Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku fotbalové soutěže, nohejbalisté Šacungu Benešov sehrají druhé semifinále extraligy, florbalistky Benešova odehrají Český pohár, pokračuje okresní přebor v nohejbale a Vlašim nastoupí v hokejbalové extralize.

13.9.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

SOBOTA 14. ZÁŘÍ

FOTBAL

Liga dorostu U19: Benešov – FA Praha (10, Vnuk).
I. liga U15 a U14: Vlašim – Písek (10 a 11.45, Šafránková, Na Lukách). U13 a U12: Vlašim – 1. FK Příbram (14 a 15.45, Na Lukách).
I. A třída: Votice – Tuchlovice (17, Pudil), Týnec nad Sázavou – Hradišťko (17, Nehasil). Dorost: Teplýšovice – Týnec nad Sázavou (11, Žaba).
I. B třída: Nespeky – Říčany (17, M. Jarolímek).
Okresní přebor: Neveklov – SK Načeradec (17, Mrázek – Urban), Popovice – Jírovice (17, Murgač – Bačinský), Dolní Kralovice – Divišov (17, Malý – Hejný), Sokol Přestavlky – Maršovice (17, Irion – P. Balík), Pravonín – Jankov (17, Tinák – Konvička, Hruška), Chotýšany – Struhařov (17, Rezek – Berenda, M. Balík).
III. A třída: Netvořice – Myslič (17, Černý), Václavice – Křečovice (17, Kohl), Ostředek – Lešany (17, Švejda).
III. B třída: Postupice – Bílkovice (17, Vilimovský), Ratměřice – Kondrac B (17, Kromka), Tichonice – Louňovice (17, Hocek).
IV. A třída: Pecerady – Čerčany (17, Průcha), Jablonná – Bystřice B (17, Frydrychovský), Miličín – Soběhrdy B (17, Brabenec), Sokol Přestavlky B – Bukovany (14, P. Balík), Zaječice – Úročnice B (17, Borský), Nespeky B – Poříčí B (13:30, Irion).
IV. B třída: Maršovice B – Olbramovice B (17, Svobodný), Vrchotovy Janovice B – Neustupov (17), Miličín B – Heřmaničky (14, Brabenec), SK Přestavlky – Úročnice (17, Kratochvíl), Budenín – Drachkov (17, Milan Macháček).
IV. C třída: Libež A – Trhový Štěpánov B (17, Rathan).
IV. D třída: Kamberk – Pravonín B (17), Zdislavice B – Miřetice B (17, P. Špička).

NOHEJBAL

Extraliga – 2. zápas semifinále play off: Šacung Benešov – Karlovy Vary (14, u fotbalového stadionu).
Okresní přebor: Copa del Merida – Divišov (15), Zvánovice A – Zvánovice B (15), Šacung Benešov C – Křivsoudov (10).

FLORBAL

Český pohár žen 1. kolo: Benešov – Česká Lípa (10), Benešov – Příbram (13, ZŠ Jiráskova).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Třinec (14, Na Lukách)

NEDĚLE 15. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga U15 a U14: Benešov – Bohemians 1905 (10 a 11.45, Šimáček).
I. A třída: Benešov B – Dobrovice B (17, Suchý). Dorost: Votice – Hudlice (10.15, Garaja ml.). Žáci: Teplýšovice – Jestřábí Lhota (10, Březnovský).
I. B třída: Sedlec-Prčice – Teplýšovice (17, Radina), Zdislavice – Miřetice (17, K. Macháček).
Okresní přebor: Mezno – Vrchotovy Janovice (17, Švejda – Cacák, D. Špička).
III. A třída: Soběhrdy – Olbramovice (10:15, M. Balík), Týnec B – Pyšely (17, Berenda), Teplýšovice B – Krhanice (17, Krejčí), Bystřice – Votice B (17, Rosenvald).
III. B třída: Čechtice – Mezno B (17, Mikolášek), Struhařov B – Divišov B (17, Novák), Keblov – Chocerady (15, Svoboda), Křivsoudov – Trhový Štěpánov (15, Babický).
IV. C třída: Kladruby – Tichonice B (15, Murgač), Popovice B – Chotýšany B (15, Drnec), Velíš – Nesperská Lhota (15, P. Špička), Radošovice – Jankov B (15, Černý), Ostředek B – Postupice B (17, Bačinský).
IV. D třída: Čechtice B – Hulice (14, Mikolášek), Louňovice B – Libež B (17, Kočí), Vracovice – Libouň (15, Rathan), Blaník Načeradec – Dolní Kralovice B (17, Pessr).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Albatros – Pecerady (15).

FLORBAL

Český pohár žen 1. kolo: Jičín – Benešov (10), Benešov – Jaroměř (13, ZŠ Jiráskova).

Autor: Pavel Šimáček

13.9.2013
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení