SOBOTA 6. ZÁŘÍ 2008

ČFL: Vlašim – Liberec B (17, Moník).
Divize: Votice – Motorlet Praha (17, Kembický).
Krajský přebor – žáků: Benešov – Lysá nad Labem (9.30 a 11.10, Rybka).
I. A třída: Chocerady – Brandýs n. L. (17, Asník). Dorost: Dolní Kralovice – Libodřice (10.15, Jeništa), Týnec nad Sázavou – Milín (10.15, Velebil). Žáci: Týnec nad Sázavou – Votice (9.30 a 11.10, Šimáček).
I. B třída: Nespeky – Kostelec u Křížků (17, Vočka), Teplýšovice – Trhový Štěpánov (17, Kudrna), Pyšely – Slavia Jesenice (17, Zdeněk).

Okresní přebor: Olbramovice – Votice B (17, Bačinský), Neveklov – Bílkovice (17, Babický), Divišov – Sedlec–Prčice (17, Rathan), Čerčany – Teplýšovice B (17, Mrázek).
III. A třída: Nespeky B – Krhanice (13.30, Špička), Heřmaničky – Soběhrdy (17, Mikolášek), Miličín – Václavice + pohár (17, Bartoš), Úročnice – Sokol Přestavlky (17, Žarnecki), Bystřice – Týnec B (17, K. Černý).
III. B třída: Postupice – Velíš + pohár (17, Platil), Ratměřice – Tichonice (17, Vilímovský), Dolní Kralovice – Čechtice (17, Březnovský), Kondrac B – Křivsoudov (17, Konvička).
IV. A třída: Jablonná A – Křečovice (17, Grund), Zaječice – Poříčí B (17, Pessr), Netvořice – Václavice B (17, Murgač).
IV. B třída: Heřmaničky B – Bystřice B (14, Mikolášek), Sedlec–Prčice B – SK Přestavlky (16, Grunský), Miličín B – Budenín (14, Bartoš), Mezno B – Neustupov (17, Blahůšek), Drachkov – Jankov B (17, Kratochvíl).
IV. C třída: Louňovice B – Struhařov B (17, Smitka), Nesperská Lhota B – Popovice B (17, Borský), Tichonice B – Postupice B (17).
IV. D třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (17, Dufek), Hulice – Miřetice B (17, Kubík).

Okresní přebor dorostu: Jankov – Mezno (10.15, Smitka).


NEDĚLE 7. ZÁŘÍ 2008

Divize: Benešov – Tachov (17, Šob).
I. A třída – dorost: Benešov B – Jílové (10.15, Garaja, v Pyšelích), Votice – Sedlec–Prčice (10.15, Šípek).
I. B třída: Kondrac – Stříbrná Skalice (Ledvina).

Okresní přebor: Vrchotovy Janovice – Miřetice (17, Murgač), Struhařov – Chotýšany (15, Novosád), Zdislavice – Jírovice (17, Mrázek).
III. A třída: Maršovice B – Mezno (17, Rosenvald), Lešany – Chocerady B (17, Rezek).
III. B třída: SK Načeradec – Kladruby (17, Blahůšek), Chotýšany B – Ostředek (15, Špička), Pravonín – Popovice (14, Novák).
IV. A třída: Úročnice B – Neveklov B (17, Hocek), Čerčany B – Pecerady (14, Beňatinský), Soběhrdy B – Jankov A (10.15, K. Černý).
IV. B třída: Olbramovice B – Kamberk (17, Martin Macháček).
IV. C třída: Radošovice – Velíš B (17, Březina), Teplýšovice C – Libež (15, Bačinský), Myslič – Divišov B (17, Grunský).
IV. D. třída: Vracovice – Pravonín B (15, J. Černý), Louňovice A – Keblov (17, R. Irion), Nesperská Lhota A – Blaník Načeradec (15, Konvička), Libouň – Čechtice B (17, J. Novotný), Trhový Štěpánov B – Křivsoudov B (15, Rathan).
Okresní přebor dorostu: Čechtice – Bystřice (10.15, Špička), Neveklov – Divišov (10.15, Blahůšek), Lešany – Sokol Přestavlky (11.30), Benešov C – Nespeky (10.15, Kratochvíl)