PÁTEK 25. KVĚTNA

IV. A třída: Úročnice B – Maršovice B (20, Blahůšek, UMT Benešov).

SOBOTA 26. KVĚTNA

Divize žáků U15 a U14: Vlašim – Chrudim (10 a 11:45, Hlavnička, Na Lukách).

I. A třída: Votice – Tochovice (17, Šmejkal)), Divišov – Čelákovice (17, Stránský). Dorost: Votice – Bílkovice (10:15).

I. B třída: Týnec nad Sázavou – Kácov (17, Zdeněk).

Okresní přebor: Neveklov – Sokol Přestavlky (17, Rezek), Pravonín – Jankov (17, Fillip), Soběhrdy – Mezno (17, Svoboda), Olbramovice – Trhový Štěpánov (17, Pessr), Postupice – Popovice (17, Mikolášek).

III. A třída: Chocerady – Votice B (17, Hocek), Poříčí nad Sázavou B – Václavice (17, Konvička), Lešany – Pyšely (17, M. Babický), Krhanice – Jírovice (17, Kocan).

III. B třída: Čechtice – Nesperská Lhota (14, Černý), Zdislavice – Kondrac B (17, Brabenec), Tichonice – Křivsoudov (17, Žydyk), Dolní Kralovice B – Struhařov B (17, Švejda), Kamberk – Ratměřice (17, Šíma).

IV. A třída: Pecerady – Bukovany (17, Novák), Netvořice – Heřmaničky (17, Rogožan).

IV. B třída: Budenín – Sokol Přestavlky B (17, Staško), Mezno B – Chotýšany B (17, Blahůšek).

IV. C třída: Libež – Vracovice (17, Tinák), Radošovice – Libouň (17, Irion), Miřetice B – Křivsoudov B (17, Černý), Hulice – Keblov (17, Malý).

NEDĚLE 27. KVĚTNA

I. A třída – dorost: Sedlec-Prčice – Úvaly (10),

I. B třída: Struhařov – Zvole (17, Vaňousek), Miřetice – Teplýšovice (17, Divilek).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Nespeky B (15, Staško), Chotýšany – Dolní Kralovice (15, Malý).

III. A třída: Týnec nad Sázavou B – Miličín (17, Novák), Bystřice – Úročnice (17, Milan Macháček), Teplýšovice B – Čerčany (17, Shapoval).

III. B třída: Divišov B – Trhový Štěpánov B (15, Tinák), Blaník Načeradec – Bílkovice (17, Irion).

IV. A třída: Zaječice – Ostředek (17, Šíma), Neveklov B – Drachkov (17, Mikolášek).

IV. B třída: Soběhrdy B – SK Přestavlky (10:15, Martin Macháček), Olbramovice B – Popovice B (15, Brabenec), Myslič – Velíš (17, Černý), Louňovice pod Blaníkem – Postupice B (17, Žydyk).

IV. C třída: Čechtice B – SK Načeradec (15, Šonský), Kladruby – Pravonín B (17, Kocan).

Kapitánovi Šacungu Františku Kalasovi souboj se Vsetínem moc radosti nepřinesl.
Mistr byl nad síly Šacungu