Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 9. ČERVNA

ČFL A: 18.00 Zbuzany – Motorlet Praha, Povltavská FA – Písek (hř. Štěchovice)
Divize C: 18.00 Dobrovice – Liberec B
I. A třída A: 18.00 Kralupy – Slaný B, 19.00 Vestec – Chlumec, Klecany – Kosoř, Jíloviště – Jinočany
I. A třída B: 19.30 Poříčí n. S. – St. Boleslav
I. B třída A: 18.00 Lány – Tn Rakovník
I. B třída B: 17.30 Pěčice – Bakov

V SOBOTU 10. ČERVNA

ČFL B: 10.15 Benešov – Brozany, 10.30 Kolín – Chlumec n. C., 17.00 Zápy – Ústí n. L.
Divize A: 10.30 Hořovice – Katovice, 14.00 Tochovice – Horní Bříza, 17.00 Příbram B – Petřín Plzeň
Divize B: 10.15 Kosmonosy – Slaný, Kladno – Cheb
Divize C: 10.30 Benátky n. J. – Trutnov
Krajský přebor: 17.00 Velim – Nespeky, Dobříš – Horky n. J., Sedlčany – Kutná Hora, Tuchlovice – Mn. Hradiště, Povltavská FA B – Sp. Příbram, Průhonice – Poříčany, Beroun – Doksy, Hřebeč – Sokoleč
I. A třída A: 17.00 Nelahozeves – Podlesí, Kladno B – SK Rakovník, Králův Dvůr B – Nové Strašecí, Milín – Velká Dobrá,
I. A třída B: 17.00 Nymburk – Pš. Mělník, Dol. Bousov – Vlašim B, Čáslav B – Býchory, Votice – Sn Poděbrady, Lysá n. L. – Úvaly, Čelákovice – Hlízov, Boh. Poděbrady – Luštěnice

V NEDĚLI 11. ČERVNA

I. B třída A: 13.00 Roztoky – Zavidov, Hředle – Lhota, Braškov – Hostouň B, Mšec – Švermov, Vraný – Libušín, Lubná – Tuchoměřice
I. B třída B: 13.00 Rejšice – Všestudy, Benátky B – Byšice, Záryby – Chotětov, Lužec – Hovorčovice
I. B třída C: 17.00 Zeleneč – Plaňany, Sadská – Ostrá, Bílé Podolí – Semice, Vrdy – Pečky, Pátek – Jíkev, Milovice – Velim B, Městec Králové – Vykáň
I. B třída D: 17.00 Divišov – Říčany, Sedlčany B – Kácov, Křivsoudov – Teplýšovice, Sázava – Miřetice, Uhl. Janovice – Kunice, Sedlec-Prčice – Vyžlovka
I. B třída E: 17.00 Jince – Loděnice, Jesenice – Černolice, Cerhovice – Tlustice, Zdice – Rožmitál p. Tř., Lety – Jílové, Psáry – Dobříš B, Neumětely – Nová Ves p. Pl.

Soutěže Benešovska

V SOBOTU 10. ČERVNA

Okresní přebor: 17.00 Chocerady - Týnec n. S., Pravonín - Nespeky B, Přestavlky - Neveklov, Kondrac - Dolní Kralovice
III. třída A: 17.00 Krhanice - Jírovice, Úročnice - Miličín, Poříčí n. S. B - Jablonná
III. třída B: 17.00 Ostředek - Bílkovice

V NEDĚLI 11. ČERVNA

Okresní přebor: 17.00 Jankov - Vrchotovy Janovice, Mezno - Maršovice, Struhařov - Olbramovice
III. třída A: 13.00 Teplýšovice B - Bystřice, Václavice - Zaječice, Čerčany - Pyšely, Lešany - Soběhrdy
III. třída B: 13.00 Divišov B - Chotýšany, Bl. Načeradec - Tichonice, Trhový Štěpánov - Postupice, Libež - Popovice, Kondrac B - Zdislavice, 17.00 Čechtice - Miřetice B