STARŠÍ DOROST

Miroslav Jelínek, Graffin Vlašim (Vlašim – Kosmonosy 4:2): „Proti soupeřům ze dna tabulky nám asi chybí motivace nebo je tam z naší strany nějaké podcenění. Jinak si to nedovedu vysvětlit, protože jako obvykle jsme začátek utkání prospali. Až inkasovaná branka a díky za ní, nás probudila a kluci začali hrát, to co jsme po nich chtěli. Bohužel jim to vydrželo jen nějakých čtyřicet, padesát minut. Po čtvrté brance už zápas jen z povinnosti dohráli nebo spíše odchodili. A tak i když jsme vyhráli nemůžu být spokojený, protože celkový dojem z utkání nebyl dobrý. Mužstvo má na daleko lepší výkon, než jakým se prezentovalo."

Martin Kumšta, SK Benešov B (Čelákovice – Benešov B 4:2): „Zklamání a ostuda!"

MLADŠÍ DOROST

Jiří Hák, Graffin Vlašim (Vlašim – Kosmonosy 2:1): „Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. První jsme odehrál jako řadu předešlých zápasů. Slušná hra se spoustou neproměněných vyložených příležitostí. Místo 5:1, ale to bylo jen 2:0. Na jednu branku potřebujeme tři příležitosti. Ve druhém poločase jsem vystřídal dva unavené hráče středu pole. Zatímco Švec byl velmi dobrý, Breburdovi se nedařilo. Ale abych to nesváděl jen na něj. V poločase jsme prohrávali 80 procent soubojů, soupeř nás zatlačil a byl lepší. Paradoxně nám to přineslo  brejky, ale ty  Vlasák, Rut ani Cacák nevyužili. Ve druhém poločase  snese přísnější měřítko jen brankář Gabriel, Nebřenský a Švec. Soupeř byl po přestávce  lepší, ale ani on nebyl příliš efektivní, a tak z převahy vytěžil jen jednu branku. Klidně mohl vyhrát."

Martin Kumšta, SK Benešov B (Čelákovice – Benešov B 0:6):  „Chci poděkovat hráčům, kteří museli odehrát dva zápasy v řadě, za svoje „kamarády", kteří buď zaspali nebo si naplánovali různé výlety místo fotbalu. Zápas moc kvality nepřinesl. Kluci si sice vypracovali hromadu šancí, ale většina byla v chůzi a z toho zrovna moc radost nemám."