III. třída A

Sedlec-Prčice B - Poříčí B 3:2, Pyšely – Olbramovice 1:3, Netvořice – Týnec B 1:0, Jírovice – Bystřice 1:4, Nespeky B – Václavice 4:0, Krhanice – Úročnice 5:3, Teplýšovice B – Votice B 1:3.

1. Olbramovice⋌ 5 4 1 0 13:2  13
2. Krhanice⋌ 5 3 1 1 15:10 10
3. Sedlec-Prčice B⋌ 5 3 1 1 10:7  10
4. Nespeky B⋌ 5 3 0 2 15:7   9
5. Pyšely⋌ 5 3 0 2 10:9   9
6. Bystřice⋌ 5 2 2 1 10:7   8
7. Jírovice⋌ 5 2 2 1  8:8   8
8. Týnec B⋌ 5 2 1 2  8:9   7
9. Netvořice⋌ 5 1 2 2  6:9   5
10. Poříčí B⋌ 5 1 1 3 10:13  4
11. Teplýšovice B⋌ 5 1 1 3  7:11  4
12. Václavice⋌ 5 1 1 3  4:10  4
13. Votice B⋌ 5 1 1 3  9:17  4
14. Úročnice⋌ 5 0 2 3  7:13  2

III. třída B

Libež – Divišov B 2:2, Nesperská Lhota – Bílkovice 6:2, Ratměřice – Čechtice 2:4, Miličín – Kamberk 2:2, Louňovice – Tichonice 0:2, Myslič – Blaník Načeradec 2:1, Kondrac B – Trhový Štěpánov 1:5.

1. Trhový Štěpánov⋌ 5 4 1 0 13:2  13
2. Kamberk⋌ 5 4 1 0 15:5  13
3. Tichonice ⋌ 5 3 1 1 14:6  10
4. Libež⋌ 5 3 1 1  5:5  10
5. Čechtice⋌ 5 3 0 2 12:7   9
6. Nesperská Lhota⋌ 5 2 2 1 11:8   8
7. Divišov B⋌ 5 2 1 2 14:7   7
8. Blaník Načeradec⋌ 5 2 0 3  6:8   6
9. Bílkovice⋌ 5 2 0 3  5:11  6
10. Miličín⋌ 5 1 2 2  9:11  5
11. Kondrac B⋌ 5 1 2 2  8:13  5
12. Myslič⋌ 5 1 1 3  5:14  4
13. Louňovice⋌ 5 1 0 4  4:12  3
14. Ratměřice⋌ 5 0 0 5  4:16  0

IV. třída A

Jablonná – Čerčany 3:5, Pecerady – Lešany 3:1, Bukovany – Zaječice 2:0, Chocerady B – Sokol Přestavlky B 4:3, Ostředek – Úročnice B 2:2, Křečovice – Soběhrdy B 3:2.

1. Čerčany⋌ 5 4 1 0 23:7  13
2. Chocerady B⋌ 5 4 0 1 29:12 12
3. Jablonná⋌ 5 4 0 1 18:10 12
4. Pecerady⋌ 5 3 2 0 12:6  11
5. Úročnice B⋌ 4 2 2 0 17:10  8
6. Lešany⋌ 5 2 0 3 11:15  6
7. Křečovice⋌ 4 1 2 1  7:8   5
8. Sokol Přestavlky B⋌ 4 1 1 2  8:8   4
9. Bukovany⋌ 5 1 1 3  8:15  4
10. Soběhrdy B⋌ 4 1 0 3  7:18  3
11. Neveklov B⋌ 4 0 2 2  2:8   2
12. Ostředek⋌ 5 0 2 3  7:20  2
13. Zaječice⋌ 5 0 1 4  4:16  1

IV. třída B

Mezno B – Olbramovice B 4:1, Jankov B – Chotýšany B 4:0, Struhařov B – Budenín 7:3, Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky 3:0, Maršovice B – Drachkov 3:4, Postupice B – SK Přestavlky 3:0.

