PŘESTAVLKY – JANKOV 1:3

Utkání bylo vyrovnané. Hosté ale lépe kombinovali a v 9. minutě se dostali do vedení po vlastním gólu domácího P. Pantoflíčka. Přestavlcké to nerozhodilo, byli nebezpeční, ale v koncovce nepřesní. Mastného centr skončil na břevně, Kačírek střílel dvakrát mimo, stejně hlavičkoval Kondáš, projektil Brambory z trestného kopu mířil jen do náruče brankáře, z nepřímého kopu za „malou domů" hostů sice Kačírek propálil zeď, ale brankář Nerad míč polapil.
Po změně stran měl první šanci opět Mastný, ale míč poslal jen do rukou brankáře. Poté zahrozili Jankovští. Hlavička po centru šla ještě mimo branku, aby se v 52. minutě dostal za obranu Horčička a podél gólmana získal Jankovu dvoubrankový náskok. Domácí se snažili snížit, ale kolmici zakončil Mastný jen do brankáře a dorážku ve skluzu srazil jankovský bek na roh. Hosté kontrovali dorážkou, kterou Bečvář chytil. Na druhé straně neprostřelil Nerada J. Mikulanda, aby v 76. minutě snížil Kondáš po centru M. Pohůnka na 1:2. Vzápětí mohlo být vyrovnáno. Tvrdou střelu Kondáše Nerad vyrazil, dorážku P. Mrázka také a Mastný poslal míč ve skluzu vedle. A tak udeřili potřetí hosté, když si na pas naběhl rychlý Horčička a střelou přes bránu upravil na konečných 1:3.

Branky: Kondáš – Horčička 2, vlastní P. Pantoflíček. Rozhodčí: Konvička. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Sokol Přestavlky: Bečvář – J. Mikulanda, Mastný, P. Pantoflíček (63. M. Pohůnek), Pivoňka, Kučera, Kačírek, P. Mrázek, Kondáš, Brambora, Sisel (81. Z. Drazdík). Jankov: Nerad – Hameršmíd, Čermák, Kolář, Peroutka, Veselý (87. Zajíc), Říha, Balík, Skála, Horčička (89. Šimánek), Uhliar (90. Kratochvíl).

PRAVONÍN – CHOCERADY 4:1

Utkání začali domácí aktivně a dařila se jim kombinace. Zásadní okamžik přišel již ve 20. minutě. Unikající Zavadil byl v šestnáctce podražen choceradským hráčem, jenž byl vyloučen a T. Babický penaltu proměnil. Domácí si v přesilovce udržovali herní převahu, ale v koncovce nebyli dostatečně důrazní a nebo je vychytal Holub. Hosté několikrát zahrozili ze standardních situací a hlavně kapitán Benák nechával vyniknout domácího brankáře. Ve 37. minutě byl proti domácím nařízen další trestný kop, situaci nepochopitelně a nevhodně komentoval hostující hráč a byl za nesportovní chování vyloučen.
Ve druhém poločase se Pravonínští proti devíti choceradským hráčům trápili. A tak je v 55. minutě potrestal z brejku zakončeným lobem Šmejkal – 1:1. Následně se Pravonínští do zhuštěné obrany nemohli prosadit. Až v 75. minutě vyhrál střídající Kopecký souboj s obráncem a podél vybíhajícího Holuba skóroval. Gól domácí uklidnil a do konce zápasu ještě se trefil Lejček po narážečce z 20 metrů do šibenice a účet uzavřel Hoch.

Branky: 21. T. Babický (z PK), 75. Kopecký, 81. Lejček, 89. Hoch – 55. Šmejkal. Rozhodčí: Švejda. ČK: 0:2. Poločas: 1:0. Pravonín: Doškář – Zavadil, Moravec, Marek Sibal, Kodeda, Hrubeš, Studnička, L. Vlasák, Lejček, M. Babický, T. Babický. Střídali: Hoch, Kopecký, Filip. Chocerady: Holub – Benák, Mařinec, Kůdela, Kadlec, Javůrek, Soukup, Klír, Šmejkal, Pavlíček, Žydyk. Střídal: Krch.

