Sobota 3. září

Liga U19: Benešov – Náchod (17, Matoušek).

Liga U17 a U16: Benešov – Motorlet Praha (10 a 12:15, Lafek).

Liga U13 a U12: Benešov – Sparta Praha (10, Blahůšek, Cigler, v Pyšelích).

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu: Vlašim – FC Mělník (10:15 a 12:30, Velebil).

I. A třída: Nespeky – Podlesí (17, Hanák). Dorost: Týnec nad Sázavou – Radošovice (10:15, Balata), Teplýšovice – Jince (17, Švejda).

Okresní přebor: Chotýšany – Zdislavice (17, Mikolášek – Cigler, Blahůšek), Pravonín – Olbramovice (17, Irion – Mařincová, Rathan), Postupice – Struhařov (17, Milan Macháček – Šonský, Navrátil), Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice (17, Konvička – Stibůrková, Kocan), Popovice – Trhový Štěpánov (17, Černý – Nerad, Malý), Kamberk – Soběhrdy (17, Pessr – Kotík, Filip), Chocerady – Dolní Kralovice (17, M. Šíma – Frydrychovský, Berenda).

III. A třída: Úročnice – Pyšely (17, Rezek), Čerčany – Sedlec-Prčice B (17, Mrázek), Votice B – Krhanice (17, Brabenec), Poříčí B – Jírovice (17, Vilimovský).

III. B třída: Trhový Štěpánov B – Kondrac B (16, Tinák), Miličín – Ratměřice (17, Kromka), Divišov B – Bílkovice (17, Švejda).

IV. A třída: Křečovice – Pecerady (17, Murgač), Zaječice – Jablonná (17, Novák), Netvořice – Heřmaničky (17), Ostředek – Václavice (17, Hocek).

IV. B třída: SK Přestavlky – Maršovice B (17, Lupač), Drachkov – Olbramovice B (17, Shapoval).

Neděle 4. září

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu: Votice – Sedlčany (10:15 a 12:30, M. Balík, Budil).

I. A třída: Divišov – Záryby (17, Navrátilová). Dorost: Čerčany – Sázava (10:15).

I. B třída: Jankov – Neveklov (17, Blažek), Maršovice – Miřetice (17, Richtár), Sedlec-Prčice – Vyšehořovice (17, Šesták).

III. A třída: Nespeky B – Týnec B (14, M. Babický), Bystřice – Lešany (17, Hocek), Teplýšovice B – SK Načeradec (17, Novák).

III. B třída: Velíš – Tichonice (15, T. Babický), Nesperská Lhota – Libež (15, P. Svoboda), Mezno – Křivsoudov (17, Berenda), Blaník Načeradec – Čechtice (17, Rathan).

IV. A třída: Sokol Přestavlky B – Bukovany (15, Martin Macháček), Úročnice B – Neveklov B (17, Mrázek).

IV. B třída: Popovice B – Chotýšany B (15, Rezek), Struhařov B – Postupice B (17, Drnec), Louňovice – Budenín (17, Murgač), Myslič – Jankov B (17, Kocan).

IV. C třída: Keblov – Hulice (15, Vilimovský), Vracovice – Trhový Štěpánov C (15, Brabenec), Kladruby – Radošovice (15, Černý), Dolní Kralovice B – Čechtice B (17, Irion), Libouň – Zdislavice B (17, Pessr), Pravonín B – Křivsoudov B (17, Malý).