SOBOTA 12. KVĚTNA

FOTBAL

I. liga U12 a U13: Benešov – Prachatice (10 a 11.45), Vlašim – Písek (10 a 11.45, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Podlesí (10.15, Kudrjavcev). Žáci: Votice – SK Kostelec (10, Mrázek).

I. B třída: Votice B –  Bílé Podolí (17, Vyhnal), Teplýšovice – Chocerady (17, Hruška).

Okresní přebor: Neveklov –  Teplýšovice B (17, Rosenvald – Urban, Žaba),  Divišov –  Olbramovice (17, Malíř – Rezek, Garaja ml.), Jírovice –  Vrchotovy Janovice (17, Babický – Dolejš, Kocan).

III. A třída: Chocerady B –  Myslič (17, Murgač), Zaječice –  Týnce B (17, Brabenec), Krhanice – Soběhrdy (17, Hůlka), Miličín – Sokol Přestavlky (17, Kočí), Pyšely – Netvořice (17, Hocek).

III. B třída: Ratměřice –  Trhový Štěpánov B (17, Martin Macháček), Bílkovice – Louňovice (17, Pessr), Dolní Kralovice – Postupice (17, Malý), Tichonice – Nesperská Lhota (17, Žarnecki).

IV. A třída: Heřmaničky A –  Václavice (17, Borský), Jablonná – Poříčí B  (17, Netolický), Pecerady – Úročnice B (17, Kohl), Bukovany – Neveklov B (14, Kohl, v Peceradech), Křečovice – Čerčany (17, Bačinský).

IV. B třída: Drachkov –  Olbramovice B (17, Konvička), Miličín B –  Heřmaničky B (14, Kočí), Budenín –  Ratměřice B (17, Krejčí).

IV. C třída: Popovice B – Divišov B (14, Smitka), Libež –  Chotýšany B (17, Černý).

IV. D třída: Hulice –  Tichonice B (17, Irion), Zdislavice B –  Louňovice B (17, Březina), Miřetice B –  Blaník Načeradec (17, Kratochvíl).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov - Žatec (14, u fotbalového stadionu).

Okresní přebor: Divišov B –  Zvánovice B (10), Copa del Merida – Pecerady (15), Zvánovice A – Divišov A  (15).

NEDĚLE 13. KVĚTNA

FOTBAL

Divize: Benešov  – Strakonice (17, Janoch).

Krajský přebor – dorost: Benešov B –  Hořovicko (10 a 12.15, Garaja, Rybka). 

I. A třída: Benešov B –  Radim (10, Malý, v Pyšelích). Dorost: Struhařov – Loděnice (10.15, K. Macháček). Žáci: Čerčany – Mukařov (10, Velebil), Týnec nad Sázavou –  Kouřim (10, Kovář).

I. B třída: Zdislavice – Nespeky (17, Borek), Chotýšany – Slavia Jesenice (17, Kosina), Sedlec-Prčice – Kondrac (17, Januš).

Okresní přebor: Pravonín – Struhařov (17, R. Mareš – Bačinský, D. Špička), Jankov –  Popovice (17, Mikolášek – Hůlka, P. Balík), Miřetice – Ostředek (17, Mrázek – P. Špička, Cacák), Trhový Štěpánov – Maršovice (14, Irion – Krejčí, Filip).

III. A třída: Votice C – Nespeky (17, Kromka), Bystřice – Úročnice (17, Černý).

III. B třída: Křivsoudov –  Radošovice (17, Maršíček), Mezno – SK Načeradec (17, Rezek), Velíš –  Kondrac B (15, Berenda).

IV. A třída: Lešany – Bystřice B (17, Cígler).

IV. B třída: Maršovice B – Sedlec-Prčice B (17, Novák), Vrchotovy Janovice B –  SK Přestavlky (16, Urban), Jankov B –  Mezno B (14, Hůlka).

IV. C třída: Postupice –  Ostředek B (15, P. Špička), Soběhrdy B – Čechtice B (10.15, Dolejš), Struhařov B – Sokol Přestavlky B (17, Rathan), Kladruby – Nesperská Lhota B (15, Kratochvíl).

IV. D třída: Křivsoudov B – Dolní Kralovice B (14, Maršíček),  Keblov – Čechtice B (15, Smitka), Libouň – Kamberk (17, Murgač), Vracovice – Pravonín B (15, Malý).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov - Vsetín (10, u fotbalového stadionu).

Okresní přebor: Albatros – Šacung D (15).