1. Jankov B⋌ 5 4 0 1 14:13 12
2. Struhařov B⋌ 5 3 1 1 20:12 10
3. Postupice B⋌ 4 3 1 0 12:5  10
4. Olbramovice B⋌ 4 3 0 1 20:9   9
5. Drachkov⋌ 5 2 1 2 16:12  7
6. Vrch. Janovice B ⋌ 5 2 1 2 12:11  7
7. SK Přestavlky⋌ 5 2 1 2  8:9   7
8. Budenín⋌ 5 2 1 2 14:16  7
9. Mezno B⋌ 5 2 0 3 10:13  6
10. Maršovice B⋌ 4 1 1 2 10:12  4
11. Chotýšany B⋌ 4 1 1 2 10:14  4
12. Popovice B⋌ 4 1 0 3  9:16  3
13. Heřmaničky⋌ 5 0 0 5  8:21  0

IV. třída C

Hulice – Vracovice 1:4, Zdislavice B – Čechtice B 6:4, Velíš – Libouň 7:4, Kladruby – Dolní Kralovice B 1:3, Křivsoudov B – Keblov 2:1, Radošovice – Miřetice B 4:3.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 4 4 0 0 25:2  12
2. Velíš⋌ 5 4 0 1 22:11 12
3. Radošovice⋌ 4 3 1 0 14:10 10
4. Zdislavice B⋌ 5 3 0 2 19:20  9
5. Křivsoudov B⋌ 4 2 2 0  7:5   8
6. Hulice⋌ 5 2 2 1 15:15  8
7. Vracovice⋌ 4 2 0 2 11:12  6
8. Dolní Kralovice B⋌ 5 2 0 3 13:15  6
9. Čechtice B⋌ 4 2 0 2 12:14  6
10. Keblov⋌ 5 1 1 3 12:14  4
11. Miřetice B⋌ 5 0 2 3 13:17  2
12. Kladruby⋌ 5 0 2 3 10:18  2
13. Libouň⋌ 5 0 0 5  9:29  0

OP dorost

Pravonín – Divišov 7:6, Jankov – Posázaví 0:0, Struhařov – Úročnice 1:3, Bílkovice – Trh. Štěpánov 1:1.

1. Bílkovice⋌ 3 2 1 0  8:4  7
2. Pravonín⋌ 2 2 0 0 12:7  6
3. Úročnice⋌ 3 2 0 1  9:5  6
4. Trhový Štěpánov⋌ 3 1 2 0  9:2  5
5. Jankov⋌ 2 1 1 0  4:1  4
6. Divišov⋌ 3 1 0 2 13:14 3
7. Posázaví⋌ 3 0 1 2  5:10 1
8. Struhařov⋌ 3 0 1 2  3:8  1
9. Tichonice⋌ 2 0 0 2  0:12 0

OP starší žáci 7 + 1

Chotýšany – Chocerady 1:6, Tichonice – Křivsoudov 9:3, Načeradec – Teplýšovice 4:1, Neveklov – Bystřice 1:12, Ostředek – Mezno 4:3, Bílkovice – Senohraby 1:2, Týnec – Pravonín 0:2.

1. Bystřice⋌ 4 4 0 0 26:5  12
2. Chocerady⋌ 4 4 0 0 26:7  12
3. Senohraby⋌ 4 4 0 0 26:11 12
4. Pravonín⋌ 4 4 0 0 15:2  12
5. Mezno⋌ 4 3 0 1 35:14  9
6. Křivsoudov⋌ 4 2 0 2 18:18  6
7. Načeradec⋌ 4 2 0 2 14:15  6
8. Bílkovice⋌ 4 1 0 3  6:7   3
9. Týnec⋌ 4 1 0 3  6:10  3
10. Ostředek⋌ 4 1 0 3  8:15  3
11. Tichonice⋌ 4 1 0 3 18:33  3
12. Teplýšovice⋌ 4 1 0 3 12:27  3
13. Chotýšany⋌ 4 0 0 4  6:22  0
14. Neveklov⋌ 4 0 0 4  9:39  0

OP mladší žáci 7 + 1

Sedlec-Prčice – Minerva 6:0, Nespeky – Kondrac 10:3, Jankov – Teplýšovice 7:2, Bystřice – Struhařov 10:0, Vlašim B – Mezno 15:2, Benešov C – Trhový Štěpánov 6:2.

1. Poříčí⋌ 3 3 0 0 28:2  9
2. Bystřice⋌ 3 3 0 0 21:1  9
3. Benešov C⋌ 4 3 0 1 23:9  9
4. Teplýšovice⋌ 4 3 0 1 22:8  9
5. Jankov⋌ 4 3 0 1 20:10 9
6. Sedlec-Prčice⋌ 4 3 0 1 16:6  9
7. Nespeky⋌ 3 2 1 0 27:10 7
8. Vlašim B⋌ 3 2 0 1 30:8  6
9. Mezno⋌ 4 1 1 2 14:30 4
10. Kondrac⋌ 4 0 0 4  6:23 0
11. Trhový Štěpánov⋌ 4 0 0 4  2:30 0
12. Struhařov⋌ 4 0 0 4  2:32 0
13. Minerva⋌ 4 0 0 4  0:42 0

OS mladší žáci 7 + 1 A

Soběhrdy – Vrchotovy Janovice/Votice 1:4, Pecerady – Olbramovice 3:2, Netvořice – Týnec 4:1, Velíš – Lukavec 9:2, Ostředek – Václavice 0:3, Křečovice – Miřetice 1:1.

