„Jsme rádi, že se ve Vlašimi hraje dlouhodobě druhá liga a myslím, že ostudu našemu městu určitě neděláme. Letošní podzim toho může být důkazem. Samozřejmě vždy může být lépe, ale musíme být pokorní a stát nohama pevně na zemi,“ uvedl Jan Jícha na adresu áčka zimujícího na osmé příčce tabulky Fortuna národní ligy s pouze čtyřbodovým odstupem od stupňů vítězů.

Vlašimský fotbal ale zdaleka není jen o A-týmu dospělých, zastřešuje kompletní mládežnické kategorie od přípravek až po dorosty, pod jeho křídly hraje i družstvo žen. Za odvedenou práci a reprezentaci klubu Jan Jícha poděkoval všem hráčům i trenérům. „Poděkování samozřejmě patří i všem našim věrným fanouškům, kteří klub podporují a doufáme, že v nadcházejícím roce se budeme na našem stadionu při domácích zápasech scházet ve stejných nebo i větších počtech,“ vzkázal pak příznivcům.

Pro všechny se vedení klubu ve spolupráci s městem Vlašim snaží o neustálé vylepšování podmínek na stadionu. V této souvislosti Jan Jícha připomněl mimo jiné vybudování nové zastřešené tribuny, úpravu vjezdu do areálu, nainstalování nové LED obrazovky. „Dalším milníkem našeho klubu je vybudování umělého osvětlení hrací plochy v Kollárově ulici díky dotacím z Národní sportovní agentury a spolufinancování z rozpočtu města. Na sklonku roku se také dokončují práce na výměně umělého povrchu v areálu Na Lukách,“ přiblížil.

Ocenil pak také obchodní partnery a sponzory. „Významně se podílejí na chodu klubu a na tom, že Vlašim je stabilním klubem i po stránce ekonomické. Pevně věříme a děláme maximum, aby tomu bylo i nadále a Vlašim byla dobrou adresou a značkou na fotbalové mapě České republiky. Pokračovat v naší práci budeme samozřejmě i v nadcházejícím roce,“ uzavřel.


Načítám tabulku ...