Celostátní a krajské soutěže

V SOBOTU 28. ŘÍJNA

ČFL B: 14.30 Velvary – Jablonec B
Divize A: 10.30 Komárov – Klatovy, 14.30 Hořovice – Katovice
Divize B: 10.15 Neratovice – Březová, 14.30 Nespeky – Louny, Č. Brod – Meteor Praha
Divize C: 14.30 Dobrovice – Hlinsko
Krajský přebor: 10.00 Kutná Hora – Tuchlovice, Chlumec – Milín, Poříčí – Doksy, 14.30 Dobříš – Velim, Tochovice – Libiš
I. A třída A: 10.00 Sp. Příbram – Slaný B, Nelahozeves – Votice (hř. Klíčany), Kralupy – Klecany, 14.30 Beroun – Vestec, Tuchoměřice – Kosoř, Jinočany – Podlesí
I. A třída B: 10.00 St. Boleslav – Dolní Bousov, Sn Poděbrady – Horky, 14.30 Vrdy – Úvaly, Rejšice – Čáslav B, Pš. Mělník – Hlízov, Psáry – B. Poděbrady, Luštěnice – Kosmonosy B
I. B třída A: 14.30 Lány – Hředle, Braškov – Vraný, Libušín – Lhota, Mšec/N. Strašecí – Libčice (hř. Nové Strašecí)
I. B třída B: 10.00 Čelákovice – Bakov, 14.30 Záryby – Líbeznice, Hovorčovice – VšestudyI. B třída C: 14.30 Sadská – Paběnice
I. B třída D: 10.00 Jevany – Vyžlovka, Č. Janovice – Vlašim B, 14.30 Sázava – Křivsoudov, Uhl. Janovice – Jesenice, Teplýšovice – Miřetice
I. B třída E: 14.30 Zdice – Dobříš B, Králův Dvůr B – Lety, Jílové – Loděnice

V NEDĚLI 29. ŘÍJNA

FORTUNA:LIGA: 15.00 Ml. Boleslav – Sparta
ČFL B: 14.30 Zápy – Živanice
Divize A: 10.00 Příbram B – Petřín Plzeň
Divize C: 14.30 Čáslav – Benešov
Krajský přebor: 14.30 Sedlčany – Povltavská FA B, Poříčany – Mn. Hradiště, Sokoleč – Průhonice
I. A třída A: 14.30 Sedlec-Prčice – SK Rakovník
I. A třída B: 14.30 Lysá n. L. – Nymburk
I. B třída A: 14.30 Hostouň B – Švermov, Dobrovíz – V. Dobrá, Zavidov – Sj Kladno
I. B třída B: 14.30 Řepov – Pěčice , Obříství – Chotětov, Mělník 1909 – Zeleneč, Benátky n. J. B – Lužec
I. B třída C: 14.30 Velim B – Rožďalovice, Pečky – Jíkev, Semice – Ostrá, Městec Králové – Jestřabí Lhota, Vykáň – Plaňany, Býchory – Pátek
I. B třída D: 14.30 Kácov – Kunice, Olbramovice – Říčany
I. B třída E: 14.30 Nová Ves p. Pl. – Černolice, Petrovice – Sedlčany B, 16.00 Hořovice B – Dolní Břežany

Okresní soutěže Benešovska

V SOBOTU 28. ŘÍJNA

Okresní přebor: 14.30 Divišov - Pyšely, Bílkovice - Maršovice, Kondrac - Vrchotovy Janovice, Přestavlky - Jankov
III. třída A: 14.30 Čerčany - Týnec n. S. B, Ostředek - Poříčí n. S. B, Krhanice - Jírovice, Neveklov - Lešany, Václavice - Zaječice, Úročnice - Jablonná
III. třída B: 12.00 Trhový Štěpánov - Miřetice B, 14.30 Tichonice - Ratměřice, Postupice - Libež, Dolní Kralovice - Čechtice, SK Načeradec - Popovice
IV. třída A: 14.00 Maršovice B - Votice B, 14.30 Miličín - Struhařov B, Pecerady / Bukovany - Mezno B, Olbramovice B - Budenín
IV. třída B: 14.30 Trhový Štěpánov B - Dolní Kralovice B, Kamberk - Veliš

V NEDĚLI 29. ŘÍJNA

Okresní přebor: 14.00 Nespeky B - Pravonín, 14.30 Struhařov - Týnec n. S., Mezno - Chocerady
III. třída A: 14.30 Soběhrdy - Teplýšovice B
III. třída B: 14.30 Zdislavice - Chotýšany, Divišov B - Bl. Načeradec
IV. třída A: 14.30 Heřmaničky - Bystřice, Neveklov B - Netvořice
IV. třída B: 14.00 Křivsoudov B - Vracovice, 14.30 Pravonín B - Hulice, Nesperská Lhota - Čechtice B, Kondrac B - Keblov