TEPLÝŠOVICE – KOUŘIM 5:3

Domácí většinou prospí začátek a poté vše musí dohánět bojovností, a to se stalo i s Kouřimí. Ta měla velice kvalitní útočníky, kteří vstřelili tři branky. Jenže také byli nedisciplinovaní (vyloučení hráče) a smůlu na zranění (tři hráči), takže dohrávali zápas v sedmi, čehož domácí nakonec využili.

Branky: Průcha (z PK), Horák, Bakos, Šahin, Říha – Macháček 2, Richter. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Škvor, Horák, Bakos, Kuchta, Hruška, Šahin, Průcha, Stěhule. Střídali: Hanka, Říha, Matoušek, Stareček, Benák, Dvořák.

SEDLEC-PRČICE – PETROVICE 4:1

Kvalitní utkání s velkým nasazením obou týmů. První poločas vyhráli domácí po gólu Jaroslava Kabíčka do odkryté branky. Po přestávce zvýšil bratr Jaroslava, Pavel Kabíček, když skončil jeho centr až za zády překvapeného brankáře. Hosté sice snížili, ale závěr patřil opět domácím, kteří dvěma góly Jaroslava Kabíčka, který zkompletoval hattrick, uzavřeli na konečných 4:1.

Branky Sedlce-Prčice: J. Kabíček 3, P. Kabíček. Poločas: 1:0. Sedlec-Prčice: Jankovský – Švagr, Pech, Křížek, Pištěk – Hocke, Dřevojan, Hájek, P. Kabíček – Seidel, J. Kabíček. Střídali: Adamec, Bursík.

Ostatní výsledky benešovských mužstev

Týnec nad Sázavou – Mnichovice 2:0, Čechtice – Zeleneč 2:2, Králův Dvůr – Votice 5:1.