KÁCOV – MIŘETICE 1:1 PK 6:7

Po celý zápas měl sestoupivší Kácov z I. A třídy převahu i více šancí, ale nakonec dva body braly Miřetice, které tak po roce bodovaly na hřišti soupeře. V prvním poločase měli domácí tři dobré šance, první dvě lapil L. Petrů parádně brankář Novák, ale na třetí již neměl nárok, když se po centru Psoty pěkně trefil R. Filip pod břevno.

Ve druhém poločase se pokračovalo v nastoleném trendu, ale postupem času začali být odvážnější i hosté. M. Filip ještě poprvé mířil křížnou střelou těsně vedle, podruhé po sóle nevyzrál na Císaře. Domácí také z úhlu nepřekonali Nováka. V 81. minutě vybojoval na polovině hřiště míč Přitasil, vysunul Jenšíka a ten po sóle nezaváhal – 1:1. Závěr byl v režii Kácova, který chtěl urvat výhru, ale v největší šanci po závaru trefil Moudrý vlastního spoluhráče míčem, který letěl do miřetické branky.

Penaltový rozstřel začali domácí neproměněnou penaltou, ale ve druhé sérii zaváhal i miřetický Přitasil. Následně až do osmé série byli všichni neomylní. Poté selhal domácí střelec a asistent trenéra Miřetic 51 letý Pavel Hájek rozhodl o druhém bodu Miřetic. „Jsem šťastný, že jsem pomohl klukům v 51 letech ke druhému bodu. Odehrál jsem předtím celý zápas za béčko v Keblově, kde jsme vyhráli 7:2, takže jsem nadmíru spokojený," zářil po utkání Pavel Hájek a dodal: „Hráče chválím za bojovný výkon, po kterém byl druhý bod třešničkou na dortu. Jsem šťastný, že jsme po roce bodovali venku," a šel v klidu na pivo.

Branky: 34. R. Filip – 81. Jenšík. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Miřetice: Novák – Vondráček, P. Čáp, K. Čáp, Zajíc (50. Martin Lalouček) – Turek (66. Korejtko), Jandák, Filip, Přitasil – Jenšík, Miroslav Lalouček (90. P. Hájek).