KŘIVSOUDOV – STRUHAŘOV 3:2

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější domácí, kteří se již v 10. minutě prosadili J. Vopěnkou po rozehraném trestném kopu. Poté zlikvidoval Veselka přímý kop struhařovského J. Sysla. A tak se prosadil opět J. Vopěnka, po narážečce s Nedbalem nadvakrát zvýšil na 2:0. Hosté měli několik zakončení po rohových kopech, ale nejnebezpečnější byla dělovka J. Sysla, která skončila na spojnici branky. A jelikož ani domácí Sedláček v úniku netrefil branku, Štika neobstřelil Pessra, Jakl s Doležalem neuspěli po rozích, zůstal stav do kabin nezměněn.
Ve druhé půli přitlačil Struhařov na pilu a častěji ohrožoval branku Křivsoudova. Dokonce vstřelil gól, ale rozhodčí odpískal faul na brankáře. Na opačné straně neudržel vysoký míč P. Pessr, fauloval Sedláčka a Štika „angličanem" z penalty zvýšil na 3:0. Kdo čekal klidný konec zápasu, byl vyveden z omylu. Střídající Zmek z voleje po centru Koblasy a střelou po sklepnutí Hockem, vsítil mezi 72. a 77. minutou, dva góly a drama bylo na světě. Hosté ale ze závěrečného tlaku nic nevytěžili a Křivsoudov si tak připsal cenné tři body ze soupeřem z „velké trojky".

Branky: J. Vopěnka 2, Štika (z PK) – Zmek 2. Rozhodčí: Bačinský. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Křivsoudov: Veselka – Doležal, F. Vopěnka, Ptáček ml., Nedbal, J. Vopěnka, Štika, Zeman, Vondrák, Jakl, Sedláček. Střídali: Křišta, Š. Vopěnka, Ptáček st. Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, Svoboda, Veselý, D. Sysel, Hocek, Kocábek, J. Sysel, Folprecht, Koblasa. Střídali: Zmek, Kůstka.

DOLNÍ KRALOVICE – JÍROVICE 1:0

Herní převahu vyjádřili domácí v prvním poločase k mnoha příležitostem. Několik jich zahodili a mnoho jich zlikvidoval vynikajícími zákroky gólman Ellschlöger. Ten prakticky po celé utkání držel naději Jírovic na zisk bodu. Ti sice tahali za kratší konec, ale do několika šancí se v první půli také dostali. Dokonce dali gól, ale po faulu na brankáře Doležala nebyl uznán.
Ve druhé půli Kralovičtí pokračovali náporem, ale snaha o výhru začínala být s přibývajícími minutami křečovitá. Šok domácím mohl v 90. minutě připravit v ojedinělé příležitosti Reinberger, který z otočky ve vápně těsně přestřelil branku. Když již všichni očekávali závěrečný hvizd rozhodčího, rozvinuli kombinaci J. Maršoun s Malinou, který přihrávkou do běhu vyslal Hanouska a ten střelou k tyči překonal gólmana hostí.

Branka: Hanousek. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Dolní Kralovice: Doležal – Pitelka, Roháč, Jiří Marušák – J. Maršoun, Vrkoslav, Hanousek, Malina – Rud. Šaman, T. Jelínek (73. M. Maršoun), Holba (60. L. Jelínek). Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Mizera (28. Hořejší), Reinberger, Pokorný, Klepl, Svoboda, Krákora, Skopec (63. Beneš), Pěkný.

VRCHOTOVY JANOVICE – MARŠOVICE 1:3

V místním derby, před velmi slušnou diváckou návštěvou, zaskočili domácí favorizované Maršovice již v první minutě gólem Miloše Procházky. Následně se hrál aktivní fotbal s nasazením, ve kterém domácí Novotný velkou šanci neproměnil, na druhé straně zahrozil R. Hašek z trestného kopu.
Ve druhém dějství se pokračovalo v nastaveném trendu. Domácí promarnili svoji šanci v 55. minutě, hosté naopak za chvíli vyrovnali šťastným gólem D. Zavadila. Rozhodnutí zápasu nastalo po vyloučení domácího Hrdloviče. Hosté přesilovku využili a brankami Hrebičíka a Žížaly stanovili výsledek na 1:3.

Branky: Miloš Procházka – D. Zavadil, Hrebičík, Žížala. Rozhodčí: P. Špička. Diváci: 145. Poločas: 1:0. Vrchotovy Janovice: Vávra – Trojan, Hrdlovič, Kadlec, Szekér – Novotný, Suchan, Lacina, Miloš Procházka – Sochůrek, Němec. Střídali: Brzoň, Čedík, L. Dvořák, O. Střihavka. Maršovice: Pechač – Řezníček, T. Procházka, Hampešt, Zderadička – Bartoš, R. Hašek, Hrebičík, Šach – D. Zavadil, Žížala. Střídali: S. Šetina, M. Hašek, J. Zavadil.

MEZNO – SK NAČERADEC 2:9

Souboj mužstev ze spodku tabulky jasně ovládli hosté. Po několika šancích se první trefil po rohu Franc. Poslední Mezno, které ještě v soutěži nebodovalo, jako by na hřišti neexistovalo a Načeradší z vesela navyšovali skóre. Rychlou akci zakončil hlavou Jeništa, Franc z dálky, z dorážky Čáp a aktivní Jeništa upravili na 0:5. Ke konci poločasu domácí trochu ožili, Beran ještě šanci neproměnil, Helmu vychytal Smetana, aby Helma na první tyči po centru Bartáka poslal míč pod břevno – 1:5.
Ve druhém dějství byli více na míči domácí, ale chyběla jim lehkost ve finální fázy. Po několika závarech a ráně Bursíka, jenž vyrazil Smetana, snížil na 2:5 Mazour z penalty po faulu brankáře na Berana. Mezenští se hnali do zteče, ale otvírali zadní vrátka, čehož hosté využili. Nejprve se trefil Novák z přímého kopu a v závěru Jeništa po brejcích ještě třikrát překonal Smetanu a vsítil tak v zápase pět branek.

Branky: Helma, Mazour (z PK) – Jeništa 5, Franc 2, Čáp, Novák. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 1:5. Mezno: Smetana – Bursík, Doskočil, Mikolášik, Eliáš – Heráň, Ladislav Homola, Kubec, Beran – Helma, Barták. Střídali: Mazour, Šváb, Babický, Růžička. Načeradec: J. Smetana – M. Smetana, Novák, Suchopar, Postřihač, Pokorný, Čáp, Kříž, Franc, Jeništa, Voženílek. Střídali: Hlinský, P. Postřihač st., Urban.

POPOVICE – NEVEKLOV 0:0

Od začátku byl k vidění fotbal s řadou nepřesností. Týmy hrozily jen ze standardních situací, a tak největší rozruch přinesl Šmejkal, který se z poloviny hřiště snažil zaskočit domácího brankáře.
V druhém dějství se obraz hry nezměnil. Akce mužstev buď končily na šestnáctkách a pokud se dostala do šancí, trestuhodně je zahazovala. A když v závěru zlikvidoval P. Heřmánek tutovku Neveklova, skončil zápas bez branek.

Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Popovice: P. Heřmánek – F. Kropáček, Dvořák, Breburda, Hovorka – Kaucký, Žížala, Zach, M. Heřmánek, D. Kropáček – Kašpar. Střídal: Vyhnal. Neveklov: Franěk – Zimmel, P. Balík, M. Balík, Novák – Hlaváč, Znamenáček, Šmejkal, Čichovský – Hameta, Vitouš. Střídali: Hovorka, Král.

1. Maršovice⋌ 11 10 0  1 43:13 30
2. Jankov⋌ 11 10 0  1 33:9  30
3. Struhařov⋌ 11  9 0  2 30:14 27
4. Křivsoudov⋌ 11  6 2  3 24:23 20
5. Vrch. Janovice⋌ 11  6 1  4 25:18 19
6. Dolní Kralovice⋌ 11  5 1  5 19:19 16
7. Sokol Přestavlky⋌ 11  4 3  4 16:19 15
8. Neveklov⋌ 11  4 2  5 21:17 14