Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko - O víkendu můžete vyrazil hlavně na fotbalové soutěže, ale na pořadu je také nohejbalový okresní přebor.

4.5.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

SOBOTA 5. KVĚTNA

FOTBAL

II. liga U19: Benešov – Kladno (10, Vilhelm).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Kosmonosy (10 a 12.15, Jeništa, Borek).

I. A třída: Týnec nad Sázavou –  Zeleneč (17, Brejník), Benešov B – Poděbrady (17, Schořovský, v Pyšelích). Dorost: Teplýšovice – Jestřábí Lhota (11, Rybka), Votice – Týnec nad Sázavou (10.15, Březnovský).

I. B třída: Nespeky –  Zbraslavice (17, Chrudimský).

Okresní přebor: Olbramovice – Jírovice (17, Krejčí – Irion, Filip), Ostředek – Divišov  (17, Konvička – Mikolášek, Žaba), Popovice –  Miřetice (17, Hocek – Martin Macháček, Pessr).

III. A třída: Sokol Přestavlky – Pyšely (17, Černý), Úročnice – Miličín (17, Malý), Chocerady B – Votice C (17, Maršíček).

III. B třída: Kondrac B – Tichonice (17, Dolejš), Postupice –  Velíš (17, Mrázek), SK Načeradec – Dolní Kralovice (17, Babický, hřiště Blaník Načeradec).

IV. A třída: Neveklov B – Křečovice (17, Mareš), Poříčí B –  Pecerady (17, Malíř), Václavice – Jablonná (17, Urban).

IV. B třída: Heřmaničky B  – Budenín (17, Netolický), Mezno B – Drachkov (17, Blahůšek), SK Přestavlky –  Jankov B (17, Berenda).

IV. C třída: Divišov B – Nesperská Lhota B (17, Cacák), Sokol Přestavlky B – Kladruby (14, Černý), Chotýšany B – Postupice B (17, Rezek), Popovice B – Libež (14, Martin Macháček).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Pravonín B (17, Březina), Kamberk –  Vracovice (17, Smítka), Louňovice B – Miřetice B (17, Kromka), Tichonice B – Zdislavice B (17, Murgač).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Zvánovice A – Divišov B (15), Šacung D – Zvánovice B (16).

NEDĚLE 6. KVĚTNA

FOTBAL

I. liga žáků U14 a U15: Benešov –  Rokycany (10 a 11.45, Šedivka).

Divize: Votice – Benešov (16, Slavíček).

I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Struhařov (10.15, Kudrjavcev).

I. B třída: Kondrac – Teplýšovice (17, Krupa), Poříčí nad Sázavou – Chotýšany (14, Klečka).

Okresní přebor: Struhařov –  Maršovice (15, Murgač – Malíř, Garaja ml.), Vrchotovy Janovice – Trhový Štěpánov (17, Novák – Mareš, Rosenvald), Teplýšovice B –  Jankov (17, P. Špička – Cacák, D. Špička), Pravonín –  Neveklov (17, Milan Macháček – Kromka, Berenda).

III. A třída: Myslič - Netvořice (17, Žarnecki), Soběhrdy – Bystřice (10.15, Kočí), Týnec B – Krhanice (17, Rezek), Nespeky B – Zaječice (14, Kocan).

III. B třída: Radošovice –  Nesperská Lhota (17, Irion), Louňovice – Mezno (17, Bačinský), Trhový Štěpánov B – Bílkovice (14, Kratochvíl), Křivsoudov – Ratměřice (17, Rathan).

IV. A třída: Bystřice B –  Čerčany (17, Kočí), Úročnice B – Bukovany (17, Blahůšek), Lešany – Heřmaničky A (17, Kohl).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B –  Ratměřice B (17, Mikolášek),  Olbramovice B –  Miličín B (17, Konvička), Maršovice B – Vrchotovy Janovice B (14, Konvička).

IV. C třída: Čechtice A – Struhařov B (17, Brabenec), Ostředek B – Soběhrdy B (17, Mrázek).

IV. D třída: Čechtice B –  Libouň (14, Brabenec), Blaník Načeradec – Keblov (17, Malý), Křivsoudov B –  Hulice (14, Rathan).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Albatros – Copa del Merida (15).                       

Autor: Pavel Šimáček

4.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
V rámci oslav vlašimské Farní charity vystoupil ve Vlašimi Spirituál Kvintet.
18

OBRAZEM: Spirituál Kvintet vystoupil ve Vlašimi k poctě Farní charity

Ilustrační foto

S Deníkem za zábavou. Kam vyrazíte?

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

Benešovsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení