III. třída A

Lešany – Soběhrdy 3:4, Pyšely – Teplýšovice B 5:2, Křečovice – Týnec B 12:0, Myslič – Václavice 4:2, Olbramovice – Netvořice 1:1, Votice B – Ostředek 2:1, Krhanice – Bystřice 4:1.

1. Krhanice⋌ 5 4 1 0 21:6  13
2. Soběhrdy ⋌ 5 4 1 0 15:6  13
3. Votice B⋌ 5 4 0 1 26:11 12
4. Lešany⋌ 5 4 0 1 16:10 12
5. Pyšely⋌ 5 3 1 1 19:9  10
6. Křečovice⋌ 5 3 0 2 23:6   9
7. Bystřice⋌ 5 2 1 2 15:12  7
8. Olbramovice⋌ 5 2 1 2 14:11  7
9. Václavice⋌ 5 1 1 3  7:17  4
10. Netvořice⋌ 5 1 1 3  6:19  4
11. Týnec B⋌ 5 1 1 3 10:30  4
12. Ostředek⋌ 5 1 0 4 11:15  3
13. Myslič⋌ 5 1 0 4  6:21  3
14. Teplýšovice B⋌ 5 0 0 5  6:22  0

III. třída B

Louňovice – Čechtice A 2:6, Chocerady – Ratměřice 6:0, Divišov B – Keblov 7:1, Bílkovice – Struhařov B 4:1, Mezno B – Postupice 2:7, Trhový Štěpánov – Tichonice 1:0, Kondrac B – Křivsoudov 1:6.

1. Chocerady⋌ 5 5 0 0 40:7  15
2. Křivsoudov⋌ 5 4 1 0 25:8  13
3. Divišov B⋌ 5 4 0 1 19:7  12
4. Bílkovice⋌ 5 4 0 1 15:11 12
5. Čechtice ⋌ 5 3 1 1 21:11 10
6. Tichonice⋌ 5 2 1 2 14:14  7
7. Trh. Štěpánov⋌ 5 2 1 2  9:12  7
8. Ratměřice⋌ 5 2 1 2 10:14  7
9. Postupice⋌ 5 2 0 3 17:14  6
10. Kondrac B⋌ 5 2 0 3 15:18  6
11. Louňovice⋌ 5 1 1 3 14:16  4
12. Keblov⋌ 5 1 0 4 10:35  3
13. Struhařov ⋌ 5 0 0 5  5:23  0
14. Mezno B⋌ 5 0 0 5  4:28  0

IV. třída A

Poříčí B – Pecerady 3:3, Bukovany – Zaječice 1:4, Úročnice B – Nespeky B 2:3, Soběhrdy B – Sokol Přestavlky B 0:2, Bystřice B – Miličín A 1:3, Čerčany – Jablonná 1:0.

1. Čerčany⋌ 5 5 0 0 19:6  15
2. Miličín A⋌ 5 4 1 0 23:7  13
3. Nespeky B⋌ 5 4 1 0 20:8  13
4. Úročnice B⋌ 5 3 0 2 21:13  9
5. Sokol Přestavlky⋌ 5 3 0 2 16:15  9
6. Bystřice B⋌ 5 2 1 2 10:8   7
7. Pecerady⋌ 5 1 3 1  7:10  6
8. Poříčí B⋌ 5 1 2 2 23:11  5
9. Jablonná⋌ 5 1 0 4  5:14  3
10. Bukovany⋌ 5 1 0 4  8:19  3
11. Zaječice⋌ 5 1 0 4  6:31  3
12. Soběhrdy B⋌ 5 0 0 5  6:22  0

IV. třída B

Drachkov – Maršovice B 1:4, Sedlec-Prčice B – SK Přestavlky 3:1, Úročnice A – Budenín 1:2, Neustupov – Miličín B 1:2, Olbramovice B – Vrchotovy Janovice B 2:1.

1. Olbramovice B⋌ 5 4 1 0 18:9  13
2. Miličín B⋌ 5 3 1 1 10:9  10
3. Sedlec-Prčice B⋌ 4 3 0 1 14:8   9
4. SK Přestavlky⋌ 5 3 0 2 13:7   9
5. Budenín⋌ 4 3 0 1  8:10  9
6. Úročnice A⋌ 4 2 1 1 12:7   7
7. Maršovice B⋌ 5 2 0 3 13:10  6
8. Vrch. Janovice B ⋌ 5 2 0 3 15:13  6
9. Neustupov⋌ 5 1 1 3  5:13  4
10. Drachkov⋌ 4 0 0 4  3:13  0
11. Heřmaničky⋌ 4 0 0 4  5:17  0

IV. třída C

Postupice B – Kladruby 2:1, Jankov B – Libež A 6:2, Trhový Štěpánov B – Ostředek B 3:0 kontumačně, Nesperská Lhota – Radošovice 7:2, Chotýšany B – Velíš 2:3, Tichonice B – Popovice B 0:3.

1. Postupice B⋌ 5 4 0 1 20:8  12
2. Velíš⋌ 5 4 0 1 11:7  12
3. Nesperská Lhota⋌ 5 3 0 2 13:7   9
4. Trh. Štěpánov B⋌ 5 2 1 2 17:10  7
5. Jankov B⋌ 5 2 1 2 12:8   7
6. Kladruby ⋌ 5 2 1 2 10:8   7
7. Radošovice⋌ 5 2 1 2 16:16  7
8. Chotýšany B⋌ 5 2 0 3 10:10  6
9. Ostředek B⋌ 5 2 0 3  9:17  6
10. Popovice B⋌ 5 2 0 3  6:15  6
11. Tichonice B⋌ 5 1 2 2  4:7   5
12. Libež A⋌ 5 1 0 4  6:21  3

IV. třída D

Dolní Kralovice B – Čechtice B 1:2, Libouň – Zdislavice B 4:2, Miřetice B – Blaník Načeradec 5:3, Pravonín B – Vracovice 1:3, Libež B – Kamberk 3:1, Hulice – Louňovice B 1:0.

1. Čechtice B⋌ 5 4 1 0 16:5  13
2. Libež B⋌ 5 4 0 1 18:7  12
3. Vracovice⋌ 5 3 1 1 21:9  10
4. Kamberk⋌ 5 3 1 1 13:9  10
5. Hulice⋌ 5 3 0 2  7:13  9
6. Blaník Načeradec⋌ 5 2 1 2 13:10  7
7. Zdislavice B⋌ 5 2 1 2 13:11  7
8. Libouň⋌ 5 2 0 3 12:15  6
9. Dolní Kralovice B⋌ 5 1 1 3  6:12  4
10. Louňovice B⋌ 5 1 1 3  3:9   4
11. Miřetice B⋌ 5 1 1 3  9:19  4
12. Pravonín B⋌ 5 0 0 5  6:18  0

OP dorost

Lešany – Chocerady 6:0, Jankov – Bílkovice 4:4, Struhařov – Mezno 0:7, Lukavec – Divišov 4:3, Bystřice – Trhový Štěpánov 10:0, Čerčany – Poříčí 2:4.

1. Poříčí⋌ 5 5 0 0 36:8  15
2. Mezno⋌ 5 5 0 0 23:2  15
3. Lešany⋌ 5 4 0 1 23:5  12
4. Bystřice⋌ 5 4 0 1 21:4  12
5. Lukavec⋌ 5 3 0 2 28:11  9
6. Čerčany⋌ 5 3 0 2 14:10  9
7. Trhový Štěpánov⋌ 5 1 2 2  9:23  5
8. Bílkovice⋌ 5 1 1 3  8:18  4
9. Chocerady⋌ 5 1 0 4 10:24  3
10. Divišov⋌ 5 0 1 4 10:20  1
11. Jankov⋌ 5 0 1 4  8:35  1
12. Struhařov⋌ 5 0 1 4  3:33  1

OP starší žáci

Trhový Štěpánov – Křivsoudov 1:2.

1. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0 11:1  6
2. Křivsoudov⋌ 3 2 0 1  8:6  6
3. Trhový Štěpánov⋌ 3 1 0 2  6:10 3
4. Čerčany⋌ 2 0 0 2  2:10 0

OS starší žáci 6 + 1

Vrchotovy Janovice – Maršovice 2:9, Krhanice – Pravonín 2:4, Úročnice – Ostředek 8:1, Chocerady – Sokol Přestavlky 2:7, Zdislavice – Struhařov 2:6.

1. Sokol Přestavlky⋌ 5 5 0 0 47:17 15
2. Maršovice⋌ 5 4 0 1 46:9  12
3. Struhařov⋌ 5 3 0 2 27:18  9
4. Vrchotovy Janovice⋌ 5 3 0 2 21:26  9
5. Pravonín⋌ 5 2 1 2 15:22  7
6. Chocerady⋌ 4 2 0 2 13:20  6
7. Úročnice⋌ 4 1 1 2 22:18  4
8. Olbramovice⋌ 4 1 1 2 10:14  4
9. Krhanice⋌ 4 1 1 2 12:17  4
10. Zdislavice⋌ 4 1 0 3  8:15  3
11. Ostředek⋌ 5 0 0 5  3:48  0

OP mladší žáci 7 + 1

Teplýšovice – Neveklov 9:0, Chotýšany – Bystřice 0:8, Týnec – Benešov 1:0, Čerčany – Sedlec-Prčice 2:4.

