Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 26. KVĚTNA

Pohár FAČR žen – finále: 18.00 Slavia Praha – Sparta Praha (hř. Vlašim)
Krajský přebor: 18.00 Povltavská FA B – Kutná Hora (hř. Hvozdnice)
I. A třída B: 18.00 Boh. Poděbrady – Úvaly
I. B třída A: 18.00 Tn Rakovník – Vraný
I. B třída D: 19.00 Velké Popovice – Sázava

V SOBOTU 27. KVĚTNA

ČFL A: 10.15 Zbuzany – Karlovy Vary
ČFL B: 10.30 Kolín – Teplice B, 10.15 Benešov – Chlumec n. C.
Divize A: 10.00 Příbram B – Hořovice, 14.00 Tochovice – Komárov
Divize B: 10.15 Kladno – Český Brod, 10.30 Kosmonosy – Meteor Praha
Divize C: 17.00 Dobrovice – Náchod
Krajský přebor: 10.00 Hřebeč – Poříčany, 17.00 Tuchlovice – Horky n. J., Beroun – Sp. Příbram
I. A třída A: 10.15 Kralupy – Kosoř, 10.30 Vestec – Klecany, 17.00 Nelahozeves – Chlumec, Kladno B – Podlesí, Králův Dvůr B – Slaný B, Milín – SK Rakovník, Jíloviště – Nové Strašecí, Jinočany – Velká Dobrá
I. A třída B: 10.15 Čelákovice – Sn Poděbrady, 17.00 Poříčí n. S. – Nymburk, Dol. Bousov – St. Boleslav, Votice – Vlašim B, Luštěnice – Hlízov
I. B třída A: 17.00 Švermov – Tuchoměřice
I. B třída B: 10.30 Pěčice – Chotětov, 17.00 Bakov – FC Mělník, Libčice – Rejšice

I. B třída C: 17.00 Ostrá – Pátek, Sadská – Bílé Podolí
I. B třída D: 10.15 Kunice – Divišov, 13.00 Kácov – Uhl. Janovice, Jevany – Sedlčany B, 17.00 Teplýšovice – Sedlec-Prčice, Říčany – Křivsoudov
I. B třída E: 10.15 Tlustice – Psáry, 13.00 Rožmitál p. Tř. – Neumětely, 17.00 Jince – Dobříš B, Jílové – Nová Ves p. Pl., Loděnice – Zdice, Jesenice – Cerhovice

Hrdinové zápasu Pšovka Mělník - SK Votice 0:1 - střelec jediného gólu Milan Matoušek a brankář s čistým kontem Jan Tůma.
První krok k záchraně splněn. Votice porazily Mělník, chystají se na Vlašim B

V NEDĚLI 28. KVĚTNA

ČFL A: 17.00 Povltavská FA – Motorlet Praha (hř. Štěchovice)
ČFL B: 17.00 Zápy – Ml. Boleslav B
Divize A: 10.00
Divize C: 17.00 Benátky n. J. – Vys. Mýto
Krajský přebor: 17.00 Velim – Dobříš, Sedlčany – Nespeky, Průhonice – Mn. Hradiště, Sokoleč – Doksy
I. A třída B: 17.00 Čáslav B – Pš. Mělník, Lysá n. L. – Býchory,
I. B třída A: 17.00 Roztoky – Libušín, Hostouň B – Lubná, 10.15 Lhota – Mšec, Zavidov – Braškov, Hředle – Lány
I. B třída B: 17.00 Byšice – Hovorčovice, Kosmonosy B – Lužec, Všestudy – Záryby, Velvary B – Benátky B
I. B třída C: 17.00 Zeleneč – Velim B, Jíkev – Vykáň, Pečky – Městec Králové, Semice – Milovice, Plaňany – Vrdy
I. B třída D: 13.00 Miřetice – Vyžlovka
I. B třída E: 17.00 Černolice – Lety

Fotbalisté Benešova (na snímku z domácího utkání proti B týmu Hradce Králové) o víkendu prohráli na hřišti teplického béčka 1:4.
Benešov porazily chyby při bránění standardek. Poslední tři kola rozhodnou

Okresní soutěže

V PÁTEK 26. KVĚTNA

III. třída A: 19.00 Poříčí n. S. B - Pyšely

V SOBOTU 27. KVĚTNA

Okresní přebor: 17.00 Olbramovice - Jankov, Neveklov - Chocerady, Týnec n. S. - Pravonín, Přestavlky - Mezno
III. třída A: 17.00 Lešany - Úročnice, Jablonná - Teplýšovice B, Bystřice - Krhanice, Miličín - Čerčany
III. třída B: 13.30 Postupice - Kondrac B, 17.00 Chotýšany - Trhový Štěpánov, Popovice - Ostředek, Tichonice - Čechtice

V NEDĚLI 28. KVĚTNA

Okresní přebor: 15.00 Nespeky B - Struhařov, Vrchotovy Janovice - Kondrac, 17.00 Maršovice - Dolní Kralovice
III. třída A: 15.30 Soběhrdy - Václavice, 17.00 Zaječice - Jírovice
III. třída B: 15.00 Divišov B - Bílkovice, Miřetice B - Zdislavice, Bl. Načeradec - Libež

Chocerady porazily Dolní Kralovice 9:2.
V Choceradech je skvělá parta, pochvalují si střelci Kadlec s Čejkou