SOBOTA 19. ŘÍJNA

FOTBAL

I. liga žáků U15 a U14: Vlašim – Jindřichův Hradec (10 a 11:45, Vnuk, UMT Na Lukách). Liga U13 a U12: Benešov – Písek (10 a 11.45, UMT), Vlašim – České Budějovice (14 a 15:45, UMT Na Lukách).

I. A třída: Votice – Týnec nad Sázavou (15:30, Kotlár). Dorost: Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (10:15, K. Macháček), Sedlec-Prčice – Roztoky (11.15, Garaja ml.), Votice – Lety (10:15, Mrázek, UMT).

I. B třída: Teplýšovice – Miřetice (15:30, Roth).

Okresní přebor: Divišov – Vrchotovy Janovice (15:30, Malíř – Tinák, M. Balík), Jírovice – Mezno (15:30, Hocek - Murgač, Průcha), Popovice – Pravonín (15:30, Mrázek – Novák, Brabenec), Dolní Kralovice – Sokol Přestavlky (15:30, Pessr – Černý, Hruška).

III. A třída: Krhanice – Soběhrdy (15:30, Rezek), Pyšely – Votice B (15:30, Mikolášek), Křečovice – Lešany (15:30, P. Balík), Olbramovice – Bystřice (15:30, Konvička), Netvořice – Teplýšovice B (15:30, Kohl), Václavice – Týnec B (15:30, Drnec).

III. B třída: Kondrac B – Čechtice(15:30, Vilímovský), Chocerady – Trhový Štěpánov (15:30, Dolejš), Divišov B – Louňovice (10:15, Urban.), Bílkovice – Tichonice (15:30, Rathan.), Mezno B – Křivsoudov (15:30, Kratochvíl.), Postupice – Ratměřice (15:30, Bačinský).

IV. A třída: Bukovany – Pecerady (15:30, Berenda), Čerčany – Nespeky B (15:30, Frydrychovský), Jablonná – Zaječice (15:30, Svobodný), Miličín – Sokol Přestavlky B (15:30).

IV. B třída: Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky (14,Urban).

IV. C třída: Tichonice B – Ostředek B (15:30, Irion).

IV. D třída: Hulice – Blaník Načeradec (15:30, Malý), Kamberk – Vracovice (15:30, Svoboda).

BASKETBAL

Krajský přebor kadetů U17: Benešov – Nymburk B (12:30, ZŠ Dukelská).

HOKEJ

Krajská liga: Benešov – Rakovník (17).

NEDĚLE 20. ŘÍJNA

FOTBAL

Divize: Benešov – Hořovicko (15:30, Pečenka).

Krajský přebor dorostu: Benešov – Čáslav (10 a 12.15, Garaja, Kovář, Kaucký, UMT).

I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou – Teplýšovice (10:15, Rybka).

I. B třída: Kondrac – Tuchoraz (15:30, Bez).

Okresní přebor: Jankov – Neveklov (15:30, Cacák – Irion, Rosenvald), Maršovice – Struhařov (15:30, Švejda – Svoboda, Malý), SK Načeradec – Chotýšany (15:30, Kromka – P. Špička, Berenda).

III. A třída: Myslič – Ostředek (15:30, Babický).

III. B třída: Struhařov B – Keblov (15:30, Milan Macháček).

IV. A třída: Soběhrdy B – Úročnice B (10:15, Novák), Bystřice B – Poříčí B (15:30, Drnec).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B – Maršovice B (15:30, Frydrychovský), Heřmaničky – Úročnice A (15:30, Mrázek), Neustupov – Drachkov (15:30, Bačinský), Olbramovice B – Budenín (15, Borský).

IV. C třída: Jankov B – Kladruby (12:30, Rosenvald), Nesperská Lhota – Trhový Štěpánov B (15, Hocek), Chotýšany B – Postupice B (15, Cígler), Popovice B – Libež (15, Hruška), Velíš – Radošovice (15, Urban).

IV. D třída: Libouň – Čechtice B (15:30, Kratochvíl), Pravonín B – Miřetice B (15:30, Černý), Libež B – Dolní Kralovice B (15:30, Tinák), Louňovice B – Zdislavice B (15:30, Dolejš).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Jihlava (11, Na Lukách).

FLORBAL

1. liga veteránů: Benešov – Litolica Lisboa 99 (14:10), Benešov – Liberec (20, hala ZŠ Jiráskova).

BASKETBAL

Krajský přebor kadetů U17: Benešov – Poděbrady (8:30, ZŠ Dukelská)