kondrac B (17, Kromka), Čechtice – Postupice (17, Berenda), Velíš – Struhařov B (15, Milan Macháček), Ratměřice – Pravonín (17, Kočí).

IV. A třída: Úročnice B – Jablonná (17, Malíř), Soběhrdy B – Neveklov B (10.15, Martin Macháček), Bystřice B – Čerčany (17, Borský), Lešany – Poříčí B (17, Mareš).

IV. B třída: Ratměřice B – Maršovice B (14, Kočí).

IV. C třída: Ostředek B –  Popovice B (17, Dolejš), Vracovice – Teplýšovice C (15, Kratochvíl), Postupice B – Chotýšany B  (15, Bačinský).

IV. D třída: Čechtice B – Miřetice B (14, Berenda), Pravonín B – Trhový Štěpánov B (14, Malý).

Okresní přebor dorostu: Blaník Načeradec – Divišov (14, Brabenec), Bystřice – Sedlec-Prčice (10.15, Průcha), Lešany – Neveklov (10.15, Frydrychovský), Tichonice –  Mezno (10.15, Pessr).

FLORBAL

Muži pohár 2. kolo: Benešov – Chomutov (11, hala Bystřice).