Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 20. ŘÍJNA

FNL: 18.00 Příbram – Prostějov
I. A třída A: 19.00 Vestec – Jinočany
I. B třída E: 19.00 Dolní Břežany – Petrovice

V SOBOTU 21. ŘÍJNA

ČFL A: 10.30 Králův Dvůr – Motorlet Praha
ČFL B: 10.30 Kolín – Ústí nad Labem
Divize B: 10.15 Brandýs n. L. – Neratovice, Kladno – Štětí, Hřebeč – Chomutov, 15.30 Slaný – Ostrov
Divize C: 10.15 Benešov – Vysoké Mýto, 10.30 Kosmonosy – Dobrovice 
Krajský přebor: 10.00 Libiš – Dobříš, Milín – Kutná Hora, 15.30 Velim – Poříčí n. S., Doksy – Sokoleč, Tuchlovice – Sedlčany, Povltavská FA B – Tochovice
I. A třída A: 10.00 Klecany – Nelahozeves, 15.30 Votice – Sedlec-Prčice, SK Kladno B – Sp. Příbram, Kosoř – Beroun
I. A třída B: 15.30 Boh. Poděbrady – Pšovka Mělník, Hlízov – Sn Poděbrady, Horky n. J. – Vrdy, Dolní Bousov – Rejšice
I. B třída A: 10.00 Slavoj Kladno – Lány, 15.30 Velká Dobrá – Mšec, Libčice – Libušín, Hředle – Hostouň B, Švermov – Dobrovíz
I. B třída B: 15.30 Pěčice – Čelákovice, Bakov – Hovorčovice, Chotětov – ŘepovI. B třída C: 15.30 Rožďalovice – Býchory, Pátek – Vykáň, Ostrá – Pečky
I. B třída D: 10.00 Vyžlovka – Kácov, Kunice – Uhl. Janovice, 15.30 Křivsoudov – Olbramovice, Říčany – Teplýšovice, Jesenice – Sázava
I. B třída E: 10.00 Loděnice – Nová Ves p. Pl., 10.15 Tlustice – Zdice, 15.30 Černolice – Králův Dvůr B

Vedoucí mužstva Velkých Přílep Ján Kotvas dostal fotbalovou stopku na čtyři roky.
Vyšetřování skončilo. Za urážku Ukrajince padl rekordní fotbalový trest

V NEDĚLI 22. ŘÍJNA

ČFL A: 15.30 Hostouň – Písek, Povltavská FA – Karlovy Vary (hř. Štěchovice)
ČFL B: 10.15 Ml. Boleslav B – Česká Lípa
Divize C: 15.30 Benátky n. J. – Trutnov
Krajský přebor: 15.30 Průhonice – Poříčany, Mn. Hradiště – Chlumec
I. A třída A: 10.00 Podlesí – Kralupy, 15.30 SK Rakovník – Jíloviště, Slaný B – Tuchoměřice
I. A třída B: 15.30 Čáslav B – Luštěnice, Kosmonosy B – Lysá n. L., Nymburk – Psáry, Úvaly – Stará Boleslav
I. B třída A: 10.00 Lhota – Braškov, 15.30 Vraný – Zavidov 
I. B třída B: 15.30 Všestudy – Benátky n. J. B, Lužec – Mělník 1909, Zeleneč – Záryby, Líbeznice – Obříství
I. B třída C: 15.30 Plaňany – Městec Králové, Jestřabí Lhota – Sadská, Paběnice – Semice, Jíkev – Velim B
I. B třída D: 10.00 Miřetice – Červené Janovice, 15.30 Vlašim B – Jevany
I. B třída E: 15.30 Sedlčany B – Jílové, Dobříš B – Hořovice B

Martin Nešpor ještě coby hráč Olomouce.
Nic mi nechybí, na trénink se těším. Benešov si zaslouží třetí ligu, říká Nešpor

Okresní soutěže

V SOBOTU 21. ZÁŘÍ

Okresní přebor: 15.30 Týnec n. S. - Kondrac, Pravonín - Bílkovice, Pyšely - Mezno, Chocerady - Přestavlky
III. třída A: 15.30 Jírovice - Čerčany, Lešany - Soběhrdy, Jablonná - Krhanice, Poříčí n. S. B - Úročnice
III. třída B: 15.30 Ratměřice - Dolní Kralovice, Libež - Tichonice, Chotýšany - SK Načeradec, Popovice - Trhový Štěpánov
IV. třída A: 15.30 Mezno B - Olbramovice B, Bystřice - Neveklov B, Netvořice - Miličín, Drachkov - Pecarady / Bukovany, Budenín - Maršovice B
IV. třída B: 15.30 Čechtice B - Radošovice, Dolní Kralovice - Kondrac B, Hulice - Nesperská Lhota

V NEDĚLI 22. ZÁŘÍ

Okresní přebor: 15.00 Vrchotovy Janovice - Nespeky B, 15.30 Maršovice - Divišov, Jankov - Struhařov
III. třída A: 15.30 Týnec. n. S. B - Václavice, Zaječice - Neveklov, Teplýšovice B - Ostředek
III. třída B: 14.30 Miřetice B - Postupice, 15.00 Bl. Načeradec - Zdislavice, 15.30 Čechtice - Divišov B
IV. třída A: 15.30 Votice B - Heřmaničky
IV. třída B: 15.00 Veliš - Trhový Štěpánov B, Vracovice - Kamberk, Louňovice p. B. - Křivsoudov B, Keblov - Pravonín