FOTBAL V KRAJI

SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Zbuzany – Bohemians Praha 1905 B, 10:30 Králův Dvůr – Benešov, 13:00 SK Rakovník – Motorlet Praha.

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Český Brod, Neratovice – Štětí, Brandýs n. L. – Louny, Libiš – Poříčany, Kolín – Trutnov, 15:30 Beroun – Soběslav, Dobříš – Ostrov.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Lhota, Klíčany – Tuchlovice, 15:30 Boh. Poděbrady – Lysá n. L., Hvozdnice – Komárov, Nespeky – Dobrovice, Kosoř – Kosmonosy, Vlašim B – Poříčí n. S.

• Sport invest I. A: 10:15 FC Mělník – Mn. Hradiště, 10:30 Vestec – Mníšek p. Br., Sp. Příbram – SK Rakovník B, Luštěnice – Hlízov, 15:30 Votice – Libušín, Jíloviště – Tochovice, Klecany – Doksy, Velká Dobrá – Zdice, Pěčice – Pš. Mělník, Dolní Bousov – Český Brod B, Jesenice – Sokoleč, Záryby – Čelákovice, Průhonice – Čáslav B.

• Fumby I. B: 10:15 Tn Rakovník B – Slaný B, Kralupy – Kosmonosy B, Vyžlovka – Kondrac, Kunice – Sázava, Tlustice – Lety, 10:30 Rožmitál p. Tř. – Králův Dvůr B, 15:30 Lány – Klobuky, Velké Přítočno – Rudná, Milovice – Škvorec, Chotětov – Hovorčovice, Libčice – Holubice, Vysoká – Stará Boleslav, Byšice – Lužec, Tři Dvory – Suchdol, Bílé Podolí – Městec Králové, Liblice – Vrdy, Jílové – Mnichovice, Zruč n. S. – Senohraby, Jevany – Olbramovice, Říčany – Teplýšovice, Zvole – Miřetice, Černolice – Cerhovice.

NEDĚLE

• Fortuna ČFL: 15:30 Zápy – Liberec B.

• Fortuna divize: 14:30 Čáslav – Nymburk, 15:30 Benátky n. J. – Náchod.

• Ondrášovka KP: 15:30 Velim – N. Strašecí.

• Sport invest I. A: 10:30 Podlesí – Chlumec, 15:30 Sedlec-Prčice – Nelahozeves, Rejšice – Divišov.

• Fumby I. B: 10:15 Nová Ves p. Pl – Petrovice, 15:30 Braškov – Vinařice, Jedomělice – Lubná, Zavidov – Družec, Hostouň B – Unhošť, Úvaly – Bakov n. J., Sadská – Ostrá B, Býchory – Semice, Pečky – Pátek, Kněžice – Sn Poděbrady, Dobříš B – Loděnice, Sedlčany B – Jinočany, Daleké Dušníky – Milín.

KAM ZA OKRESNÍM FOTBALEM

SOBOTA

• Okresní přebor: 15.30 Chotýšany – Maršovice, Postupice – Divišov B, Křivsoudov – Neveklov, Dolní Kralovice – Bystřice.

• III. třída A: 15.30 Lešany – Votice B, Úročnice Benešov – Soběhrdy, Ostředek – Krhanice, Drachkov – Chocerady, Čerčany – Pyšely.

• III. třída B: 15.30 Libež – Bílkovice, Tichonice – Miřetice B, Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec, Zdislavice – Kamberk.

• IV. třída A: 14.00 Maršovice B – Netvořice, 15.30 Bukovany – Bílkovice B, Václavice – Neveklov B, Jablonná – Chotášany B.

• IV. třída B: 15.30 Miličín – Jankov B, Budenín – Postupice B, Heřmaničky – Mezno B.

NEDĚLE

• Okresní přebor: 14.00 Nespeky B – Přestavlky, 15.30 Jankov – Struhařov, Mezno – Týnec nad Sázavou.

• III. třída A: 15.00 Vrchotovy Janovice – Jírovice, 15.30 Teplýšovice B – Poříčí B.

• III. třída B: 15.00 Velíš – Pravonín, Nesperská Lhota – Kondrac B, 15.30 Struhařov B – Popovice.

• IV. třída A: 15.30 Úročnice Benešov B – Zaječice.

• IV. třída B: 15.30 SK Načeradec – Louňovice pod Blaníkem.

• IV. třída C: 14.00 Křivsoudov B – Radošovice, 15.00 Pravonín B – Hulice, Vracovice – Keblov, 15.30 Libouň – Trhový Štěpánov B, Kladruby – Čechtice.