Votice dorost – Heřmaničky 1:4
Votický dorost překvapivě vysoko prohrál z Heřmaničkami a připravil se tak o možnost vyhrát turnaj.

Branky: Smažík – Bubník 2, Růzha, Koukal. Rozhodčí: Grund. Poločas: 1:1.

SK Marila Votice dorost: Nerad - Sládek, Smažík, Šimák, Kronus - Říha, Homolka, Babický, Dvořák - Šedivý, Voráček. Střídal: Jantač.

Sokol Heřmaničky: Davídek - Prégr, Špaček, Neuberg, R. Špaček - Růzha, Koukal, Vítův, Bursík - Prchlík, Bubník. Střídal: Matoušek.

Budenín – Miličín 6:3
Souboj o konečné první místo v turnaji rozhodl hattrickem ve druhém poločase budenínský Radek Jindra.

Branky: Jindra 3, Červenka 2, Vrtiška – Šach, Dohnal, Vrtiška. Rozhodčí: Grund. Poločas: 1:1.

FK Budenín: Koreš - Boháček, Havlíček, Novotný - Jindra, Červenka, Novák, Bébr, Matoušek - Hájek, Skála. Střídal: Barták.

Sokol Miličín: Vylít - Vrba, Homola, Karda, Pohan - Mládek, Sochůrek, Dostál, Vrtiška - Šach, Trefil. Střídali: Dohnal, Vaněk.

Neustupov – Jankov 2:3
Boj nejhorších týmů v soutěži vyhrál Jankov.

Branky: Diviš 2 – Křížek 2, Říha. Rozhodčí: Grund. Poločas: 0:2.

Sokol Neustupov: Škramlík – Demel, Vesecký, Rosol, Sedláček - J. Novotný, M. Novotný, P. Mrázek, Diviš – Budil, Vesecký. Střídali: Vrtiška, Lukaševič, Mareš, J. Mrázek, Bittner, M. Mrázek.

Sokol Jankov: Košař - Blanda, Hübl, Moudrý, Volf - Krška, Vosátka, Balík, Křížek - Říha, Skála. Střídali: Krampera, Brabenec, Slavík, Ždych, Červ, Fáček.

6. Neustupov 5 0 1 4 6:17 1

Tabulku střelců vyhrál budenínský Pavel Bébr se 6 brankami. Nejlepším hráčem turnaje se stal votický Jan Říha