SOBOTA 7. DUBNA

II. liga dorost: Benešov – SKP České Budějovice (10, Svoboda).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Čelákovice (10 a 12.15, Januš, Jeništa, Na Lukách).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Červené Pečky (16.30, Suchý). Dorost: Teplýšovice – Červené Pečky (11, Borek). Žáci: Votice – Český Brod (10, K. Macháček, UMT).

I. B třída: Nespeky –  Chocerady (16.30, Kosina), Votice B – Chotýšany (16.30, Kubíček).

Okresní přebor: Ostředek –  Vrchotovy Janovice (16.30, Pessr – Murgač, M. Balík), Popovice –  Maršovice (16.30, P. Špička, – Žarnecki, Cacák), Neveklov –  Divišov (16.30, Novák – Rezek, P. Balík).

III. A třída: Chocerady B – Miličín (16.30, Bačinský), Zaječice –  Krhanice (16.30, Mareš).

III. B třída: SK Načeradec –  Kondrac B (16.30, Mrázek, hřiště Blaník Načeradec), Ratměřice – Dolní Kralovice (16.30, Babický), Bílkovice –  Mezno (16.30, Cígler).

IV. A třída: Poříčí B – Neveklov B (16.30, Martin Macháček), Václavice – Čerčany (16.30, Borský), Heřmaničky  – Bukovany (16.30, Urban), Jablonná – Pecerady (16.30, Konvička).

IV. B třída: Mezno B –  Heřmaničky B (16.30, Berenda), SK Přestavlky – Ratměřice B (16.30, Kromka), Vrchotovy Janovice B –  Miličín B (16.30, Hocek).

IV. C třída: Divišov –  Čechtice A (16.30, Březina), Chotýšany B – Nesperská Lhota B (16.30, Dolejš), Popovice B – Kladruby (13.30, Žarnecki), Libež –  Struhařov B )16.30, Irion).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Čechtice B (16.30, Rathan), Louňovice B – Pravonín B (16.30, Brabenec), Tichonice B – Vracovice (16.30, Černý), Hulice – Keblov (16.30, Krejčí), Zdislavice B – Miřetice B (16.30, Kocan).

Turnaj přípravek (2005/2006) v Nespekách –  začátek v 9 hodin, týmy:  Nespeky, Bohemians 1905 zelení a bílý, Tatran Rakovník, Humpolec, Libiš, Úvaly, Dukla Praha, Kolovraty, Bráník. 

NEDĚLE 8. DUBNA

I. A třída: Benešov B –  Semice (16.30, v Pyšelích, Hron). Dorost: Sedlec-Prčice – Králův Dvůr (10.15, Mrázek). Žáci: Čerčany –  Sedlčany B (10, Rybka).

I. B třída: Poříčí nad Sázavou –  Kondrac (16.30, Vočka st.), Zdislavice – Zbraslavice (16.30, M. Jarolímek).

Okresní přebor: Struhařov – Olbramovice (15, Kočí – Kohl, Berenda), Teplýšovice B – Trhový Štěpánov (16.30, Mikolášek – Garaja ml., Žaba), Pravonín –  Jírovice (16.30, Míka –  Irion, Filip), Jankov –  Miřetice (16.30, Rathan – Rosenvald, D. Špička).

III. A třída: Myslič –  Úročnice (16.30, Černý), Soběhrdy – Sokol Přestavlky (10.15, Konvička), Týnec B – Netvořice (16.30, Bačinský), Nespeky B – Pyšely (14, Hocek), Votice C – Bystřice (16.30, Martin Macháček).

III. B třída: Radošovice – Postupice (16.30, Krejčí), Louňovice –  Nesperská Lhota (16.30, Rezek), Trhový Štěpánov B – Tichonice (14, Smítka), Křivsoudov – Velíš (16.30, Malý).

IV. A třída: Bystřice B –  Úročnice B (16.30, Borský), Lešany –  Křečovice (16.30, Urban).

IV. B třída: Sedlec-Prčice B –  Olbramovice B (16.30, Maršíček), Maršovice B –  Budenín (16.30, Netolický), Jankov B – Drachkov (13.30, Rosenvald).

IV. C třída: Ostředek B –  Sokol Přestavlky B (16.30, P. Špička), Postupice B – Soběhrdy B (15, Blahůšek).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Kamberk  (16.30, Kratochvíl), Křivsoudov B – Libouň (13.30, Malý)