PÁTEK 29. SRPNA

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Nespeky (20, Garaja). Dorost: Poříčí nad Sázavou – Horní Bučice (17, Čermoch).

SOBOTA 30. SRPNA

Žákovská liga U15 a U14: Benešov – Viktoria Žižkov (10 a 11.45, Štefan).

Krajský přebor dorost: Vlašim – SK Rakovník (10 a 12:15, Bartůšek, Kaucký, ul. Kollárova).

I. A třída: Votice – Hvozdnice (17, Petýrek). Dorost: Teplýšovice – Nučice (11, Kudrjavcev), Týnec nad Sázavou – Petrovice (10:15, K. Macháček).

Okresní přebor Ferdinand: Chocerady – Křivsoudov (17, Mrázek – Malíř, Frydrychovský), Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice (17, Novák – Bačinský, Brabenec), Dolní Kralovice – Pravonín (17, Černý – Rathan, Kocan), Popovice – Maršovice (17, P. Špička – Malý, Kratochvíl), Neveklov – Jírovice (17, Irion – Rosenvald, Drnec).

III. A třída: Krhanice – Křečovice (17, Švejda), Pyšely – Olbramovice(17, Žarnecki), Úročnice – Týnec B (17, Rezek), Nespeky B – Soběhrdy ( 13:30, Mareš).

III. B třída: Divišov B – Postupice (17, Hejný), Chotýšany – Kondrac B (17, Kohl).

IV. A třída: Soběhrdy B – Pecerady (17, Borský), Drachkov – Bystřice B (17, Mikolášek), Jablonná – Poříčí B (16, Urban).

IV. B třída: SK Přestavlky – Vrchotovy Janovice B (17, Pessr), Budenín – Mezno B (17, Berenda), Maršovice B – Jankov B (17, Konvička), Miličín – Zaječice (17, Svobodný).

IV. C třída: Libež – Chocerady B (17, Hocek), Trhový Štěpánov B – Chotýšany B (16, Lupač).

IV. D třída: Miřetice B – Hulice (17,Tinák).

Fotbalový turnaj O pohár předsedy FAČR pro ročník 2006 ve Vlašimi v areálu Na Lukách – 16 mužstev, začátek v 9:30.

NEDĚLE 31. SRPNA

Liga žáků U13 a U12: Benešov – České Budějovice (10 a 11.45, Vlašim Na Lukách).

ČFL: Benešov – Domažlice (17, Vít).

I. A třída – dorost: Čechtice – Říčany (10:15, K. Macháček), Mezno – Mníšek pod Brdy (10:15, M. Balík), Votice – Podlesí (10:15, Mrázek), Sedlec-Prčice – Rožmitál (14, Žaba). Žáci: Týnec nad Sázavou – Pečky (10, Kudrjavcev).

I. B třída: Divišov – Sedlec-Prčice (17, Hron), Miřetice – Zdislavice (17, Prosr).

Okresní přebor Ferdinand: Mezno – Struhařov (17, Svoboda – Švejda, Rezek), SK Načeradec – Jankov (17, Kromka – P. Špička, Berenda).

III. A třída: Sedlec-Prčice B – Netvořice (17, Kocan), Bystřice – Václavice (17, Garaja ml.), Lešany – Votice B (17, Martin Macháček).

III. B třída: Myslič – Blaník Načeradec (17, Mikolášek), Keblov – Ratměřice (15, Krejčí), Teplýšovice B – Čechtice (17, Urban), Louňovice – Tichonice (14, Babický), Trhový Štěpánov – Bílkovice (17, Hruška).

IV. A třída: Úročnice B – Neveklov B (17, Šapoval), Sokol Přestavlky B – Bukovany (14, Drnec), Ostředek – Čerčany (17, Žarnecki).

IV. B třída: Neustupov – Heřmaničky (17, Mrázek), Struhařov B – Olbramovice B (17, Rosenvald).

IV. C třída: Postupice B – Radošovice (15, Malíř), Popovice B – Velíš (15, Kočí), Louňovice B – Kladruby (17, Babický).

IV. D třída: Pravonín B – Křivsoudov B (17, Irion), Libouň – Zdislavice B (17, Mareš), Nesperská Lhota – Čechtice B (15, Černý), Vracovice – Kamberk (15, Rathan).