1. Sedlec-Prčice⋌ 4 3 1 0 21:5  10
2. Benešov⋌ 4 3 0 1 25:3   9
3. Bystřice⋌ 4 3 0 1 16:5   9
4. Týnec⋌ 4 2 0 2  4:13  6
5. Čerčany⋌ 4 1 1 2 14:11  4
6. Teplýšovice⋌ 4 1 1 2 11:13  4
7. Neveklov⋌ 4 1 0 3  7:29  3
8. Chotýšany⋌ 4 0 1 3  5:24  1

OS mladší žáci A 5 + 1

Postupice – Křečovice 2:0, Mezno – Senohraby 6:8.

1. Senohraby⋌ 4 4 0 0 28:18 12
2. Postupice⋌ 4 3 0 1 35:15  9
3. Miličín⋌ 4 2 0 2 20:31  6
4. Mezno⋌ 4 1 0 3 35:29  3
5. Křečovice⋌ 4 0 0 4  7:32  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Velíš 8:8, Bílkovice – Dolní Kralovice 2:2, Tichonice – SK Načeradec 8:1.

1. Tichonice⋌ 5 4 0 1 38:19 12
2. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 2 1 26:22  8
3. Dolní Kralovice⋌ 5 2 1 2 30:19  7
4. Velíš⋌ 5 2 1 2 23:38  7
5. SK Načeradec⋌ 5 2 0 3 13:24  6
6. Bílkovice⋌ 5 0 2 3 13:21  2

OP starší přípravka 5 + 1

Poříčí – Pecerady 6:4, Sedlec-Prčice – Sedlčany 0:5, Benešov – Vlašim A 5:10, Křivsoudov – Votice 5:4, Olbramovice – Netvořice 9:2.

1. Olbramovice⋌ 5 5 0 0 43:11 15
2. Sedlčany⋌ 5 4 1 0 41:21 13
3. Netvořice⋌ 5 4 0 1 35:19 12
4. Vlašim A⋌ 4 3 1 0 27:16 10
5. Votice⋌ 5 3 0 2 29:18  9
6. Teplýšovice⋌ 4 2 0 2 17:20  6
7. Křivsoudov⋌ 5 2 0 3 21:26  6
8. Poříčí⋌ 4 1 0 3 14:22  3
9. Benešov⋌ 4 0 0 4 17:37  0
10. Pecerady⋌ 5 0 0 5 16:39  0
11. Sedlec-Prčice⋌ 4 0 0 4  5:36  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Krhanice – Bystřice 0:9, Václavice – Ostředek 14:0, Maršovice – Soběhrdy 2:5, Pyšely – Struhařov 9:3.

1. Soběhrdy⋌ 5 5 0 0 36:6  15
2. Bystřice⋌ 4 4 0 0 36:8  12
3. Pyšely⋌ 3 3 0 0 23:9   9
4. Václavice⋌ 4 2 0 2 32:14  6
5. Mezno⋌ 3 2 0 1 27:9   6
6. Lešany⋌ 3 1 0 2 18:12  3
7. Krhanice⋌ 4 1 0 3  4:31  3
8. Struhařov⋌ 4 0 1 3  6:24  1
9. Maršovice⋌ 4 0 1 3  8:28  1
10. Ostředek⋌ 4 0 0 4  3:52  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Postupice – Kondrac 3:7, Jankov – Vlašim B 4:7, Miřetice – Tichonice 1:2, Zdislavice – Trhový Štěpánov 0:16, Divišov – Popovice 3:13.

1. Kondrac⋌ 4 4 0 0 55:5  12
2. Vlašim B⋌ 4 4 0 0 42:6  12
3. Jankov⋌ 4 3 0 1 37:12  9
4. Popovice⋌ 4 3 0 1 30:16  9
5. Postupice⋌ 4 2 0 2 14:22  6
6. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 0 3 21:22  3
7. Tichonice⋌ 4 1 0 3  9:16  3
8. Miřetice⋌ 4 1 0 3 15:27  3
9. Divišov⋌ 4 1 0 3 10:56  3
10. Zdislavice⋌ 4 0 0 4  4:55  0