VLAŠIM – ČAFH 1:0

Vlašimský trenér představil divákům nováčky – brankáře Měsíčka a Hippa a hráče Dydowicze, Pereiru, Vránu, Mendyho a Vyhnala. Do hry poslal Martin Hašek i dva své syny Martina a Filipa.

Po dvaceti minutách nezáživné hry v lijáku, zahrozili první domácí, když po centru Jíchy netrefil hlavou prázdnou bránu Pereira. Ve 27. minutě se již Vlašimští radovali, když se nejlépe v šestnáctce orientoval Jícha a napálil míč pod břevno. Následně mohli hosté vyrovnat, ale Zeman ve skluzu po centru Mendyho přestřelil z malého vápna branku. V závěru poločasu ještě hlavičkoval Pereira do břevna a šlo se do kabin.

Po výměně stran a mnoha hráčů se hra více otevřela. Jenže Bernardo koncovku nezvládl, Vyhnal ztroskotal stejně jako F. Hašek na Krbečkovi, jenž v závěru fantastickým přesunem zlikvidoval další šanci Vlašimi, a když na druhé straně Jakubova vychytal Hipp a Lička pálil nad, skončil zápas jednobrankovou výhrou Vlašimi.

„Nastoupili v kombinované sestavě. V prvním poločase jsme se snažili hrát, s čímž jsme končili sezonu, byli jsme víc na míči, kombinovali a dostali se do několika šancí, ale skóroval jen Jícha po závaru. Soupeř měl jen jednu nebezpečnou situaci. O přestávce jsme vyměnili osm hráčů. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb, hra měla větší tempo, ale gól už jsme nedali," dodal po utkání asistent trenéra Vlašimi Miloslav Brožek a dodal: „Sehráli jsme klasické přípravné průměrné utkání, kde jsme hodnotili individuální výkony hráčů. Noví mají na čem pracovat, ukázali svůj potenciál, ale ve všech ohledech nejsme spokojení, ale nechceme dělat po prvním zápase velké závěry. Už se těšíme ve středu na Plzeň, kde chceme postavit nejsilnější sestavu. V sobotu se ve dvojzápase s juniorkou Slavie a Příbramí zase všichni protočí. Kádr se ještě bude doplňovat, nejpozději do 18. června ho ale chceme mít na soustředění v Kácově kompletní."

Branka: 27. Jícha. Rozhodčí: Svoboda. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Vlašim – I. poločas: Měsíček – Breda, Štochl, Hell, Vondra, Janda, Dydowicz, Tarczal, Bernardo, Jícha, Pereira. II. poločas: Hipp - Breda, Kavka, Vrána, Tarczal, F. Hašek, Hejný, Vyhnal, Bernardo, Reiter, M. Hašek.

ČAFC – I. poločas: Lipš – Mendy, Dosoudil, Stacey, Václavek, Rajnoch, Vacek, Homola, Zeman, Šovčík, Kabele. II. poločas: Krbeček – Mendy, Dosoudil, Stacey, Růžička, Lička, Vacek, Homola, Šíma, Karvánek, Jakubov.