Celostátní a krajské soutěže

V PÁTEK 8. ZÁŘÍ

I. B třída E: 19.00 Dolní Břežany – Kr. Dvůr B

V SOBOTU 9. ZÁŘÍ

ČFL A: 10.30 Králův Dvůr – Vltavín
ČFL B: 10.30 Kolín – Velvary
Divize A: 10.30 Komárov – Příbram B
Divize B: 10.15 Neratovice – Ostrov, Brandýs – Nespeky (hř. Tišice), 14.30 Č. Brod – Štětí
Divize C: 10.30 Kosmonosy – Vysoké Mýto, 17.00 Dobrovice – Trutnov
Krajský přebor: 10.30 Milín – Tuchlovice, 17.00 Poříčí – Tochovice, Velim – Chlumec, Doksy – Dobříš
I. A třída A: 10.15 Vestec – Sedlec-Prčice, Nelahozeves – Jíloviště (hř. Klíčany), Kralupy – Sp. Příbram, 10.30 Klecany – Kosoř
I. A třída B: 17.00 Psáry – Sn Poděbrady, Luštěnice – Stará Boleslav, Boh. Poděbrady – Úvaly, Hlízov – Horky n. J.
I. B třída A: 17.00 Velká Dobrá – Zavidov, Libušín – Hostouň B, Mšec – Dobrovíz, Libčice – Švermov
I. B třída B: 10.15 Čelákovice – Řepov, 17.00 Pěčice – Mělník 1909, Hovorčovice – Obříství, Bakov – Chotětov, Lužec – Zeleneč
I. B třída C: 17.00 Rožďalovice – Sadská, Pátek – Jíkev
I. B třída D: 13.00 Červené Janovice – Kácov, 17.00 Křivsoudov – Jevany, Teplýšovice – Uhl. Janovice, Říčany – Jesenice
I. B třída E: 10.15 Loděnice – Tlustice, 10.30 Nová Ves p. Pl. – Cerhovice, 17.00 Jílové – Zdice, Černolice – Lety

V NEDĚLI 10. ZÁŘÍ

ČFL A: 17.00 Hostouň – FK Robstav
ČFL B: 17.00 Zápy – Česká Lípa
Krajský přebor: 17.00 Poříčany – Kutná Hora, Sokoleč – Sedlčany, Průhonice – Libiš, Mn. Hradiště – Povltavská FA B
I. A třída A: 17.00 Podlesí – Beroun, SK Rakovník – SK Kladno B
I. A třída B: 17.00 Čáslav B – Pš. Mělník, Lysá n. L. – Vrdy, Kosmonosy B – Rejšice, Nymburk – Dol. Bousov
I. B třída A: 10.15 Lhota – Hředle, 17.00 Braškov – Lány, Vraný – Slavoj Kladno
I. B třída B: 17.00 Benátky n. J. B – Záryby, Všestudy – Líbeznice
I. B třída C: 17.00 Městec Králové – Semice, Vykáň – Pečky, Býchory – Velim B, Plaňany – Ostrá, Jestřabí Lhota – Paběnice
I. B třída D: 13.00 Miřetice – Kunice, 17.00 Olbramovice – Sázava, Vlašim B – Vyžlovka
I. B třída E: 17.00 Petrovice – Hořovice B, Sedlčany B – Dobříš B

Okresní soutěže

V PÁTEK 8. ZÁŘÍ

III. třída B: 17.30 Libež - Ratměřice

V SOBOTU 9. ZÁŘÍ

Okresní přebor: 17.00 Chocerady - Nespeky B, Kondrac - Bílkovice, Týnec n. S. - Maršovice, Přestavlky - Mezno
III. třída A: 17.00 Jablonná - Neveklov, Čerčany - Ostředek, Jírovice - Poříčí n. S. B, Krhanice - Úročnice, Václavice - Soběhrdy
III. třída B: 14.30 Trhový Štěpánov - Divišov B, Chotýšany - Tichonice, SK Načeradec - Zdislavice, Postupice - Dolní Kralovice
IV. třída A: 17.00 Mezno B - Neveklov B, Budenín - Drachkov, Bystřice - Netvořice, Olbramovice B - Pecerady/Bukovany
IV. třída B: 17.00 Trhový Štěpánov B - Radošovice, Kamberk - Křivsoudov B, Dolní Kralovice B - Čechtice B
Okresní přebor dorostu: 11.00 Veliš - Poříčí n. S./Nespeky

V NEDĚLI 10. ZÁŘÍ

Okresní přebor: 15.00 Vrchotovy Janovice - Pravonín, 17.00 Struhařov - Divišov, Jankov - Pyšely
III. třída A: 17.00 Zaječice - Lešany, Týnec n. S. B - Teplýšovice B
III. třída B: 16.00 Miřetice B - Čechtice, 17.00 Popovice - Bl. Načeradec
IV. třída A: 15.00 Heřmaničky - Miličín, 17.00 Votice B - Struhařov B
IV. třída B: 15.00 Veliš - Louňovice p. B., Keblov - Hulice, 17.00 Pravonín B - Vracovice, Kondrac B - Nesperská Lhota
Okresní přebor dorostu: 10.15 Bystřice - Pravonín/Kondrac, Dolní Kralovice - Teplýšovice, Mezno - Senohraby/Velké Popovice, Netvořice/Krhanice - Zdislavice, Chocerady/Přestavlky - Křivsoudov/Čechtice, 11.00 Ratměřice - Týnec n. S., 12.00 Maršovice - Vlašim B