Kam za fotbalem v kraji

SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Radotín, 10:30 Králův Dvůr – Zápy, 17:00 Dobrovice. – Vyšehrad, Velvary – Litoměřicko.

• Fortuna divize: 10:15 Zbuzany – Neratovice, Tn Rakovník – Brandýs n. L., 17:00 Beroun – Admira Praha, Dobříš – Aritma Praha, Ostrá – Ostrov, Český Brod – Dvůr Králové.

• Ondrášovka KP: 10:15 K. Hora – Velim, 15:00 Vykáň – Klíčany, 16:30 Nespeky – Sp. Příbram, Libušín – Tuchlovice, Slaný – Hřebeč, Poděbrady – Lhota, N. Strašecí – Poříčí n. S.

• Sport invest I. A: 10:15 Čelákovice – D. Bousov, 10:30 Komárov – Vestec, 16:30 Doksy – Mníšek, Nelahozeves – Podlesí, Jílové – Jíloviště, Votice – Kosoř, Rejšice – Divišov, Pš. Mělník – Úvaly, Záryby – Vlašim B, Luštěnice – Mn. Hradiště.

• Prodiet I. B: 10:00 Loděnice – Hořovicko B, 10:15 St. Boleslav – Bakov, Vyžlovka – Struhařov, Rudná – Kr. Dvůr B, 16:30 Družec – Unhošť, Vinařice – Klobuky, Lužec – Vojkovice, Milovice – FC Mělník, Vrdy – Zruč, Pátek – M. Králové, B. Podolí – Pečky, Sázava – Liblice, Loučeň – Hlízov, Kondrac – Kunice, Teplýšovice – Zvole, Říčany – Jesenice, Mnichovice – Neveklov, Chlumec – Rožmitál, Lety – Zdice, N. Knín – D. Dušníky.

NEDĚLE

• Fortuna divize: 17:00 SK Rakovník – Táborsko B, Hostouň – Libiš, Nymburk – Kladno.

• Ondrášovka KP: 16.30 Poříčany – Hvozdnice.

• Sport invest I. A: 14:00 Semice – Kosmonosy, 16:30 Tochovice – Průhonice, Petrovice – Velká Dobrá, Cerhovice – Klecany, Čáslav B – Pěčice, Český Brod B – Lysá n. L.

• Prodiet I. B: 10:15 Ostrá B – Byšice, 13:30 Dobrovice B – Libčice, 16:30 Lišany – Hostouň B, Jedomělice – Tn Rakovník B, Vraný – Zavidov, Braškov – SK Rakovník B, Slaný B – Lány, Holubice – Vysoká, Sokoleč – U. Janovice, Škvorec – Sadská, Miřetice – Sedlec-Prčice, Sedlčany B – Jevany, Milín – Černolice, Dobříš B – Choteč.

Kam za okresním fotbalem

SOBOTA

• Okresní přebor: 16.00 Mezno – Týnec nad Sázavou. 16.30 Pravonín – Olbramovice, Křivsoudov – Chotýšany, Přestavlky – Čerčany, Postupice – Dolní Kralovice.

• III. třída A: 10.00 Jirovice – Myslič, 16.30 Pyšely – Ostředek, Miličín – Chocerady, Krhanice – Votice B, Úročnice – Teplýšovice B.

• III. třída B: 16.30 Trhový Štěpánov – Miřetice B, Zdislavice – Čechtice, Libež, Nesperská Lhota, Kamberk – Bílkovice.

• IV. třída: 14.00 Maršovice B – Jablonná, 16.30 Bukovany – Heřmaničky, Drachkov – Olbramovice B, Přestavlky – Soběhrdy B, Budenín – Ratměřice, Radošovice – Hulice.

NEDĚLE

• Okresní přebor: 14.00 Nespeky B – Jankov, 15.00 Vrchotovy Janovice – Maršovice.

• III. třída A: 15.00 Popovice – Soběhrdy, 16.30 Bystřice – Poříčí B.

• III. třída B: 16.30 Struhařov – Tichonice, Kondrac B – Načeradec, Dolní Kralovice B – Divišov B.

• IV. třída: 14.00 Jankov B – Postupice B, SK Načeradec – Pravonín B, 15.00 Chotýšany B – Mezno B, Velíš – Keblov, 16.30 Úročnice B – Václavice, Pecerady – Lešany, Zaječice – Neveklov B, Libouň – Vracovice, Kladruby – Louňovice pod Blaníkem.