1. Vrch.Janovice/Votice⋌ 5 4 1 0 20:6  13
2. Pecerady⋌ 4 4 0 0 18:8  12
3. Netvořice⋌ 4 3 0 1 20:5   9
4. Velíš⋌ 4 3 0 1 18:13  9
5. Olbramovice⋌ 5 2 2 1 12:11  8
6. Soběhrdy⋌ 5 2 1 2 15:9   7
7. Miřetice⋌ 5 2 1 2  6:9   7
8. Maršovice⋌ 4 2 0 2 15:6   6
9. Václavice⋌ 5 2 0 3 16:13  6
10. Týnec⋌ 5 2 0 3 14:14  6
11. Ostředek⋌ 4 1 0 3  1:11  3
12. Křečovice⋌ 5 0 1 4  4:21  1
13. Lukavec⋌ 5 0 0 5  4:37  0

OP starší přípravka 5 + 1

Bystřice – Poříčí 1:5, Ratměřice – Benešov A 19:2, Neveklov – Senohraby 1:7, Benešov B – Sedlec-Prčice 10:4.

1. Senohraby⋌ 5 5 0 0 52:10 15
2. Poříčí⋌ 4 4 0 0 33:10 12
3. Benešov B⋌ 3 3 0 0 53:8   9
4. Vlašim⋌ 3 3 0 0 14:5   9
5. Votice⋌ 4 2 0 2 36:19  6
6. Ratměřice⋌ 5 2 0 3 46:30  6
7. Bystřice⋌ 5 2 0 3 32:23  6
8. Neveklov⋌ 5 2 0 3 30:22  6
9. Sedlec-Prčice⋌ 5 0 0 5 11:62  0
11. Benešov A⋌ 4 0 0 4  7:62  0
12. Teplýšovice⋌ 3 0 0 3  2:65  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Soběhrdy – Nespeky 4:1, Jankov – Týnec 6:4, Miličín – Teplýšovice 8:2, Krhanice – Sedlec-Prčice B 7:1, Benešov C – Votice B 13:2.
1. Benešov C⋌ 4 4 0 0 42:10 12
2. Soběhrdy⋌ 3 3 0 0 26:2   9
3. Jankov⋌ 3 3 0 0 27:10  9
4. Miličín⋌ 5 3 0 2 38:25  9
5. Krhanice⋌ 5 3 0 2 27:19  9
6. Pecerady/Netvořice⋌ 3 2 0 1 32:12  6
7. Týnec⋌ 3 1 0 2 11:17  3
8. Votice B⋌ 5 1 0 4 14:56  3
9. Teplýšovice⋌ 1 0 0 1  2:8   0
11. Nespeky⋌ 3 0 0 3  5:15  0
12. Sedlec-Prčice⋌ 5 0 0 5  7:57  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Pravonín – Divišov 4:4, Dolní Kralovice – Křivsoudov 0:2, Zdislavice – Čechtice 1:3, Kácov – Tichonice 8:6, Bílkovice – Blaník Načeradec 2:14, Postupice – Trhový Štěpánov 10:1.

1. Postupice⋌ 5 5 0 0 45:3  15
2. Čechtice⋌ 5 5 0 0 43:3  15
3. Kácov⋌ 5 4 0 1 61:14 12
4. Blaník Načeradec⋌ 5 3 1 1 37:24 10
5. Trhový Štěpánov⋌ 5 3 0 2 25:31  9
6. Křivsoudov⋌ 4 2 0 2 16:17  6
7. Tichonice⋌ 5 2 0 3 18:30  6
8. Divišov⋌ 5 1 1 3 34:35  4
9. Zdislavice⋌ 4 1 1 2 14:17  4
10. Pravonín⋌ 5 1 1 3 21:34  4
11. Dolní Kralovice⋌ 5 0 0 5  7:27  0
12. Bílkovice⋌ 5 0 0 5  4:90  0