STARŠÍ DOROST

SK RAKOVNÍK – BENEŠOV B 3:0

Benešov nastoupil do zápasu ve velice kombinované sestavě, převážně s hráči z mladšího dorostu, čehož domácí využili ve 22. minutě po hrubce Hýbka. Vyrovnání měl na kopačce Janků, ale neproměnil sólo, naopak vzápětí na druhé straně poslal Jírů pomalou „malou domů", kterou domácí hráč zachytil a vsítil druhý gól. Jírů mohl hrubku o chvíli později napravit, ale střelu po samostatné akci domácí gólman zlikvidoval.

Po přestávce Rakovník vedení kontroval a v 72. minutě přidal třetí gól po hrubé chybě, tentokrát Platila.

Poločas: 2:0. Benešov B: Šach – Tomíček, Jírů (70. Kohoutek), Boťa, Říha – Maršík, Platil – Kobler, Vycpálek, Hýbek – Janků.

VLAŠIM – KUNICE 4:1

Hosté měli v úvodních 20 minutách převahu, ale prosadili se z penalty až, když domácí hru vyrovnali. Vlašim ale gól nezaskočil. Nejprve se Šejstal dostal k odraženému míči, ale z osmi kroků slabě zakončil, aby ve 34. minutě vyrovnal Rut, když vystihl přihrávku hostí a zakončil sólo. V závěru poločasu ještě Staněk po sóle trefil nohy kunického brankáře.

V úvodu druhé půle se dostali Vlašimští do vedení, když Ptáček parádně zakroutil míč k tyči z trestného kopu z 25 metrů. Domácí soupeře přehrávali, měli šance, ale Hoch po centru Albrechta mířil z voleje těsně vedle, Rut po sóle obešel i gólmana, ale z míč z branky vykopl vracející se obránce. V 66. minutě byl stejný hráč při presinku trefen brankářem Kunic při odkopu a míč skončil v síti. Skóre zápasu uzavřel Šejstal po přihrávce Ruta. V závěru ještě Gabriel bravurním zákrokem chytil hostům penaltu.

Branky Vlašimi: 34. a 66. Rut, 50. Ptáček, 77. Šejstal. Poločas: 1:1. Vlašim: Gabriel – Šanda, Ptáček, Janák, F. Zvára – Albrecht (71. Peroutka), Švec, Rut (77. Rakaš), Hoch (78. Pavouček) – Staněk (68. Srb), Šejstal (81. Polyak).

MLADŠÍ DOROST

SK RAKOVNÍK – BENEŠOV B 0:3

Mladší dorostenci Benešova pokračovali ve výborných výkonech, dobře kombinovali, ale v zakončení se trápili. A tak jedinou gólovou radost zažili ve 34 minutě, kdy Rozsypal skóroval po zachycení výkopu domácích.

Po přestávce se pokračovalo v zaběhnutých kolejích, s tím rozdílem, že se hosté prosadili dvakrát. Nejprve opět Rozsypal po přihrávce Konopiského a skóre uzavřel hlavou střídající Tomíček po rohu Maršouna. Domácí se dostali za celý zápas do jedné šance, za to vyložené, ale z hranice penalty netrefil útočník prázdnou branku.

Branky: 34. a 55. Rozsypal, 58. Tomíček. Poločas: 0:1. Benešov B: Šimáček – Dvořák, Konopiský, Kulhavý, D. Pešta – Kohoutek (50. Tomíček), Balata – Maršoun, Rozsypal, Vl. Pešta (62. Hýbek), – Brabenec (62. Janků).

VLAŠIM – KUNICE 3:0

Kromě úvodních deseti minut byli domácí lepší a udávali tempo hry. V první půli hosty přitlačili na jejich polovinu, ale z šancí proměnili pouze jednu, když se z bezprostřední blízkosti trefil Jeništa.

Po přestávce se hrálo podle stejných not. Vlašim se neustále tlačila do útoku a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí druhý uklidňující gól. Ten přišel po krásné akci, na jejímž konci byl Mišoň, který po úniku obešel i brankáře a zakončil do prázdné branky. V závěru se podruhé v zápase prosadil Jeništa a potvrdil tím zasloužené vítězství Vlašimi.

Branky: Jeništa 2, Mišoň. Poločas: 1:0. Vlašim: Šanda – Sedláček, Janovský, Brýl, Toupal – Vesecký, Novotný, Filip, Vlk – Bělohlávek, Jeništa. Střídali: Zamrzla, Pavouček, Mišoň, Vavro, Fürbacher.