PÁTEK 24. SRPNA
FOTBAL
I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Průhonice (19.30, Kosina).
SOBOTA 25. SRPNA
FOTBAL
I. liga žáci U12 a U13: Benešov – Prachatice (10 a 11.45), Vlašim – Jindřichův Hradec (10 a 11.45, Na Lukách).
I. A třída – dorost: Chocerady – Uhlířské Janovice (10.15, M. Macháček), Týnec nad Sázavou – Petrovice (10.15, Kovář).
I. B třída: Teplýšovice – Struhařov (17, Garaja).
Okresní přebor: Popovice – Neveklov (17, Hocek – Černý, P. Balík), Olbramovice – Jírovice (17, Kočí), Chocerady – Divišov (17, Švejda – Cacák, Filip).
III. A třída: Netvořice – Týnec B (17, Novák), Votice B – Křečovice (17, Murgač), Krhanice – Ostředek (17, Cigler).
III. B třída: Bílkovice – Velíš (17, Kromka), Postupice – Louňovice (17, Babický), Kondrac B – Nesperská Lhota (17, Kratochvíl), Tichonice – Křivsoudov (17, Irion).
IV. A třída: Bukovany – Úročnice B (17, Kohl), Zaječice – Lešany (17, Borský), Miličín – Bystřice B (17, Brabenec), Čerčany – Soběhrdy B (17, Bačinský).
IV. B třída: Maršovice B – SK Přestavlky (17, Urban), Miličín B – Budenín (14, Brabenec), Mezno B – Drachkov (17, Mrázek).
IV. C třída: Libež – Tichonice B (17, Vilimovský), Chotýšany B – Vracovice (17, Dolejš).
IV. D třída: Hulice – Zdislavice B (17), Dolní Kralovice B – Kamberk (17, D. Špička), Miřetice B – Louňovice B (17, Svoboda), Trhový Štěpánov B – Křivsoudov B (17, Kocan).
Turnaj minipřípravek – Poříčí nad Sázavou od 9 hodin: Sparta Praha, Bohemians 1905, Tempo Praha, Vlašim, Benešov, Nespeky, Kunice, Táborsko, Votice a Poříčí nad Sázavou.
HOKEJBAL
Extraliga: Vlašim – Hradec Králové (11, Na Lukách).
NEDĚLE 26. SRPNA
FOTBAL
Divize: Benešov – Aritma Praha (17, Novák).
Krajský přebor dorostu: Benešov – Kutná Hora (10 a 12.15, v Pyšelích, Velebil, Kaucký).
I. B třída: Kondrac – Kunice (17, Pospíšil).
Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Mezno (Bačinský – Novák, Garaja ml.), Miřetice – Teplýšovice B (17, Rezek – Urban, Žaba), Jankov – Sokol Přestavlky (17, Svoboda – Mareš, D. Špička), Trhový Štěpánov – Dolní Kralovice (17, Milan Macháček – Kohl, M. Balík).
III. A třída: Myslič – Úročnice (17, Murgač), Soběhrdy – Václavice (10.15, Černý), Bystřice – Pyšely (17, Mrázek), Sedlec-Prčice B – Nespeky B (17, Pessr).
III. B třída: Ratměřice – Blaník Načeradec (17, Rosenvald), Pravonín – SK Načeradec (14, Urban), Struhařov B – Čechtice (17, Martin Macháček).
IV. A třída: Neveklov B – Jablonná (17, Kocan).
IV. B třída: Ratměřice B – Neustupov (14, Rosenvald), Heřmaničky – Olbramovice B (15, Frydrychovský), Jankov B – Vrchotovy Janovice B (14, Mareš).
IV. C třída: Kladruby – Postupice B (15, Irion), Teplýšovice C – Sokol Přestavlky B (15, Dolejš), Radošovice – Ostředek B (15, Černý), Popovice B – Divišov B (15, Malíř).
IV. D třída: Libouň – Čechtice B (17, Brabenec), Keblov – Pravonín B (15, Švejda).
OP dorost: Tichonice – Blaník Načeradec (10.15, Vilímovský), Mezno – Lešany (10.15, Novák), Neveklov – Lukavec (10.15, Frydrychovský), Čechtice – Poříčí (10.15, Mařincová), Čerčany – Bystřice (10.15, Borský), Sedlec-Prčice – Divišov (10.15, Rezek).
Hokejbal
Extraliga: Vlašim – Letohrad (11, Na Lukách).